Statystyki turnieju
141002 dyftong


Zawodnicy wchodzący na listę rankingową
Konrad Sowula

Debiutanci
Piotr Babiarz

Po raz pierwszy osiągnęli rank 130
Konrad Sowula

Po raz pierwszy osiągnęli rank 120
Konrad Sowula

Po raz pierwszy osiągnęli rank 110
Konrad Sowula

Ranking turnieju / rozegranych gier117.1836
Średnia małych punktów / % zwycięstw gospodarza366.1-
Średnia małych zwycięzcy / pokonanego418.8313.4
Średnia suma / różnica732.3105.4


Najlepszy debiutantPiotr Babiarz13 miejsce, 0 punktów
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 100Konrad Sowula2 miejsce, 5 punktów
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 100 - 110Agnieszka Walas5 miejsce, 3 punkty
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 110 - 120Marcin Ceglarek8 miejsce, 2 punkty
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 120 - 130Paweł Mazurek11 miejsce, 2 punkty
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 130 - 140Justyna Górka3 miejsce, 4 punkty
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 140 - 150Kamil Górka1 miejsce, 5 punktów
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 150 - 160--
Najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem 160 i więcej--
Skok tygrysa (tylko rank różny od 100)Agnieszka Walas4 miejsca (z 9 na 5)
Największe przewyższenie rankingu (rank różny od 100, min 5 gier)Agnieszka Walas12.14 (z 109.53 na 121.67)
Najwięcej małych punktów w grzeJustyna Górka - Agnieszka Walas 534:289534
Najwięcej małych punktów w grze i przegranaJan Mrozowski - Konrad Sowula 383:398383
Najwyższa suma małych punktów w grzeMarcin Ceglarek - Piotr Babiarz 518:327845
Wygrana z najwyższą przewagą małych punktów w grzeAgnieszka Walas - Łukasz Bobowski 517:262255
Najwyższa suma małych punktów gracza w turniejuJustyna Górka2517 (średnio 419.5 na grę)
Najwyższa średnia małych punktów w wygranych grachPiotr Potoczek500 (1 wygrana)
Najwyższa średnia małych punktów w przegranych grachKonrad Sowula371 (1 przegrana)
Najwyższa suma małych punktów gracza i przeciwnika w turniejuJustyna Górka4675 (średnio 779.2 na grę)
Najwyższa suma małych punktów przeciwników gracza w turniejuAgnieszka Dawid2280 (średnio 380 na grę)
Najwyższa różnica małych punktów w turniejuJustyna Górka359 (średnio 59.8 na grę)
Najwyższa suma skalpów w turniejuKonrad Sowula976 (średnio 162.7 na grę)
Najdłuższa seria zwycięstwKonrad Sowula5
Najlepszy start (pierwsze 3 rundy)Kamil Górka3 punkty (1257 małych)
Najlepszy finisz (ostatnie 3 rundy)Łukasz Bobowski3 punkty (1177 małych)


Zmiany rekordów po turnieju

Powrót