Podsumowanie turnieju 140504 KMP (01.05 - 04.05.2014)
IX Klubowe Mistrzostwa Polski, Wałcz

SędziaSławomir Zabawa
MiejsceHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
Wyniki turnieju IX Klubowe Mistrzostwa Polski

Lp  Drużyna                  Punkty Pkt I faza  Duże pkt  Małe pkt   Różnica
----------------------------------------------------------------------------
 1  Ghost I Kraków            6.0      6.5        166      52713       7106
 2  Paranoja Warszawa         3.5      7.0        162      51973       5870
 3  Siódemka Wrocław          3.5      6.0        166      51304       4828
 4  Ghost II Kraków           3.0      4.5        132      48843       1285
 5  Macaki I Warszawa         3.0      3.5        130      48190        190
 6  Blank I Szczecin          1.5      7.0        148      50044       1764
 7  Mikrus Rumia              0.5      5.5        129      47775       -189
 8  Blank II Szczecin         4.5      1.5        112      46794       -929
 9  Blubry Poznań             4.0      2.5        129      48462       1000
10  Grajmyż Piła              3.5      2.5        130      48618        868
11  ŁKMS Łódź                 3.5      1.5        122      47679       -314
12  Matriks Milanówek         3.0      1.0        116      48212      -1107
13  Dąbek Warszawa            2.0      0.0         79      44956      -4628
14  Macaki II Warszawa        0.5      0.0         71      34323     -15744

 1	Ghost I Kraków	                  583.88 Kamil Górka, Łukasz Bobowski, Mariusz Wrześniewski, Jan Mrozowski
 2	KBKS Paranoja Warszawa            582.92 Michał Alabrudziński, Mirosław Uglik, Kamil Kister, Stanisław Rydzik, Karol Wyrębkiewicz
 3	Wrocławski Klub Scrabble Siódemka 575.76 Bartosz Morawski, Dariusz Kosz, Karol Waniek, Bogusław Szyszka, Dominik Piasecki
 4	Blank I Szczecin	              562.40 Kazimierz Merklejn, Łukasz Tuszyński, Dariusz Kuć, Natalia Woźniak, Ireneusz Moralewicz
 5	Macaki I Warszawa	              538.58 Kacper Zegadło, Szymon Płachta, Małgorzata Deszczyńska, Rafał Wesołowski
 6	Matriks Milanówek	              536.49 Piotr Pietuchowski, Maciej Czupryniak, Marek Dudkiewicz, Rafał Matczak, Katarzyna Ślusarska	
 7	Ghost II Kraków	                  528.22 Justyna Górka, Małgorzata Sulejewska, Krzysztof Gibas, Marcin Ceglarek, 
 8	Pilski Klub Scrabble Grajmyż	  527.24 Paweł Janaś, Grzegorz Koczkodon, Jolanta Chłopińska, Maciej Perzyński
 9	Łódzki Klub Miłośników Scrabble	  526.54 Jakub Szymczak, Wojciech Zemło, Grzegorz Pukniel, Andrzej Kroc, Grażyna Wesołowska
10	Mikrus Rumia	                  521.69 Rafał Lenartowski, Irena Sołdan, Łukasz Baranowski, Lucyna Śniadach
11	Poznański Klub Scrabble Blubry	  518.58 Dawid Pikul, Michał Rogalewicz, Jakub Błażejewski, Agata Kuć, Monika Siemaszko
12	Blank II Szczecin	              484.22 Alicja Grąbczewska, Małgorzata Szmuksta, Rafał Stachowski, Dorota Kuć, Dominika Worona
13	MKS Dąbek Warszawa	              482.53 Mariusz Sylwestrzuk, Marek Rogalski, Szymon Dąbrowski, Maria Pokorska, Maciej Dąbrowski
14	Macaki II Warszawa	              464.64 Krzysztof Sporczyk, Marta Bajorek, Juliusz Czupryniak, Marzena Zawierska


Wyniki Indywidualne
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
1-Kamil Górka152.423.0137042250251584978155.6133.7
2-Justyna Górka145.422.0126191634236044937159.3138.3
3-Dariusz Kosz152.122.0123941379234094741158.0134.7
4-Kazimierz.J Merklejn153.221.012797520250744833151.0135.4
5-Łukasz Bobowski145.521.0125341437236314704147.0131.4
6-Mirosław Uglik146.421.0108641926198024151159.7128.9
7-Łukasz Baranowski125.320.012507630243844638144.9132.4
8-Dawid Pikul149.720.0123971143236514630149.4134.8
9-Bartosz Morawski152.920.0123201182234584503150.1133.4
10-Rafał Lenartowski143.520.012125422238284688151.2136.7
11-Jan Mrozowski142.819.0128621576241484447143.5132.2
12-Michał Alabrudziński152.519.0122251708227424405151.9136.4
13-Jakub Szymczak144.619.011541483225994297148.2132.7
14-Mariusz Wrześniewski143.218.0128131043245834413142.4134.3
15-Kacper Zegadło137.318.011733-220236864531141.6135.3
16-Jakub Błażejewski120.917.012268381241554268133.4130.3
17-Maciej Czupryniak139.617.012040295237854274137.9133.0
18-Małgorzata Deszczyńska134.717.01169482233064268137.7132.8
19-Paweł Janaś140.017.01168635233374274137.9133.0
20-Łukasz Tuszyński145.017.088251187164633418162.8131.8
21-Piotr Pietuchowski140.816.012532-43251074244132.6132.6
22-Szymon Płachta135.116.012194147242414203135.6134.0
23-Jolanta Chłopińska127.016.012178105242514169134.5132.9
24-Marcin Ceglarek118.016.011645-299235894156134.1132.5
25-Ireneusz Moralewicz128.516.011601-413236154123133.0131.4
26-Bogusław Szyszka134.816.095691104180343580149.2132.5
27-Maciej Perzyński124.715.012292-94246784043126.3129.5
28-Wojciech Zemło138.015.010984201217673886134.0132.3
29-Stanisław Rydzik141.815.010286666199063631145.2135.2
30-Karol Wyrębkiewicz140.115.09909794190243559142.4132.4
31-Irena Sołdan137.814.512070-275244154161130.0134.7
32-Małgorzata Sulejewska136.814.012286-39246114063127.0133.2
33-Alicja Grąbczewska134.214.011990-179241594045130.5135.3
34-Marek Dudkiewicz130.914.011833-469241353944127.2132.1
35-Grzegorz Koczkodon135.714.011262-378229023900125.8130.6
36-Grzegorz Pukniel122.514.011007-643226573827127.6130.9
37-Juliusz Czupryniak118.813.011844-812245003917122.4131.8
38-Małgorzata Szmuksta117.813.010559-717218353872124.9133.0
39-Dominik Piasecki128.413.0839755167393069139.5130.4
40-Michał Rogalewicz127.912.511251-819233213733120.4130.1
41-Rafał Wesołowski131.512.011769-619241573851120.3132.8
42-Krzysztof Gibas128.012.011493-811237973832119.8132.3
43-Mariusz Sylwestrzuk127.812.011399-427232253675122.5132.5
44-Marta Bajorek119.812.011306-912235243854120.4132.9
45-Dorota Kuć115.712.011251-768232703701119.4130.7
46-Natalia Woźniak130.512.010428132207243441127.4133.0
47-Agata Kuć120.111.011027-915229693553118.4131.8
48-Krzysztof Sporczyk126.110.511173-1220235663680115.0132.2
49-Rafał Stachowski116.510.09648-344196403125120.2131.7
50-Karol Waniek135.910.07824308153402667133.3133.4
51-Kamil Kister142.29.07889-24158022587123.2130.3
52-Marek Rogalski124.58.510426-819216713327114.7135.4
53-Katarzyna Ślusarska118.98.010607-2090233043213103.6127.8
54-Lucyna Śniadach115.08.010273-1766223123346107.9132.1
55-Szymon Dąbrowski124.38.09113-1432196582942113.2132.4
56-Dariusz Kuć133.66.05593-462116481860124.0134.0
57-Grażyna Wesołowska118.25.06508-751137672001105.3129.0
58-Andrzej Kroc121.55.06439-804136821988110.4132.7
59-Maria Skutela105.94.06560-128314403199599.8129.8
60-Maciej Dąbrowski104.24.06258-1867143832042102.1132.1
61-Michał Landowski98.94.02146-1214413874145.7129.0
62-Monika Siemaszko107.61.031910628186186.0136.0



Strona główna