Podsumowanie turnieju 150301 Kołobrzeg (28.02 - 01.03.2015)
I Mistrzostwa Kołobrzegu
SędziaMariusz Sylwestrzuk
MiejsceOśrodek BUKOWINA Kołobrzeg ul. Wileńska 9
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Rafał Lenartowski151.311.0505862294942075172.9131.3
22Jakub Zaryński142.810.0465350188052015167.9134.6
33Magdalena Kupczyńska118.29.0491674790851871155.9130.9
44Stanisław Rydzik150.18.05531124898141782148.5131.8
55Kazimierz.J Merklejn147.78.0498268592791732144.3127.7
66Monika Gawron-Cieślik123.58.0492567291781628135.7119.0
77Dorota Kuć118.78.0483658390891675139.6122.9
88Sławomir Piotrowski134.58.0469325291341748145.7129.0
99Maciej Kuczyński132.68.0462428989591674139.5122.8
1010Łukasz Tuszyński141.48.0454531687741669139.1122.4
1111Andrzej Bednaruk108.77.0488266491001569130.8122.4
1212Dariusz Kuć134.57.0482418994591629135.8127.4
1313Grzegorz Koczkodon132.87.0480530893021555129.6121.2
1414Tomasz Sienkiewicz121.47.0473061088501569130.8122.4
1515Grzegorz Łukasik139.77.0472812593311566130.5122.2
1616Weronika Rudnicka118.07.0468541789531536128.0119.7
1717Dorota Zielińska121.87.0466460387251592132.7124.3
1818Łukasz Baranowski130.37.0451658384491440120.0111.7
1919Maciej Bukowski111.17.04326-24889001633136.1127.7
2020Zbigniew Wietecki124.07.042898584931678139.8131.5
2121Lucyna Śniadach110.37.041846183071447120.6112.2
2222Natalia Woźniak130.36.0509284893361449120.8120.8
2323Alicja Grąbczewska132.36.0480329393131454121.2121.2
2424Andrzej Kwiatkowski133.46.0466924590931448120.7120.7
2525Ireneusz Moralewicz128.36.045498090181433119.4119.4
2626Agata Kuć127.76.04467-18391171386115.5115.5
2727Sylwia Łada111.16.0436720085341361113.4113.4
2828Maciej Perzyński131.26.04358-34090561512126.0126.0
2929Monika Siemaszko115.36.0424013183491355112.9112.9
3030Mieczysław Pastuszak112.76.04159-48488021441120.1120.1
3131Józef Wietecki106.96.041401882621317109.8109.8
3232Wojciech Gołęcki107.56.04122-20884521348112.3112.3
3333Waldemar Kudliński106.96.04084-34385111382115.2115.2
3434Krystyna Czajkowska100.06.03904-40782151337111.4111.4
3535Diana Pietrzykowska100.05.044013287701269105.8114.1
3636Maria Krzyżanowska118.45.04228-28587411321110.1118.4
3737Agnieszka Wiśniewska95.05.0418628180911219101.6109.9
3838Paweł Wdziękoński109.55.04166-8784191261105.1113.4
3939Anna Arana106.55.04142-3048588118598.8107.1
4040Łukasz Przyszlak110.15.041042881801232102.7111.0
4141Jadwiga Szczurowska90.55.0407113580071223101.9110.3
4242Barbara Wiśniewska95.05.04018-1048140119999.9108.3
4343Iwona Wieluńska100.05.03989-22982071217101.4109.8
4444Hanna Mazowiecka100.05.039701757765113994.9103.3
4545Ryszard Pliszka100.05.03685-1887558113494.5102.8
4646Bernadetta Kudlińska93.14.03933-6408506104987.4104.1
4747Beata Kiżewska97.04.03903-6298435115095.8112.5
4848Teresa Balewska80.14.03677-2727626107289.3106.0
4949Tadeusz Kondej100.04.0364777287107889.8106.5
5050Aleksandra Kurcman100.04.03419-10787916107889.8106.5
5151Anna Strugała100.04.03416-2347066102685.5102.2
5252Milena Kuźniewicz100.03.02373-1305605189181.0103.7
5353Krzysztof Zawadzki108.53.01555973013552138.0113.0
5454Anna Kowalik108.53.02531-815143788112.6119.7
5555Teresa Jaśkiewicz100.02.02535-1157622778571.4103.2
5656Elżbieta Fitał100.01.02775-1095664570363.9104.8
5757Jędrzej Kuźniewicz100.00.0810-2229384942252.8102.8



Strona główna