Podsumowanie turnieju 100815 Wałcz (14.08 - 15.08.2010)
VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'
SędziaSławomir Zabawa
MiejsceGimnazjum nr 2 w Wałczu
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Stanisław Rydzik148.511.05515617104132194168.8134.2
22Krzysztof Mówka141.910.05456825100872034156.5129.5
33Tomasz Zwoliński143.710.05356630100822053157.9131.0
44Dawid Pikul143.310.0530795396611971151.6124.7
55Kazimierz.J Merklejn145.710.0524368098062132164.0137.1
66Grzegorz Koczkodon126.710.0520850999072056158.2131.2
77Marek Herzig132.29.0534674399491915147.3128.1
88Tomasz Ciejka133.39.05269443100951926148.2128.9
99Łukasz Tuszyński140.29.0518656498081948149.8130.6
1010Justyna Górka137.39.0517063697041853142.5123.3
1111Marek Reda136.39.0516280595191868143.7124.5
1212Małgorzata Sulejewska123.69.0512250197431876144.3125.1
1313Dariusz Maciejuk127.99.0505741896961887145.2125.9
1414Dariusz Kosz154.19.0504723598592007154.4135.2
1515Mariusz Sylwestrzuk123.29.0501522798031982152.5133.2
1616Adam Klimont123.69.0478145891041885145.0125.8
1717Karol Wyrębkiewicz139.78.5529168199011790137.7122.3
1818Krzysztof Obremski144.08.05375567101831788137.5126.0
1919Bartosz Morawski142.38.05359416103021781137.0125.5
2020Kamil Górka141.68.0535072399771753134.8123.3
2121Michał Alabrudziński139.68.0530677098421720132.3120.8
2222Barbara Obremska124.58.0515654097721767135.9124.4
2323Grzegorz Kurowski134.98.0514234599391768136.0124.5
2424Weronika Rudnicka127.98.0511055996611679129.2117.6
2525Mariusz Skrobosz143.98.0506216899561862143.2131.7
2626Kamil Nawrocki134.68.0505819899181867143.6132.1
2727Irena Sołdan130.18.050168499481817139.8128.2
2828Robert Kuszpit133.18.0501023397871752134.8123.2
2929Krzysztof Sporczyk124.08.0492916396951780136.9125.4
3030Maciej Sancewicz116.28.049015297501663127.9116.4
3131Katarzyna Polak129.48.0484223794471747134.4122.8
3232Zbigniew Rybak108.88.04812-10697301769136.1124.5
3333Łukasz Baranowski122.08.04741094821716132.0120.5
3434Jarosław Olek112.88.047347193971756135.1123.5
3535Marek Syczuk139.47.55228292101641646126.6118.9
3636Jakub Zaryński140.27.5500931397051536118.2110.5
3737Robert Duczemiński133.97.550049599131744134.2126.5
3838Walenty Siemaszko118.27.5476825192851759135.3127.6
3939Tomasz Suchanek130.67.05334130105381573121.0117.2
4040Piotr Pietuchowski132.47.0525955399651572120.9117.1
4141Szymon Płachta125.67.0508949896801672128.6124.8
4242Sławomir Piotrowski123.87.0507236297821581121.6117.8
4343Rafał Wesołowski124.87.0506237397511646126.6122.8
4444Mirosław Uglik137.07.05030-133101931697130.5126.7
4545Marek Dudkiewicz127.87.0492431095381702130.9127.1
4646Magdalena Kupczyńska123.87.0492210397411632125.5121.7
4747Karol Waniek133.47.0488122695361718132.2128.3
4848Alina Białobrzewska113.77.048501796831616124.3120.5
4949Maciej Śliwa124.47.0484828494121675128.8125.0
5050Ireneusz Moralewicz125.87.048178395511647126.7122.8
5151Jacek Wandzel109.07.04802-13697401616124.3120.5
5252Paweł Janaś131.77.04770-5695961635125.8121.9
5353Beata Piotrowska112.27.0476514193891560120.0116.2
5454Zofia Gajewska122.97.04747-12796211684129.5125.7
5555Danuta Langiewicz111.97.047346194071488114.5110.6
5656Joanna Brychcy110.27.04731-494661584121.8118.0
5757Agnieszka Goniowska120.07.04722-1994631547119.0115.2
5858Sławomir Wolski98.87.047148893401614124.2120.3
5959Marcin Ceglarek103.87.04688-10194771664128.0124.2
6060Sławomir Długosz108.77.04634-4893161522117.1113.2
6161Marcin Resler104.67.04521-13691781581121.6117.8
6262Dariusz Kuć125.76.5481322993971606123.5123.5
6363Maurycy Machnio100.66.54744-7595631555119.6119.6
6464Joanna Suchanek110.16.54564-12992571517116.7116.7
6565Patrycja Kuszpit117.36.0505529098201501115.5119.3
6666Bogusław Szyszka134.36.05007-45100591499115.3119.2
6767Aleksandra Kaczanowska121.46.0494037395071529117.6121.5
6868Zbigniew Wietecki126.76.0488712396511515116.5120.4
6969Dariusz Nawrocki109.96.04869-7998171482114.0117.8
7070Maciej Grąbczewski116.36.04783-437100031640126.2130.0
7171Michał Rogalewicz100.06.047471294821377105.9109.8
7272Renata Andracka108.56.0473223392311432110.2114.0
7373Krzysztof Langiewicz128.56.04701-31897201521117.0120.8
7474Ryszard Korpalski108.66.0469916392351483114.1117.9
7575Dorota Kuć109.76.04685-28496541464112.6116.5
7676Jolanta Chłopińska123.16.0467336689801352104.0107.8
7777Artur Tomczyk108.46.04666-19795291547119.0122.8
7878Monika Gawron-Cieślik112.26.0465632289901387106.7110.5
7979Dorota Maciejuk118.86.0464618491081376105.8109.7
8080Czesław Grajewski117.26.04593-35695421492114.8118.6
8181Dariusz Jarosławski106.56.04581-31194731392107.1110.9
8282Kamil Kister129.46.04527-36694201583121.8125.6
8383Piotr Broda116.66.04470-30892481496115.1118.9
8484Jacek Nowak104.56.04449-20691041399107.6111.5
8585Katarzyna Bogusławska98.16.04390-43092101428109.8113.7
8686Dorota Rudzińska110.16.0431174978731262114.7110.2
8787Bogusław Książek119.36.04180-5784171331121.0116.5
8888Ireneusz Kurzok116.25.5478412994391456112.0119.7
8989Krzysztof Kodzis124.05.54586-42795991413108.7116.4
9090Grzegorz Pukniel118.25.049565898541371105.5117.0
9191Robert Głowacki120.75.04874-10798551363104.8116.4
9292Rafał Stachowski106.65.04831-8297441347103.6115.2
9393Maciej Bukowski113.75.04663-32396491391107.0118.5
9494Małgorzata Szczygieł123.45.04603-30795131401107.8119.3
9595Małgorzata Jóźwiak113.45.04590-9992791427109.8121.3
9696Tomasz Siwiński110.15.04552-37494781330102.3113.8
9797Anna Swoboda103.35.04551-30494061355104.2115.8
9898Stanisław Olsztyn109.15.04431-35992211313101.0112.5
9999Mariusz Michalski100.45.04430-4219281126096.9108.5
100100Daniel Tomczyk103.35.04349-3049002125596.5108.1
101101Józef Burzyński106.45.04339-3719049128799.0110.5
102102Anna Arana106.65.04256-60191131417109.0120.5
103103Jerzy Krzyżewski110.35.04249-53690341324101.8113.4
104104Krzysztof Zawadzki96.35.04235-8309300127397.9109.5
105105Janina Grajewska94.75.04005-7628772126197.0108.5
106106Agata Kuć114.94.046263108942114295.2111.8
107107Marek Swoboda122.04.04140-2488528107889.8106.5
108108Agata Pastusiak89.14.03835-1137783111492.8109.5
109109Agnieszka Kozak101.94.04692-2399623118290.9110.2
110110Jan Lisiewski101.14.04416-5719403127097.7116.9
111111Radosław Pastusiak94.44.04261-1178639118190.8110.1
112112Julita Dygnas99.44.04101-5308732124495.7114.9
113113Sylwia Łada83.64.04028-5378593127598.1117.3
114114Katarzyna Dębska95.53.54265-3048834116389.5112.5
115115Marta Łęgowska86.23.03845-8308520106488.7113.7
116116Blanka Zwolińska84.83.03667-6037937100283.5108.5
117117Anna Kowalik114.62.54014-538856698782.2111.4
118118Wojciech Gołęcki103.42.03368-1120785683375.7107.5
119119Magdalena Sulejewska75.92.03243-1222770889874.8108.2
120120Jacek Starzonek100.02.02792-1707729191476.2109.5
121121Magdalena Kublik118.22.02894-193598168886.0111.0
122122Agnieszka Pachała100.02.02603-161536767784.6109.6
123123Mirosław Dejna57.00.02340-2508718871659.7109.7
124124Władysław Zieliński102.00.0995-161215118762.3112.3
125125Bartosz Pięta104.90.01-3994017878.0128.0



Strona główna