Podsumowanie turnieju 080706 Ostróda (05.07 - 06.07.2008)
VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'
SędziaAndrzej Gostomski
MiejsceOstródzki Zamek, Sala Reprezentacyjna, ul. Mickiewicza 22 (dojazd z dworca autobusem linii nr 3)
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Mateusz Żbikowski139.512.0513091993412107175.6125.6
22Kazimierz.J Merklejn144.310.05370119395471986165.5132.2
33Jakub Zaryński129.010.0490774190731917159.8126.4
44Kamil Górka137.69.0498986091181790149.2124.2
55Robert Głowacki122.39.0495625896541867155.6130.6
66Miłosz Wrzałek136.59.0489441693721789149.1124.1
77Dawid Pikul142.99.0484862390731704142.0117.0
88Jarosław Borowski136.49.0479665589371805150.4125.4
99Dorota Zielińska120.69.0455615989531769147.4122.4
1010Grzegorz Wiączkowski116.09.0447835885981721143.4118.4
1111Tomasz Zwoliński144.98.0503552895421709142.4125.8
1212Rafał Lenartowski132.18.0498867493021629135.8119.1
1313Justyna Górka138.58.0498274992151720143.3126.7
1414Rafał Dąbrowski129.18.0491766391711597133.1116.4
1515Andrzej Oleksiak137.58.0487068190591676139.7123.0
1616Karol Wyrębkiewicz141.28.0485139293101710142.5125.8
1717Marek Reda130.88.0481762390111780148.3131.7
1818Joanna Juszczak135.58.0481429093381616134.7118.0
1919Andrzej Rechowicz128.98.0475165088521611134.2117.6
2020Krzysztof Obremski137.78.0471821692201624135.3118.7
2121Piotr Pietuchowski138.98.0464539188991738144.8128.2
2222Zofia Gajewska117.78.0459524689441647137.2120.6
2323Dariusz Maciejuk123.88.0453118388791656138.0121.3
2424Agnieszka Goniowska107.78.0444320786791633136.1119.4
2525Eugeniusz Wróblewski117.48.0443216986951626135.5118.8
2626Ewa Żbikowska117.48.0438342783391597133.1116.4
2727Stanisław Rydzik145.17.5490624195711617134.8122.3
2828Michał Alabrudziński132.37.0484067690041450120.8112.5
2929Mariusz Grodek122.47.0482482988191580131.7123.3
3030Krzysztof Langiewicz123.57.0472453289161529127.4119.1
3131Paweł Janaś129.07.0471252289021527127.2118.9
3232Mariusz Skrobosz144.87.046181292241558129.8121.5
3333Weronika Rudnicka112.07.0457426488841540128.3120.0
3434Kamil Nawrocki128.77.0456639787351521126.8118.4
3535Krzysztof Sporczyk117.97.0454621788751596133.0124.7
3636Rafał Wesołowski120.57.0454617289201503125.2116.9
3737Andrzej Kroc110.37.0453343686301563130.2121.9
3838Agnieszka Krupka119.27.0450912888901526127.2118.8
3939Katarzyna Polak122.47.0450333086761553129.4121.1
4040Tomasz Sienkiewicz111.87.04502689981564130.3122.0
4141Jolanta Chłopińska117.17.0447121087321509125.8117.4
4242Andrzej Kowalski135.37.04458-4989651541128.4120.1
4343Robert Kuszpit137.37.044554288681574131.2122.8
4444Mariusz Orzeł115.57.04374-1487621505125.4117.1
4545Dariusz Nawrocki109.77.04364-6887961499124.9116.6
4646Dorota Maciejuk117.07.0436329184351501125.1116.7
4747Piotr Madej100.07.043316885941458121.5113.2
4848Jarosław Sobczak115.37.0432834783091496124.7116.3
4949Dariusz Kuć122.37.0432311885281424118.7110.3
5050Patrycja Kuszpit112.07.04299-16487621486123.8115.5
5151Urszula Rechowicz102.67.04233-10585711564130.3122.0
5252Danuta Langiewicz103.07.04213-15885841527127.2118.9
5353Maciej Perzyński118.86.5485832093961543128.6124.4
5454Jan Kozłowski125.06.5462440588431389115.8111.6
5555Sławomir Kucia140.86.0497950594531481123.4123.4
5656Marcin Skowron119.56.0463547887921302108.5108.5
5757Bartosz Orłowski117.06.0461126489581350112.5112.5
5858Magdalena Kublik111.86.045687590611419118.2118.3
5959Beata Wiączkowska121.66.0448726387111471122.6122.6
6060Irena Sołdan131.56.04485-32492941419118.2118.3
6161Joanna Ostrowska111.86.04478-14290981438119.8119.8
6262Marek Salamon131.26.0446531086201379114.9114.9
6363Bogdan Kozłowski114.46.04449-18890861330110.8110.8
6464Beata Piotrowska116.56.04436-7889501313109.4109.4
6565Anna Krynicka108.46.044208387571411117.6117.6
6666Monika Gawron-Cieślik110.06.04419-3388711421118.4118.4
6767Grzegorz Pukniel119.26.0441511887121381115.1115.1
6868Barbara Obremska105.36.0435816985471390115.8115.8
6969Lucyna Śniadach108.56.04358-12788431475122.9122.9
7070Małgorzata Szmuksta109.36.043265186011362113.5113.5
7171Marek Dudkiewicz120.16.043261186411394116.2116.2
7272Monika Sadurska109.96.04319-7387111378114.8114.8
7373Anna Kowalik116.46.04246-8585771389115.8115.8
7474Elżbieta Święcka99.26.0422917282861273106.1106.1
7575Czesław Grajewski102.86.04226-22686781404117.0117.0
7676Grzegorz Święcki137.96.04185-10484741379114.9114.9
7777Dorota Kuć113.56.04177-45388071384115.3115.3
7878Henryk Piotrowski100.26.0416622281101309109.1109.1
7979Anita Bruska114.66.04164-383311350112.5112.5
8080Łukasz Sornek100.06.0414726980251272106.0106.0
8181Stanisław Gasik115.16.04091-36185431449120.8120.8
8282Michał Ozimiński120.55.5464414891401376114.7118.8
8383Waldemar Czerwoniec130.15.0475728892261307108.9117.3
8484Paweł Frynia100.05.04482-19891621237103.1111.4
8585Tomasz Łapka116.45.0443931085681244103.7112.0
8686Marta Szeliga-Frynia132.05.0442112987131305108.8117.1
8787Janusz Sojka100.05.0441816986671297108.1116.4
8888Aleksandra Kaczanowska124.55.0441429985291321110.1118.4
8989Bogusław Książek111.05.04363-23189571322110.2118.5
9090Grzegorz Koczkodon124.05.04344586831260105.0113.3
9191Katarzyna Dębska98.45.0431928583531262105.2113.5
9292Małgorzata Puternicka105.85.04242-1685001308109.0117.3
9393Zbigniew Wietecki115.45.0422638680661158105.3109.8
9494Joanna Brychcy112.35.04159-20185191376114.7123.0
9595Marianna Kozłowska105.35.04111082221279106.6114.9
9696Tomasz Silny94.05.04052-27483781232102.7111.0
9797Elżbieta Zębek100.05.04025-15082001284107.0115.3
9898Sławomir Długosz101.65.04004-38883961226102.2110.5
9999Agata Nawrocka84.55.03856-4128124114895.7104.0
100100Rafał Skibicki112.14.54304-14587531251104.2116.8
101101Krzysztof Sojka101.54.54192-1828566119999.9112.4
102102Joanna Nawrocka100.04.03210-2076627101292.0105.6
103103Andrzej Kwiatkowski124.74.046771319223118598.8115.4
104104Kuba Koisar126.64.044851408830117998.2114.9
105105Małgorzata Jóźwiak115.04.04300728528114095.0111.7
106106Agata Kuć103.74.04192-66890521229102.4119.1
107107Łukasz Baranowski106.54.04107-1548368116597.1113.7
108108Mariusz Michalski100.64.04107-4638677111392.8109.4
109109Mariusz Kubicki117.84.04085-2638433116897.3114.0
110110Zbigniew Rybak100.04.04078-1608316110291.8108.5
111111Agnieszka Piotrowicz96.44.03891-2888070112994.1110.7
112112Andrzej Ciołek100.04.03818-3838019107989.9106.6
113113Krzysztof Zawadzki80.54.03650-6847984116697.2113.8
114114Krzysztof Wychudzki100.04.03622-6907934108490.3107.0
115115Mateusz Gołębiewski89.94.03571-11068248111492.8109.5
116116Jerzy Krzyżewski108.04.021611864136794132.3115.7
117117Wojciech Gołęcki101.83.03468-840777698689.6112.4
118118Beata Sekuła79.73.03300-669726995686.9109.6
119119Wojciech Kuć100.03.02684-861622987979.9102.6
120120Ireneusz Kaczmarczyk100.43.04227-4078861103085.8110.8
121121Łukasz Sobierajski100.03.04211-2808702111793.1118.1
122122Maciej Kuć82.53.04070-296843699582.9107.9
123123Sylwia Buks100.03.03851-380808294778.9103.9
124124Dariusz Zębek100.03.03795-7568346106588.8113.8
125125Anna Kurpiel100.02.03226-572702483175.5107.4
126126Izabela Długosz100.02.02691-1169655176869.8101.6
127127Paweł Jankowski100.02.01812-2121574576869.8101.6
128128Łukasz Mycio120.52.02235-226469659985.6107.0
129129Wojciech Obremski90.62.02063110401659699.3116.0
130130Mateusz Zawadzki100.01.01861-2457617971765.2106.1
131131Aldona Głośnicka100.01.01677-744409846577.5110.8
132132Mirosław Dejna100.00.01151-3287558964658.7108.7
133133Jerzy Tatarczuk102.70.01-3994017979.0129.0



Strona główna