Podsumowanie turnieju 160925 Wrocław (24.09 - 25.09.2016)
XII Mistrzostwa Wrocławia / VII Akademickie Mistrzostwa Polski
SędziaAdam Janicki
MiejsceUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, stołówka budynku D
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Artur Irzyk141.510.0510754796672074172.8139.5
22Dawid Pikul150.49.05374704100442003166.9141.9
33Kazimierz.J Merklejn149.89.0523482896401948162.3137.3
44Michał Alabrudziński160.69.0504259594891989165.8140.8
55Kacper Zegadło147.09.0479347691102003166.9141.9
66Juliusz Czupryniak143.19.0476824592911910159.2134.2
77Bartosz Morawski155.68.05330110095601822151.8135.2
88Stanisław Rydzik143.58.0520869697201789149.1132.4
99Mikołaj Cieplik137.68.0497035495861813151.1134.4
1010Kamil Górka157.38.0479417494141848154.0137.3
1111Krzysztof Obremski149.08.0472729391611763146.9130.3
1212Szymon Dąbrowski127.28.0464638789051813151.1134.4
1313Piotr Broda136.48.0456457085581763146.9130.3
1414Dawid Mierzchała118.28.0440515886521796149.7133.0
1515Michał Szymkowski132.97.5483636693061767147.2134.8
1616Maciej Nawrocki120.47.5480843691801660138.3125.8
1717Miłosz Wrzałek150.57.0488653692361631135.9127.6
1818Łukasz Bobowski146.87.0487621195411636136.3128.0
1919Małgorzata Sulejewska133.97.0486240493201683140.2131.9
2020Agnieszka Goniowska124.67.0474934891501639136.6128.2
2121Łukasz Tuszyński151.77.04742-39798811767147.2138.9
2222Paweł Mazurek134.37.0468618691861652137.7129.3
2323Diana Pietrzykowska115.77.0468119691661636136.3128.0
2424Zofia Gajewska125.87.0466837289641610134.2125.8
2525Bogusław Szyszka143.07.04574-3191791693141.1132.7
2626Bronisław Parada129.17.04566-7392051574131.2122.8
2727Ryszard Korpalski116.67.0455451585931543128.6120.2
2828Michał Rogalewicz129.37.043972287721709142.4134.1
2929Robert Wagner114.07.043783487221644137.0128.7
3030Marcin Radwański116.67.0434723484601544128.7120.3
3131Tomasz Suchanek131.86.5474518993011580131.7127.5
3232Natalia Woźniak133.06.5461332589011552129.3125.2
3333Agnieszka Walas124.36.5456810690301594132.8128.7
3434Krzysztof Sporczyk131.16.0478237791871452121.0121.0
3535Joanna Juszczak131.56.0469432790611564130.3130.3
3636Monika Gawron-Cieślik126.66.0464830089961560130.0130.0
3737Mateusz Królikowski132.06.04643-20894941503125.2125.3
3838Andrzej Kraska121.46.0463329589711502125.2125.2
3939Andrzej Kwiatkowski132.96.0453717788971541128.4128.4
4040Konrad Sowula132.66.045302290381492124.3124.3
4141Adam Klimont132.36.0448013188291414117.8117.8
4242Krzysztof Gibas129.86.0446729486401492124.3124.3
4343Barbara Obremska136.46.04378-5888141472122.7122.7
4444Małgorzata Szczygieł130.26.04359-10988271571130.9130.9
4545Jerzy Luter117.36.043261886341460121.7121.7
4646Sławomir Wolski118.16.04244-51990071549129.1129.1
4747Marcin Ceglarek126.46.04238-4985251552129.3129.3
4848Arkadiusz Łydka130.76.04204-33087381531127.6127.6
4949Piotr Potoczek110.66.04192-33587191430119.2119.2
5050Marta Bajorek124.85.0468125091121466122.2130.5
5151Dorota Stachowska120.55.04575-19193411404117.0125.3
5252Agata Kuć126.35.04528-14592011399116.6124.9
5353Joanna Brychcy115.35.04492-5390371400116.7125.0
5454Leszek Dobrowolski116.75.04474-32892761416118.0126.3
5555Krzysztof Zawadzki113.25.04395-7188611311109.2117.6
5656Ryszard Żydaczewski120.85.04298-16187571284107.0115.3
5757Michał Burak125.55.04274-36389111476123.0131.3
5858Renata Andracka112.55.04266-23287641323110.2118.6
5959Maciej Dąbrowski110.45.04232-9085541301108.4116.8
6060Marta Świątkowska116.95.042063783751375114.6122.9
6161Marcin Stachowski123.05.04123-50287481466122.2130.5
6262Maciej Sancewicz135.75.04079-71688741453121.1129.4
6363Aneta Szczyrzyca97.55.03836-59382651259104.9113.3
6464Konrad Łukaszewicz92.55.03764-57981071257104.8113.1
6565Wojciech Gonet114.84.5442310187451267105.6118.1
6666Dominik Ulejczyk103.54.04302-41490181292107.7124.3
6767Maria Uryga116.54.04199-1728570114795.6112.2
6868Karolina Mak98.84.041932188168119099.2115.8
6969Kinga Bilska100.04.041831518215113894.8111.5
7070Michał Dreczka105.14.03944-5408428116196.8113.4
7171Maciej Skrzypczak103.63.03561-5477669106596.8119.5
7272Adam Motyl100.03.03395-628741895486.7109.5
7373Sylwia Łada120.03.04328-2768932116497.0122.0
7474Dorota Ostrowska110.23.03992-4548438105587.9112.9
7575Dariusz Putoń145.33.02533-2265292852121.7128.9
7676Małgorzata Pochopień100.03.02449654833721103.0110.1
7777Agnieszka Palczewska100.02.03059-1050716883375.7107.5
7878Hanna Góźdź100.02.02991-1112709486878.9110.7
7979Adam Grzelec116.22.02170-1267560773892.2117.3
8080Radosław Jachna134.82.01686-1953567516103.2113.2
8181Andrzej Klich90.41.03081-1085724773166.5107.4
8282Jerzy Niewiadomski100.01.01205-2712681403100.8125.8



Strona główna