Podsumowanie turnieju 110313 Szczecin (12.03 - 13.03.2011)
XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'
SędziaSławomir Zabawa
MiejsceZachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego - SCP w Szczecinie, ul. Kolumba 86 (obok dworca głównego PKP)
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Mariusz Skrobosz144.411.059801821101392112162.5127.8
22Rafał Lenartowski141.110.05367456102782077159.8132.8
33Krzysztof Obremski138.610.0527938105202092160.9134.0
44Kazimierz.J Merklejn146.710.0520943099882048157.5130.6
55Tomasz Zwoliński142.79.05378563101931846142.0122.8
66Robert Kamiński131.19.05283403101631903146.4127.2
77Mirosław Uglik144.09.0523453599331926148.2128.9
88Kamil Kister127.19.0522646399891842141.7122.5
99Rafał Wesołowski128.19.0514657597171885145.0125.8
1010Stanisław Rydzik148.29.0510438298261934148.8129.5
1111Maciej Grąbczewski121.48.05415768100621749134.5123.0
1212Dawid Pikul144.28.05238461100151789137.6126.1
1313Magdalena Kupczyńska124.58.0518948598931753134.8123.3
1414Mateusz Borsuk128.88.05132100101641800138.5126.9
1515Łukasz Tuszyński142.58.05103172100341736133.5122.0
1616Irena Sołdan131.28.0508718399911839141.5129.9
1717Krzysztof Sporczyk126.28.0504914399551769136.1124.5
1818Rafał Stachowski102.68.05031-33100951820140.0128.5
1919Jakub Zaryński133.48.0499037496061812139.4127.8
2020Ireneusz Moralewicz125.18.0487120995331707131.3119.8
2121Monika Gawron-Cieślik108.98.0482619794551811139.3127.8
2222Maciej Kuczyński113.57.5511234098841571120.8113.2
2323Kamil Nawrocki137.37.05334318103501767135.9132.1
2424Barbara Obremska123.27.0517280895361592122.5118.6
2525Marek Syczuk138.17.0508740101341667128.2124.4
2626Weronika Rudnicka126.57.05024-15100631631125.5121.6
2727Paweł Janaś134.27.0501044395771567120.5116.7
2828Marek Herzig141.47.0500341295941596122.8118.9
2929Krzysztof Langiewicz126.07.0497325196951697130.5126.7
3030Robert Kuszpit131.47.0493423896301587122.1118.2
3131Michał Kolaj122.77.0489512796631656127.4123.5
3232Patrycja Kuszpit118.47.04879-2397811691130.1126.2
3333Marek Dudkiewicz130.77.04851-4897501610123.8120.0
3434Piotr Broda117.57.0474122292601500115.4111.5
3535Dorota Stachowska110.17.047233194151575121.2117.3
3636Dariusz Nawrocki113.47.04529-36094181671128.5124.7
3737Alicja Grąbczewska112.97.0431910085381566142.4128.7
3838Paulina Mech100.06.54916-351101831668128.3128.3
3939Grzegorz Koczkodon132.26.05201397100051522117.1120.9
4040Robert Duczemiński135.66.05160164101561533117.9121.8
4141Tomasz Sienkiewicz124.16.0510220799971564120.3124.2
4242Łukasz Baranowski124.66.048986297341501115.5119.3
4343Zbigniew Wietecki124.76.04869-4797851431110.1113.9
4444Marcin Mroziuk143.86.04842-2297061504115.7119.5
4545Bogusław Książek122.96.0476835191851416108.9112.8
4646Monika Siemaszko100.06.0472735590991449111.5115.3
4747Sławomir Piotrowski124.46.047036793391518116.8120.6
4848Jolanta Chłopińska121.56.0469337890081370105.4109.2
4949Anna Kowalik107.06.04672-38297261518116.8120.6
5050Małgorzata Szmuksta117.06.0463920590731442110.9114.8
5151Jarosław Żuliński113.06.04544-2891161524117.2121.1
5252Wojciech Zieliński123.36.04435-27191411576121.2125.1
5353Dorota Maciejuk124.06.04418-32991651435110.4114.2
5454Jacek Nowak104.55.04031-20582671202100.2108.5
5555Patryk Wolniewicz100.05.03875-66584151241103.4111.8
5656Aleksandra Kaczanowska118.35.04816-1296441416108.9120.5
5757Agnieszka Kozak101.65.04739-269504125796.7108.2
5858Ryszard Korpalski110.75.047222794171365105.0116.5
5959Małgorzata Jóźwiak114.05.04719-15595931419109.2120.7
6060Marek Leda100.05.04505-4890581370105.4116.9
6161Katarzyna Dębska99.15.04355-37790871361104.7116.2
6262Arkadiusz Florczak100.05.04265-51890481351103.9115.5
6363Marcin Grześkiewicz100.04.04195-38187711208100.7117.3
6464Wojciech Gołęcki102.04.03961-3518273118798.9115.6
6565Waldemar Kudliński93.14.03902-36081641202100.2116.8
6666Stefan Koczarski100.04.03661-11808502116897.3114.0
6767Mieczysław Pastuszak100.04.04466-2659197119692.0111.2
6868Dariusz Kuć129.84.031212545988914114.2114.3
6969Dorota Kuć113.24.02960-8860081044130.5130.5
7070Agata Kuć113.14.02902-1285932919114.9114.9
7171Łukasz Przyszlak100.03.03927-2548108100884.0109.0
7272Bernadetta Kudlińska61.53.03572-7577901103286.0111.0
7373Maurycy Machnio108.03.03439-689756798389.4112.1
7474Maciej Bukowski111.73.02490-5005480903112.9125.4
7575Beata Kowaluk-Jagielska100.02.03663-833815991676.3109.7
7676Waldemar Stankiewicz100.02.02237-849532372190.1115.1
7777Magdalena Kublik121.42.02118264210600100.0116.7
7878Mirosław Norwajszas100.02.01262-882612422105.5105.5
7979Katarzyna Sawuła100.01.02831-1633729579866.5108.2
8080Michał Śliwiński100.00.01189-2310468842953.6103.6



Strona główna