190818 Racibórz - plik z wynikami turniejuplik z rankingiem po turnieju
plik z wynikami turnieju
plik z wynikami gier poszczególnych graczy
plik z wynikami rund
Wyniki turnieju X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             146.77     11.0     5394     2231      532
  2 Jan             Mrozowski            Kraków                 155.03      9.5     5477     2069      513
  3 Artur           Irzyk                Strzyżów               144.79      9.0     5631     2028      834
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.28      9.0     5538     2037      744
  5 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              133.34      9.0     5200     1923      273
  6 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.29      9.0     5054     1940      513
  7 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.12      8.5     5052     1743      597
  8 Bartosz         Morawski             Wrocław                160.85      8.0     5829     1941      819
  9 Konrad          Sowula               Kraków                 138.56      8.0     5289     1807      371
 10 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.96      8.0     5253     1908      545
 11 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                124.18      8.0     5052     1712      582
 12 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               126.11      8.0     4964     1770      416
 13 Leszek          Kilian               Jaworzno               110.63      8.0     4899     1791      -11
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              136.46      8.0     4862     1742      207
 15 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.29      8.0     4811     1632      339
 16 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       130.29      7.5     4964     1839      -61
 17 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.65      7.5     4775     1734       44
 18 Natalia         Ogierman             Katowice               123.72      7.0     5209     1772      159
 19 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 123.21      7.0     4969     1667      192
 20 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.39      7.0     4898     1687      118
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.21      7.0     4878     1714      -38
 22 Tomasz          Suchanek             Wrocław                142.14      7.0     4838     1663       87
 23 Bożena          Guział               Racibórz               117.22      7.0     4804     1624      254
 24 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.71      7.0     4681     1748     -382
 25 Jolanta         Zięba                Zabrze                 110.25      7.0     4503     1653     -240
 26 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               103.07      7.0     4497     1552      127
 27 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.37      6.5     4790     1529       29
 28 Michał          Szymkowski           Wrocław                137.97      6.0     5025     1538      175
 29 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               121.28      6.0     4946     1483        6
 30 Marta           Sztajnert            Wisła                  119.32      6.0     4933     1487      469
 31 Szymon          Stępień              Bytom                  125.83      6.0     4898     1527      -96
 32 Renata          Andracka             Zwola                  119.91      6.0     4825     1502       85
 33 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               117.35      6.0     4734     1473      195
 34 Dariusz         Sowula               Kraków                 127.28      6.0     4633     1419      125
 35 Joanna          Brychcy              Katowice               114.59      6.0     4589     1513      -16
 36 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.91      6.0     4536     1446       79
 37 Marta           Majewska             Wadowice               104.64      6.0     4484     1510     -317
 38 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               101.56      6.0     4469     1417     -123
 39 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      6.0     4341     1485     -325
 40 Sławomir        Wolski               Wrocław                125.95      5.0     4776     1347       91
 41 Iwona           Duźniak              Dębica                 112.75      5.0     4686     1325      397
 42 Jerzy           Luter                Bytom                  125.61      5.0     4629     1438       -7
 43 Józef           Burzyński            Ełk                    112.20      5.0     4478     1367     -208
 44 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              113.21      5.0     4457     1297       47
 45 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.15      5.0     4216     1294     -329
 46 Marek           Popczyk              Tychy                  100.00      5.0     4156     1259     -354
 47 Piotr           Kozak                Racibórz               102.02      5.0     4059     1280     -349
 48 Grażyna         Smereka              Racibórz               106.45      4.5     4042     1247     -373
 49 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3998     1197     -804
 50 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            150.38      4.0     2785      901      378
 51 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      3.5     3920     1042      -36
 52 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.5     3733      999     -757
 53 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      3.5     3222     1036    -1176
 54 Małgorzata      Nieżychowska         Racibórz               100.00      2.0     2039      649    -1170
 55 Ryszard         Popczyk              Tychy                  100.00      0.5     2849      655    -1970