Podsumowanie turnieju 170402 Warszawa (01.04 - 02.04.2017)
XVII Mistrzostwa Warszawy
SędziaMiłosz Wrzałek
MiejsceUrząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy, Sala im. Juliana Ursyna Niemcewicza, aleja Komisji Edukacji Narodowej 61
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Piotr Pietuchowski142.110.0516186494582089174.1140.7
22Michał.Piotr Waszkiewicz134.110.0493661192612062171.8138.5
33Michał Alabrudziński160.29.0524187696061957163.1138.1
44Dariusz Kosz159.99.0509292592591916159.7134.7
55Tomasz Zwoliński145.79.0496057493462019168.2143.3
66Mariusz Skrobosz156.69.0493237694881974164.5139.5
77Kazimierz.J Merklejn149.69.0481527993511978164.8139.8
88Paweł Mazurek136.19.0472046989711953162.8137.8
99Jakub Szymczak154.78.0520578096301825152.1135.4
1010Kamil Górka157.88.0514270295821832152.7136.0
1111Krzysztof Obremski149.98.0505347896281847153.9137.3
1212Dominik Urbacki150.18.0502440496441838153.2136.5
1313Krzysztof Mówka154.28.0500460094081846153.8137.2
1414Michał Makowski150.38.0489345493321797149.8133.1
1515Kacper Zegadło149.68.0488244993151805150.4133.8
1616Przemysław Rybicki142.78.0485547392371792149.3132.7
1717Natalia Woźniak132.98.0478811994571815151.2134.6
1818Rafał Matczak140.88.0475451289961829152.4135.8
1919Mariusz Wrześniewski149.08.0471647389591806150.5133.8
2020Marek Dudkiewicz136.78.0459025989211847153.9137.3
2121Rafał Wesołowski138.88.0452017788631794149.5132.8
2222Aleksander Puchalski143.57.5457935888001750145.8133.3
2323Edward Stefaniak123.77.5434917685221724143.7131.2
2424Paweł Jackowski144.97.0504346996171664138.7130.3
2525Marek Reda138.67.0492034694941698141.5133.2
2626Łukasz Tuszyński152.27.0488822195551719143.2134.9
2727Jolanta Chłopińska129.67.0480944791711666138.8130.5
2828Maciej Czupryniak145.27.0480239792071617134.8126.4
2929Mirosław Uglik151.67.0478455190171679139.9131.6
3030Andrzej Kwiatkowski130.97.0474244790371674139.5131.2
3131Grzegorz Łukasik144.17.0473926192171656138.0129.7
3232Maciej Kuczyński126.67.0473556589051637136.4128.1
3333Łukasz Baranowski122.87.0473245690081689140.8132.4
3434Piotr Broda132.87.0469156588171649137.4129.1
3535Agnieszka Matus118.17.04591-2292041672139.3131.0
3636Bronisław Parada129.77.0458633988331712142.7134.3
3737Krzysztof Kodzis121.37.0458230588591642136.8128.5
3838Irena Sołdan134.37.0457424789011671139.2130.9
3939Andrzej Kroc131.87.045374990251667138.9130.6
4040Stanisław Rydzik145.57.04534-24593131693141.1132.7
4141Piotr Rosół122.97.04462-16690901679139.9131.6
4242Krzysztof Sporczyk132.37.04368-1987551647137.2128.9
4343Zdzisław Szota129.27.043586986471635136.2127.9
4444Monika Gawron-Cieślik127.17.04345-17688661699141.6133.2
4545Małgorzata Deszczyńska132.06.0483744692281538128.2128.2
4646Katarzyna Polak111.26.0479432092681504125.3125.3
4747Juliusz Czupryniak143.76.0475932891901514126.2126.2
4848Tomasz Nasiłowski128.56.0475451789911542128.5128.5
4949Joanna Juszczak131.56.0470344589611494124.5124.5
5050Mariola Osajda-Matczak128.86.046668292501481123.4123.4
5151Waldemar Czerwoniec132.46.046216091821532127.7127.7
5252Zbigniew Rybak121.36.0459629488981507125.6125.6
5353Rafał Błaszkiewicz126.46.0458720189731486123.8123.8
5454Marcin Stachowski124.56.045794891101530127.5127.5
5555Marta Bajorek126.56.04524-2590731527127.2127.3
5656Robert Kuszpit129.56.0452223688081579131.6131.6
5757Grzegorz Pukniel129.36.04507-5190651497124.8124.8
5858Paweł Maciejczuk128.46.0448427186971525127.1127.1
5959Agata Kuć124.96.044054187691529127.4127.4
6060Anna Krynicka115.86.0437357381731471122.6122.6
6161Grzegorz Kurowski151.06.043707086701526127.2127.2
6262Tomasz.A Praga119.56.04362487201544128.7128.7
6363Marek Charytoniuk129.96.0434512185691538128.2128.2
6464Renata Andracka114.26.04289-34489221553129.4129.4
6565Bartłomiej Pawlak124.76.04186-27886501521126.8126.8
6666Patrycja Skibska100.06.04185-36687361536128.0128.0
6767Bogdan Kozłowski121.76.04165-31086401552129.3129.3
6868Maciej Dąbrowski109.56.04090-24984291475122.9122.9
6969Dorota Ostrowska108.76.04060-49986191502125.2125.2
7070Jakub Zaryński146.65.0481133392891381115.1123.4
7171Szymon Dąbrowski127.15.0465527590351343111.9120.3
7272Grzegorz Koczkodon131.45.04545-19692861427118.9127.3
7373Dorota Stachowska125.35.045391390651357113.1121.4
7474Samir Chakrar111.25.045016789351406117.2125.5
7575Beata Piotrowska121.65.044236987771394116.2124.5
7676Dariusz Jarosławski118.65.04338-13788131390115.8124.2
7777Katarzyna Ślusarska124.45.04330-46991291415117.9126.3
7878Szymon Płachta140.65.04329-22688841361113.4121.8
7979Małgorzata Szmuksta122.45.04255-38488941377114.8123.1
8080Maciej Sancewicz136.95.04221-61590571430119.2127.5
8181Olga Swarcewicz98.65.0422059578451323110.2118.6
8282Maria Skutela119.25.04218-35587911384115.3123.7
8383Konrad Mikusek101.75.04189-33487121410117.5125.8
8484Maciej Skrzypczak108.75.04147-54488381371114.2122.6
8585Tomasz Sehnal114.75.04093-46286481397116.4124.8
8686Joanna Ostrowska119.85.04077-46586191355112.9121.3
8787Łukasz Tazbir100.05.04066-58187131356113.0121.3
8888Marianna Kozłowska119.45.04053-44885541404117.0125.3
8989Jakub Onoszko119.64.54358-20489201296108.0120.5
9090Adam Sternik111.54.54213-9785231273106.1118.6
9191Marcin Rogala127.74.0474221492701346112.2128.8
9292Daniel Janus123.74.04480-34593051300108.3125.0
9393Karolina Urbańska103.14.04390-27390531251104.2120.9
9494Marek Rogalski128.94.043571318583118899.0115.7
9595Adam Grzelec114.34.04312-6586891256104.7121.3
9696Izabela Kraj113.84.04185-37287421219101.6118.2
9797Łucja Kodzis132.04.04158-39887141249104.1120.7
9898Agnieszka Kozak108.24.04132-49087541220101.7118.3
9999Marcin Radwański116.24.04077-34084941229102.4119.1
100100Józef Burzyński113.24.04011-76587871274106.2122.8
101101Jan Pawłowski95.34.03921-32981711230102.5119.2
102102Grzegorz Piotrkiewicz100.04.03456-5887500118999.1115.7
103103Zbigniew Wietecki129.84.023521034601898149.7133.0
104104Piotr Potoczek112.53.54015-2548284114795.6116.4
105105Krzysztof Nasiłowski100.03.03856-6828394110592.1117.1
106106Teresa Balewska90.23.03255-717722798398.3118.3
107107Patrycja Kuszpit109.42.53834-6668334105187.6116.7
108108Wojciech Wojtysiak100.02.02423-2077692392183.7115.5
109109Robert Wojtysiak100.01.02266-1767629980072.7113.6
110110Grzegorz Bajer109.71.01696-758415052186.8120.2
111111Arkadiusz Kleniewski100.01.01666-1037436957882.6118.3
112112Piotr Ozimek64.30.02363-1772649871264.7114.7
113113Wiesława Jasiak100.00.0445-574146415376.5126.5
114114Joanna Kolska100.00.0373-443118915175.5125.5



Strona główna