Podsumowanie turnieju 160410 Urodziny Alfreda (09.04 - 10.04.2016)
Urodziny Alfreda, Pruszków
SędziaMariusz Sylwestrzuk
MiejsceSpółdzielczy Dom Kultury, Pruszków, ul. Hubala 5
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Karol Wyrębkiewicz142.810.0504482292662045170.4137.1
22Stanisław Rydzik146.79.0507782093341920160.0135.0
33Krzysztof Mówka151.69.0488371790491881156.8131.8
44Dominik Urbacki150.79.0464937589231900158.3133.3
55Jakub Zaryński146.58.54610-10293221915159.6138.7
66Robert Kamiński139.58.0513693693361761146.8130.1
77Kacper Zegadło140.28.0503227397911893157.8141.1
88Rafał Matczak138.58.0501725397811818151.5134.8
99Justyna Górka140.78.0483326594011736144.7128.0
1010Michał Alabrudziński157.08.0482860890481755146.2129.6
1111Andrzej Kwiatkowski131.88.0479962789711810150.8134.2
1212Kazimierz.J Merklejn145.38.0479643591571854154.5137.8
1313Andrzej Kroc125.78.0457544187091795149.6132.9
1414Marta Bajorek124.68.0443027285881773147.8131.1
1515Szymon Dąbrowski129.78.04403-17689821735144.6127.9
1616Rafał Wesołowski134.97.0491942694121664138.7130.3
1717Waldemar Czerwoniec129.87.0484035493261662138.5130.2
1818Mariusz Skrobosz155.17.0481927693621714142.8134.5
1919Maciej Czupryniak146.17.0480022593751737144.8136.4
2020Juliusz Czupryniak136.97.0479232292621633136.1127.7
2121Krzysztof Sporczyk125.77.0473844890281674139.5131.2
2222Michał Szorc121.67.0464725390411664138.7130.3
2323Agnieszka Matus118.97.0455215889461669139.1130.7
2424Michał.Piotr Waszkiewicz127.07.04547-6691601624135.3127.0
2525Marek Rogalski122.97.0435618085321610134.2125.8
2626Mateusz Gołębiewski108.87.04207-3684501660138.3130.0
2727Anna Arana110.26.03623-24574911443131.2126.6
2828Miłosz Wrzałek149.06.0498565993111535127.9127.9
2929Michał Makowski135.86.0487244892961596133.0133.0
3030Tomasz Zwoliński144.26.04785-195711608134.0134.0
3131Marek Reda147.26.04650-4993491525127.1127.1
3232Mariusz Wrześniewski145.76.0461617290601524127.0127.0
3333Bartłomiej Pawlak127.26.046064391691530127.5127.5
3434Piotr Broda133.56.04534-15192191566130.5130.5
3535Dorota Zielińska122.86.0450810789091479123.2123.3
3636Przemysław Rybicki132.76.0448344985171512126.0126.0
3737Marcin Rogala132.86.044746188871447120.6120.6
3838Kamil Kister142.86.04415-9689261530127.5127.5
3939Mariola Osajda-Matczak133.76.043608486361484123.7123.7
4040Jacek Baltyn110.66.04255-9786071463121.9121.9
4141Dorota Rudzińska121.36.041108181391400127.3122.7
4242Grzegorz Kulawiak106.16.04096-41586071539128.2128.3
4343Radosław Słowicki100.06.03640-70179811419118.2118.3
4444Katarzyna Ślusarska122.34.04135-20784771272115.6129.3
4545Rafał Błaszkiewicz119.25.04492-18091641303108.6116.9
4646Paweł Jackowski141.45.0448713988351445120.4128.8
4747Grzegorz Pukniel126.75.04396-12589171421118.4126.8
4848Ewa Radzikowska126.55.043953387571415117.9126.3
4949Małgorzata Deszczyńska134.65.043881787591368114.0122.3
5050Maciej Sylwestrzuk105.35.04334-25089181349112.4120.8
5151Marianna Kozłowska113.55.04191-64090221403116.9125.3
5252Dariusz Jarosławski120.85.04170-45687961379114.9123.3
5353Maciej Dąbrowski108.55.04147-21485081234102.8111.2
5454Katarzyna Bogusławska105.35.04054-47885861358113.2121.5
5555Bogdan Kozłowski121.94.54260-21087301309109.1121.6
5656Agnieszka Tepli-Skoczylas100.04.03473-4657411105195.5109.2
5757Marzena Zawierska119.34.04321-6187031300108.3125.0
5858Maria Skutela115.24.04178-42187771237103.1119.7
5959Dorota Ostrowska111.24.04139-2878565119399.4116.1
6060Marta Wawrzyn94.14.04057-26683801211100.9117.6
6161Dominik Ulejczyk96.54.035802171391059105.9115.9
6262Zbigniew Rybak121.24.03414-10369311166116.6126.6
6363Jarosław Olek128.24.02562615063949135.6128.4
6464Jan Pawłowski93.03.03360-582730295987.2109.9
6565Krystyna Czajkowska93.33.03282-11527716101091.8114.5
6666Lucyna Śniadach116.43.04048-4778573114195.1120.1
6767Adam Żychowski100.02.53646-407769992283.8111.1
6868Adam Kędzior100.01.52968-900683681874.4110.7
6969Jan Olek103.92.02467-1545088715102.1123.6
7070Beata Piotrowska123.42.01865323698580116.0126.0
7171Joanna Kulawiak70.31.02823-1001664775668.7109.6
7272Szymon Płachta134.51.01738-4763952551110.2140.2
7373Iwona Skubis-Galus82.11.0779-246180425986.3103.0



Strona główna