Podsumowanie turnieju 110815 Wałcz (13.08 - 15.08.2011)
VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'
SędziaSławomir Zabawa
MiejsceHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Łukasz Tuszyński143.514.069611119128032850167.6135.3
22Rafał Lenartowski142.013.06633410128562744161.4134.9
33Michał Alabrudziński146.212.574471058138362660156.5132.9
44Stanisław Rydzik145.912.074331056138102588152.2131.6
55Irena Sołdan136.112.071301010132502609153.5132.9
66Wojciech Urbański120.212.06858777129392420142.4121.8
77Miłosz Wrzałek144.512.06566369127632573151.4130.8
88Dawid Pikul144.511.07126429138232497146.9132.2
99Rafał Wesołowski135.511.069701044128962333137.2122.5
1010Grzegorz Kurowski140.411.06947588133062422142.5127.8
1111Kazimierz.J Merklejn146.011.06924975128732444143.8129.1
1212Tomasz Zwoliński138.911.06881699130632345137.9123.2
1313Radosław Jachna129.611.06841699129832427142.8128.1
1414Marek Roszak130.511.06781332132302393140.8126.1
1515Mirosław Uglik142.911.06652321129832416142.1127.4
1616Łukasz Baranowski125.511.06646112131802365139.1124.4
1717Kamil Kister133.711.06473280126662451144.2129.5
1818Mariusz Skrobosz149.410.56743322131642416142.1130.4
1919Alicja Grąbczewska125.710.56383370123962148126.4114.6
2020Piotr Pietuchowski134.110.06859582131362299135.2126.4
2121Jakub Zaryński132.610.06845664130262309135.8127.0
2222Dominik Urbacki133.710.06717451129832221130.6121.8
2323Robert Duczemiński135.610.0669822133742156126.8118.0
2424Jolanta Chłopińska120.610.06613135130912165127.4118.5
2525Krzysztof Langiewicz124.610.06591514126682251132.4123.6
2626Weronika Rudnicka125.310.06552527125772194129.1120.2
2727Czesław Grajewski116.210.06482171127932356138.6129.8
2828Tomasz Siwiński112.410.06445571123192267133.4124.5
2929Renata Andracka114.210.06233-61125272216130.4121.5
3030Sławomir Wolski103.810.06175-254126042325136.8127.9
3131Dorota Kuć118.510.06123-180124262243131.9123.1
3232Beata Wiączkowska127.39.56436517123552101123.6117.7
3333Dorota Stachowska113.39.06733613128532027119.2116.3
3434Szymon Płachta130.79.06694585128032113124.3121.4
3535Maciej Sancewicz131.59.06675338130122253132.5129.6
3636Andrzej Kroc119.19.06635275129952101123.6120.6
3737Andrzej Rechowicz129.99.06573325128212050120.6117.6
3838Maciej Grąbczewski124.99.06564533125952081122.4119.5
3939Anna Krynicka107.99.06522516125282036119.8116.8
4040Małgorzata Szczygieł126.79.06468386125502035119.7116.8
4141Grzegorz Pukniel115.89.06428-30128862312136.0133.1
4242Marcin Resler118.49.06391281125012012118.4115.4
4343Piotr Broda122.89.06297394122002106123.9120.9
4444Rafał Dąbrowski140.69.06218151122852054120.8117.9
4545Mariola Osajda-Matczak126.49.06206-57124692107123.9121.0
4646Zbigniew Wietecki125.49.06158-134124502135125.6122.6
4747Lech Szymczak100.09.0610617121951923113.1110.2
4848Maciej Perzyński128.09.06096-194123862107123.9121.0
4949Barbara Obremska122.69.06088453117232041127.6121.3
5050Agata Kuć114.68.56271-149126912051120.6120.6
5151Tomasz Suchanek130.58.06738413130632095123.2126.2
5252Filip Sosin139.88.06735625128451982116.6119.5
5353Agnieszka Goniowska127.08.06602345128591977116.3119.2
5454Katarzyna Małek129.18.065180130361995117.4120.3
5555Dariusz Kuć127.38.0642990127682002117.8120.7
5656Małgorzata Szmuksta114.88.0633192125701912112.5115.4
5757Anna Kowalik105.48.06290160124201882110.7113.6
5858Ryszard Korpalski110.68.06208-109125251995117.4120.3
5959Marek Dudkiewicz131.98.06177-442127962087122.8125.7
6060Krzysztof Sporczyk126.18.0614699121931944114.4117.3
6161Monika Gawron-Cieślik117.38.06133-18122841965115.6118.5
6262Mariusz Michalski102.28.06115-27122571867109.8112.8
6363Urszula Rechowicz101.88.06080-203123631827107.5110.4
6464Dorota Rudzińska113.58.06009-582126002047120.4123.4
6565Agnieszka Kozak104.88.05905-422122321865109.7112.6
6666Jakub Błażejewski100.08.05903194116121892111.3114.2
6767Jerzy Krzyżewski112.18.05855-442121522014118.5121.4
6868Józef Wietecki101.08.05684-410117781871110.1113.0
6969Ireneusz Kurzok117.17.56212-193126172053120.8126.6
7070Joanna Suchanek113.87.05737310111641698106.1112.4
7171Anna Biegańska113.77.55920-449122892026119.2125.1
7272Sławomir Długosz111.67.05187-736111101620101.2107.5
7373Agnieszka Piotrowicz109.57.06266446120861780104.7113.5
7474Waldemar Czerwoniec132.77.06235-417128871920112.9121.8
7575Anna Swoboda101.27.06111-651128731825107.4116.2
7676Agnieszka Biegańska104.17.06073141120051745102.6111.5
7777Jarosław Olek117.57.06039-171122491798105.8114.6
7878Adam Janicki112.67.05901-181119831905112.1120.9
7979Zbigniew Rybak113.87.05870-212119521895111.5120.3
8080Danuta Langiewicz112.07.05682-241116051732101.9110.7
8181Wojciech Gołęcki102.07.05654-703120111831107.7116.5
8282Maciej Śliwa122.37.05629-360116181766103.9112.7
8383Rafał Polak100.07.05554-974120821807106.3115.1
8484Jacek Nowak103.46.55979-572125301794105.5117.3
8585Katarzyna Bogusławska104.16.05415-42011250158899.2111.8
8686Radosław Pastusiak89.86.05080-55010710151794.8107.3
8787Katarzyna Dębska103.46.04984-104511013158098.8111.3
8888Grzegorz Koczkodon133.06.54967-224101581719132.2132.2
8989Paulina Mech122.36.06163-150124761719101.1115.8
9090Jacek Gigoła114.06.05839-631123091746102.7117.4
9191Julita Dygnas100.36.0582823311423155991.7106.4
9292Marta Bajorek100.06.05518-808118441705100.3115.0
9393Lidia Żywna100.15.05408-16710983147292.0110.8
9494Paweł Maciejczuk100.05.55676-41411766168799.2116.9
9595Krzysztof Zawadzki98.15.05148-68010976150494.0112.8
9696Sylwia Łada94.25.06064-7912207145885.8106.4
9797Blanka Zwolińska86.85.05391-76711549147886.9107.5
9898Teresa Pawlik112.95.05024-63510683146097.3114.0
9999Grzegorz Wiączkowski115.35.026701415199995142.1120.7
100100Agata Pastusiak89.94.05070-49410634130481.5106.5
101101Halina Roszak113.24.04216-18186131208100.7117.3
102102Zofia Gajewska125.33.02573-545200796113.7120.9
103103Milena Woźniak100.02.01086-702242400100.0100.0
104104Paweł Janaś135.12.01110242196422140.7124.0
105105Katarzyna Lepianka100.02.0749511447350116.7100.0
106106Justyna Czerniak100.02.067241340350116.7100.0
107107Anatol Lyzohub100.01.02808-38179433105866.1109.9
108108Magda Komar100.01.0709-68148625083.3100.0
109109Kamila Biskupska100.01.027879477150150.0100.0
110110Mirosław Dejna60.20.03125-3211946188455.2105.3
111111Rafał Stachowski110.60.01-3994018181.0131.0



Strona główna