Podsumowanie turnieju 140608 Polanica Zdrój (07.06 - 08.06.2014)
Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie, II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o pu
SędziaGrzegorz Wiączkowski
MiejsceTeatr Zdrojowy Polanica-Zdrój
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
126Dariusz Bzdyra100.00.01682-3297666170864.4114.4
225Alicja Puchowska77.22.03157-838715288080.0111.8
324Marcin Stachowski102.53.03748-50880041124102.2124.9
423Piotr Potoczek101.74.03867-29980331137103.4117.0
522Justyna Górka148.74.54440-32392031336111.3123.8
621Michał Trumpus118.25.0288124255201064152.0130.6
720Paweł Brylski102.15.04089-46486421400116.7125.0
819Sławomir Wolski113.45.042474984451327110.6118.9
918Andrzej Rechowicz123.65.04553-14092461349112.4120.8
1017Marta Świątkowska120.65.0401962174171264114.9119.5
1116Adam Janicki118.25.54466-3089621528127.3131.5
1215Urszula Rechowicz112.66.043041485941442120.2120.2
1314Michał Puchowski121.66.0438625485181390115.8115.8
1413Ryszard Korpalski115.86.0449549684941430119.2119.2
1512Bronisław Parada128.46.0454510989811427118.9118.9
1611Paweł Mazurek133.16.04653093061486123.8123.8
1710Kamil Górka150.26.0484820594911490124.2124.2
189Małgorzata Szczygieł123.97.04501-13791391691140.9132.6
198Czesława Pawłowska104.47.0457044087001532127.7119.3
207Janusz Krupiński130.07.0494154293401633136.1127.7
216Mariusz Wrześniewski143.37.0514387594111690140.8132.5
225Dorota Stachowska121.88.0456418289461794149.5132.8
234Bogusław Szyszka137.58.0498954494341673139.4122.8
243Dariusz Kosz152.49.0502012699141896158.0133.0
252Karol Waniek135.79.0504563994511830152.5127.5
261Bartosz Morawski154.09.0519969897001898158.2133.2



Strona główna