Podsumowanie turnieju 130818 Wałcz (16.08 - 18.08.2013)
IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'
SędziaSławomir Zabawa
MiejsceHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Kamil Górka145.814.080661566145662947163.7135.9
22Grzegorz Kurowski142.213.57247422140722893160.7135.7
33Michał Alabrudziński158.613.075491035140632889160.5138.3
44Kazimierz.J Merklejn147.413.07448595143012860158.9136.7
55Kamil Kister140.913.07216453139792856158.7136.4
66Dariusz Kosz151.812.07676589147632738152.1135.4
77Tomasz Zwoliński143.812.07336651140212653147.4130.7
88Rafał Wesołowski131.412.07276603139492650147.2130.6
99Juliusz Czupryniak114.112.0702332140142675148.6131.9
1010Stanisław Rydzik142.011.07676812145402613145.2134.1
1111Łukasz Tuszyński147.511.07366896138362480137.8126.7
1212Grzegorz Koczkodon131.711.07278200143562611145.1133.9
1313Bartosz Morawski156.811.07242272142122575143.1131.9
1414Piotr Pietuchowski143.411.07196659137332624145.8134.7
1515Karol Waniek134.311.07132620136442478137.7126.6
1616Jolanta Chłopińska125.611.07115475137552545141.4130.3
1717Rafał Lenartowski144.711.07077422137322598144.3133.2
1818Dariusz Kuć125.711.06972204137402512139.6128.4
1919Krzysztof Obremski142.011.06897361134332352130.7119.6
2020Piotr Broda130.211.06725146133042508139.3128.2
2121Zbigniew Wietecki123.111.06677109132452461136.7125.6
2222Paweł Janaś135.010.57213291141352533140.7132.4
2323Marek Herzig136.110.56833-107137732604144.7136.3
2424Mikołaj Przybyłowicz132.410.07275249143012496138.7133.1
2525Kacper Zegadło131.210.07225615138352359131.1125.5
2626Justyna Górka140.610.07174545138032431135.1129.5
2727Natalia Woźniak127.210.06982413135512343130.2124.6
2828Robert Duczemiński129.310.06947358135362533140.7135.2
2929Maciej Perzyński122.110.06843449132372183121.3115.7
3030Dariusz Maciejuk119.910.06832178134862491138.4132.8
3131Dorota Maciejuk118.710.06788258133182301127.8122.3
3232Adam Klimont137.010.06692-65134492457136.5130.9
3333Barbara Obremska128.910.06644-240135282269126.1120.5
3434Radosław Więch118.910.0659543131472317128.7123.2
3535Jakub Błażejewski104.610.06572-203133472319128.8123.3
3636Urszula Rechowicz108.910.06232-331127952338129.9124.3
3737Grzegorz Pukniel123.59.56872-205139492359131.1128.3
3838Karol Wyrębkiewicz141.69.07230229142312260125.6125.6
3939Maciej Grąbczewski131.49.07161468138542159119.9119.9
4040Łukasz Baranowski122.29.06942112137722118117.7117.7
4141Małgorzata Deszczyńska136.19.06831-21136832236124.2124.2
4242Dorota Kuć117.09.06824205134432028112.7112.7
4343Agata Kuć114.89.06795-134137242145119.2119.2
4444Ireneusz Moralewicz130.09.06777-104136582195121.9121.9
4545Krzysztof Sporczyk126.69.06754179133292131118.4118.4
4646Dorota Rudzińska121.19.06709178132402118117.7117.7
4747Zbigniew Rybak118.59.06625-104133542141118.9118.9
4848Irena Sołdan139.89.06502-414134182122117.9117.9
4949Renata Andracka112.99.06468397125392135118.6118.6
5050Dominika Worona97.19.06393-80128662143119.1119.1
5151Sławomir Wolski115.99.0634176126062130118.3118.3
5252Teresa Pawlik109.98.56436-67129392068114.9117.7
5353Maurycy Machnio118.28.06016-699127312057121.0123.9
5454Michał Kolaj123.98.07120172140682110117.2122.8
5555Andrzej Rechowicz123.38.06872380133642077115.4120.9
5656Joanna Juszczak133.78.06698-205136012209122.7128.3
5757Zofia Górka109.58.06605423127872021112.3117.8
5858Jerzy Krzyżewski112.58.0654634130582005111.4116.9
5959Agnieszka Kozak105.48.06497107128872048113.8119.3
6060Rafał Stachowski115.98.06483-269132352082115.7121.2
6161Walenty Siemaszko116.28.06448-137130331964109.1114.7
6262Jacek Nowak113.78.06355-265129752007111.5117.1
6363Michał Rogalewicz100.08.06153-773130792072115.1120.7
6464Sławomir Długosz105.68.06073-298124441900111.8114.7
6565Monika Siemaszko106.48.06038-767128431984110.2115.8
6666Wojciech Gołęcki104.68.05752-292117961892111.3114.2
6767Paweł Wdziękoński106.57.06066243118891742102.5111.3
6868Katarzyna Bogusławska107.07.56260-342128621912106.2114.6
6969Lucyna Śniadach116.97.06733182132841867103.7114.8
7070Dorota Stachowska125.67.06649-10413402178999.4110.5
7171Maciej Pietrasik99.67.0635614612566176297.9109.0
7272Anna Kowalik112.97.06330-165128251838102.1113.2
7373Józef Wietecki102.97.06330-396130561841102.3113.4
7474Agnieszka Matus100.07.06218-219126551837102.1113.2
7575Krzysztof Zawadzki107.07.06080-292124521859109.4118.2
7676Przemysław Pawlic129.57.06067-807129411909106.1117.2
7777Maciej Śliwa113.06.56585-112132821831101.7115.6
7878Małgorzata Szmuksta117.96.05915-9511925168999.4114.1
7979Julita Dygnas101.86.56093-572127581880104.4118.3
8080Agnieszka Pachała100.06.05565-78511915162995.8110.5
8181Waldemar Kudliński99.86.05415-58811418163596.2110.9
8282Anna Krynicka113.16.04761-15696781576121.2125.1
8383Mariusz Michalski110.45.05856-95812670148387.2107.8
8484Michał Landowski92.35.05952-56912473158387.9110.2
8585Bogusław Książek115.05.04648-11694121363104.8116.4
8686Maciej Kuć100.04.05677-50811862137781.0107.5
8787Bernadetta Kudlińska86.64.05432-83911703139982.3108.8
8888Łukasz Przyszlak109.22.03394-1123791194886.2118.0
8989Magdalena Kublik121.31.0381111651164164.0114.0
9090Wiktoria Browarska100.00.03471-36371057998157.7107.7



Strona główna