Najdłuższa seria kolejnych zwycięstw z graczem
Najdłuższa seria kolejnych zwycięstw z graczem
Nr
Zwycięstw
Gracze
Pierwszy i ostatni turniej
Klub
1
68
Maciej Dąbrowski
-
Michał Zdanowicz
150116 Ferie
-
240325 Uszyń
Dąbek
2
61
Szymon Dąbrowski
-
Wojciech Wojtysiak
170127 Rafa vs Roger
-
231204 Przedszkolanku
Dąbek
3
61
Jakub Zaryński
-
Krystyna Drynkowska
120216 Sonata 5
-
160929 Sonata 234
Sonata
4
53
Jakub Szymczak
-
Grzegorz Wlodarczyk
211209 24 Czwartek 20-21
-
231012 57 Czwartek
ŁKMS
5
52
Jakub Zaryński
-
Bożena Mileńko
120126 Sonata 2
-
160324 Sonata 207
Sonata
6
47
Jerzy Matyasik
-
Anna Batko
191017 jaczejka
-
240319 GP 03/2024
Ghost
7
47
Jakub Szymczak
-
Katarzyna Rachaus
150423 32 Czwartek 14-15
-
211202 23 Czwartek 20-21
ŁKMS
8
47
Jakub Szymczak
-
Przemyslaw Woinski
180806 6 Letniak 17-18
-
220728 53 Czwartek
ŁKMS
9
45
Mieczysław Pastuszak
-
Magdalena Maternicka
121009 jesienno deszczowy
-
180313 wiosenka
Mikrus
10
43
Liliana Dąbrowska
-
Michał Zdanowicz
150116 Ferie
-
180828 Respiro
Dąbek
11
43
Wojciech Zemło
-
Katarzyna Rachaus
150618 39 Czwartek 14-15
-
221229 16 Czwartek
ŁKMS
12
42
Iwona Wieluńska
-
Patrycja Matulewicz
160129 Gin
-
170721 KAWĆ KUMĆ
Start-K
13
41
Krzysztof Zawadzki
-
Mirosław Dejna
061008 NML
-
141207 Rumia
PFS
14
40
Grzegorz Grzeszczuk
-
Paulina Naplocha
080620 marsowy
-
110427 poświąteczny
Szkrab
15
39
Joanna Ostrowska
-
Michał Zdanowicz
180313 GP Marca
-
240325 Uszyń
Dąbek
16
38
Łukasz Bobowski
-
Maria Uryga
140911 adstrat
-
230207 orszoł
Ghost
17
37
Szymon Dąbrowski
-
Michał Zdanowicz
171013 Chintze
-
240115 Centroid
Dąbek
18
37
Jakub Zaryński
-
Hania Mazowiecka
120202 Sonata 3
-
150104 Sonata 144
Sonata
19
36
Maciej Dąbrowski
-
Małgorzata Grąziewicz
150430 Czwartkowy
-
181116 Szlachar
Dąbek
20
35
Arkadiusz Kleniewski
-
Michał Zdanowicz
181214 Paruzja
-
240219 Otocjon
Dąbek
21
35
Jerzy Matyasik
-
Agnieszka Stefańska
131121 GP 11/2013
-
160609 toreuty
Ghost
22
35
Rafał Matczak
-
Konrad Mikusek
120321 XXII im. M. Musorgskiego
-
171206 CCXCVI im. D. Brubecka
Matriks
23
35
Jakub Zaryński
-
Beata Kiżewska
120126 Sonata 2
-
131128 Sonata 90
Sonata
24
35
Teresa Zalewska
-
Paulina Naplocha
080509 Babski
-
100702 U Grażyny IV
Szkrab
25
34
Marek Rogalski
-
Michał Zdanowicz
150306 Cassis
-
221114 Maszerka
Dąbek
26
34
Andrzej Kowalski
-
Teresa Balewska
210722 bezmiechowski
-
230810 im. Amelii Earhart
F-16
27
34
Przemysław Herdzina
-
Anna Batko
191210 certówka
-
240319 GP 03/2024
Ghost
28
34
Robert Duczemiński
-
Sergiusz Sokołow
050418 Same Premie 5
-
190329 Trzynasty
Same Premie
29
34
Jakub Zaryński
-
Beata Kiżewska
140130 Sonata 97
-
150702 Sonata 170
Sonata
30
34
Iwona Wieluńska
-
Roman Chomicz
160526 mam
-
190201 liz
Start-K
31
33
Agnieszka Walas
-
Anna Batko
190718 GP 07/2019
-
240319 GP 03/2024
Ghost
32
33
Natalia Woźniak
-
Jadwiga Szczurowska
121209 Mikołajkowy
-
191212 Sonata 319
Sonata
33
33
Iwona Wieluńska
-
Milena Kuźniewicz
141216 Trojki141216
-
180615 Alinka i Jola królują
Start-K
34
32
Szymon Dąbrowski
-
Małgorzata Grąziewicz
150430 Czwartkowy
-
180223 Zugzwang
Dąbek
35
32
Kamil Górka
-
Waldemar Wypchał
160901 nachur
-
230307 mściel
Ghost
36
32
Tomasz Lempart
-
Anna Batko
191029 fregaton
-
240319 GP 03/2024
Ghost
37
32
Wojciech Zemło
-
Katarzyna Rachaus
130912 1 Czwartek 13-14
-
150129 21 Czwartek 14-15
ŁKMS
38
32
Lucyna Śniadach
-
Teresa Balewska
800104 wilia
-
150428 shocking
Mikrus
39
32
Jakub Zaryński
-
Jadwiga Szczurowska
140612 Sonata 118
-
160721 Sonata 224
Sonata
40
31
Grzegorz Koczkodon
-
Waldemar Dębski
120919 Anagram 28 2012
-
150701 Anagram 16 2015
Anagram
41
31
Ireneusz Moralewicz
-
Stefan Koczarski
070430 Blank25
-
100104 Blank131 GP5
Blank
42
31
Tomasz Lempart
-
Małgorzata Pochopień
150903 prostka
-
191230 ekronita
Ghost
43
31
Arkadiusz Kleniewski
-
Agnieszka Putkiewicz
221115 Głuchoniemota
-
240319 W pupę kompany
Paranoja
44
31
Krystyna Czajkowska
-
Elżbieta Fitał
141216 Trojki141216
-
170804 krakowiaki
Start-K
45
30
Szymon Dąbrowski
-
Liliana Dąbrowska
110909 BezZegarów
-
130712 Drakkar
Dąbek
46
30
Maciej Dąbrowski
-
Wojciech Wojtysiak
161202 Żuwipalma
-
231204 Przedszkolanku
Dąbek
47
30
Grzegorz Grzeszczuk
-
Agnieszka Antos
131120 bleblowy
-
160504 Kłótnia o fantastykę
Szkrab
48
29
Maria Skutela
-
Michał Zdanowicz
150206 Priapizm
-
200203 Pinas
Dąbek
49
29
Andrzej Bednaruk
-
Stanisław Świgost
160825 F-16
-
191031 Halloween
F-16
50
29
Grażyna Wesołowska
-
Katarzyna Rachaus
130912 1 Czwartek 13-14
-
140403 25 Czwartek Bonusowy
ŁKMS
51
29
Maciej Czupryniak
-
Klara Wigier
160316 CCXIV im. G. Ohma
-
171129 CCXCV im. Ch. A. Dopplera
Matriks
52
29
Maciej Czupryniak
-
Marcin Leśny
220420 CDLXXII im. J. Petersburskiego
-
230830 DXLII im. M. Shelley
Matriks
53
29
Iwona Wieluńska
-
Elżbieta Fitał
150310 Cod
-
180914 garugaw
Start-K
54
29
Jolanta Olczak
-
Roman Chomicz
160219 Hif i hiw
-
181116 alka
Start-K
55
28
Anita Bruska
-
Teresa Balewska
180308 TheFemaleChallenge
-
210307 babski z rodzynkiem
F-16
56
27
Kamil Górka
-
Agnieszka Dawid
121025 sibui
-
141002 dyftong
Ghost
57
27
Lucyna Śniadach
-
Magdalena Maternicka
121002 Narybek
-
161004 Twardowskiego
Mikrus
58
27
Magda Sarad
-
Anna Strugała
130711 Sonata 67
-
170126 Sonata 250
Sonata
59
26
Jarosław Olek
-
Michał Zdanowicz
150227 Czuringa
-
190329 Zzomuje
Dąbek
60
26
Tomasz Sehnal
-
Wojciech Wojtysiak
190308 Frankowy
-
240205 Fibik
Dąbek
61
26
Anita Bruska
-
Barbara Wiśniewska
171207 broszki do lamusa
-
191205 Andrzejkowo Barbórkowy
F-16
62
26
Łukasz Bobowski
-
Agnieszka Dawid
180405 ridbok
-
200218 GP 02/2020
Ghost
63
26
Joanna Ostrowska
-
Wojciech Wojtysiak
171016 macaki542
-
190114 macaki573
Macaki
64
26
Mateusz Borsuk
-
Andrzej Bednaruk
101212 XI Puchar dyr. MDK
-
160105 nienieniecki
Mikrus
65
26
Andrzej Burczyk
-
Magdalena Maternicka
150203 hedżab
-
170502 drożdżowy ze skórką cytrynową
Mikrus
66
26
Paweł Wdziękoński
-
Krystyna Drynkowska
140213 Sonata 101
-
160623 Sonata 220
Sonata
67
26
Iwona Wieluńska
-
Miłka Janaszewska
160226 dao tao hao
-
190222 stoy
Start-K
68
26
Iwona Wieluńska
-
Alina Kąpa
170818 les
-
180914 garugaw
Start-K
69
26
Teresa Zalewska
-
Paulina Naplocha
060830 Szkrab44
-
080314 Przedświąteczny
Szkrab
70
25
Piotr Pietuchowski
-
Maciej Dąbrowski
110701 OtwarcieDąbka
-
140606 Damarzyk
Dąbek
71
25
Jan Mrozowski
-
Marcin Ceglarek
140629 wadowicki
-
170625 secondo
Ghost
72
25
Tomasz Lempart
-
Agnieszka Stefańska
150507 myłkus
-
170427 blizzard
Ghost
73
25
Leszek Stecuła
-
Jerzy Luter
211212 GKSmikolajkowy
-
220404 GKSpomławski
GKS
74
25
Jakub Onoszko
-
Teresa Balewska
140204 Wypadkowy
-
160329 Popytna faktorka
Mikrus
75
25
Dominik Urbacki
-
Klara Wigier
160914 CCXXXVI im. A. Winehouse
-
230607 DXXIX im. G. Belladonny
Matriks
76
25
Łukasz Przyszlak
-
Anna Kiżewska
120119 Sonata 1
-
140508 Sonata 112
Sonata
77
24
Sławomir Długosz
-
Waldemar Dębski
131022 Anagram 38 2013
-
140311 Anagram 09 2014
Anagram
78
24
Szymon Dąbrowski
-
Michał Zdanowicz
150206 Priapizm
-
160226 Weekend
Dąbek
79
24
Maria Skutela
-
Małgorzata Grąziewicz
150313 Krenelaż
-
190426 Kannara
Dąbek
80
24
Szymon Dąbrowski
-
Michał Zdanowicz
160311 Renilla
-
170623 Hafiz
Dąbek
81
24
Zdzisław Stańkowski
-
Anna Batko
191010 dipawali
-
240206 daimyo
Ghost
82
24
Przemysław Herdzina
-
Ewa Dunikowska
200310 inkrustator
-
230214 flogopit
Ghost
83
24
Szymon Dąbrowski
-
Maciej Dąbrowski
110627 Macaki249
-
140310 macaki447
Macaki
84
24
Beata Kiżewska
-
Anna Strugała
130606 Sonata 62
-
140410 Sonata 108
Sonata
85
24
Beata Kiżewska
-
Anna Strugała
140807 Sonata 125
-
150723 Sonata 173
Sonata
86
24
Paweł Wdziękoński
-
Anna Strugała
150611 Sonata 167
-
171207 Sonata 286
Sonata
87
24
Krystyna Czajkowska
-
Teresa Jaśkiewicz
141209 Mikolajkowy
-
190816 kwi
Start-K
88
23
Sławomir Długosz
-
Mateusz Pawlaczyk
060223 Anagram017
-
170117 Anagram 03 2017
Anagram
89
23
Łukasz Tuszyński
-
Rafał Stachowski
130211 Blank224
-
170320 Blank389
Blank
90
23
Waldemar Czerwoniec
-
Maciej Dąbrowski
120203 Mroźny2
-
161028 Tsunami
Dąbek
91
23
Franciszek Łysek
-
Wojciech Łysek
181109 Apeiron
-
220725 Dżucze
Dąbek
92
23
Franciszek Łysek
-
Wojciech Wojtysiak
181214 Paruzja
-
210524 Obszleg
Dąbek
93
23
Szymon Dąbrowski
-
Wojciech Wąs
190913 Dyszkiem
-
230403 Rototrol
Dąbek
94
23
Joanna Ostrowska
-
Agnieszka Putkiewicz
200629 Ekstrahuj
-
220221 Nonparel
Dąbek
95
23
Andrzej Bednaruk
-
Ewa Tymińska
160915 lekko perwersyjny
-
180809 Air Sahara
F-16
96
23
Przemysław Herdzina
-
Waldemar Wypchał
180419 GP 04/2018
-
190314 dymion
Ghost
97
23
Maria Uryga
-
Anna Batko
190718 GP 07/2019
-
230207 orszoł
Ghost
98
23
Robert Głowacki
-
Urszula Rechowicz
050303 GP Luty 04-05
-
081005 GP Pazdziernik 08-09
ŁKMS
99
23
Grzegorz Pukniel
-
Katarzyna Rachaus
131117 GP Listopad 13-14
-
140515 31 Czwartek 13-14
ŁKMS
100
23
Grzegorz Pukniel
-
Katarzyna Rachaus
140925 4 Czwartek 14-15
-
150326 28 Czwartek 14-15
ŁKMS
Strona główna