Podsumowanie turnieju 171119 MP (11.11 - 19.11.2017)
XXV Mistrzostwa Polski, Ostróda, Sochaczew
SędziaSławomir Zabawa, Andrzej Gostomski
MiejsceOstródzkie Centrum Użyteczności Publicznej, ul. Jana III Sobieskiego 9, Sala konferencyjno – bankietowa Hagor w Sochaczewie, ul. Gwardyjska 12
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Bartosz Morawski160.311.06088769114072609173.9150.6
22Łukasz Tuszyński148.421.0121831251231155015167.2147.2
33Łukasz Bobowski150.222.011951932229705107170.2146.9
44Dariusz Ulatowski142.719.012260653238674688156.3142.9
55Kacper Zegadło152.719.0120581368227484738157.9144.6
66Justyna Górka149.38.56060431116892370158.0151.3
77Michał Alabrudziński164.98.06242497119872304153.6150.3
88Andrzej Oleksiak145.017.511914643231854564152.1143.8
99Mariusz Wrześniewski152.718.011900484233164664155.5145.5
1010Szymon Płachta142.718.011850659230414746158.2148.2
1111Kazimierz.J Merklejn149.816.511973579233674466148.9143.9
1212Marek Dudkiewicz138.219.511352147225574867162.2147.2
1313Kamil Górka156.26.05679-420117782113140.9150.9
1414Mariusz Skrobosz161.815.012043247238394416147.2147.2
1515Kamil Kister149.115.011452-437233414224140.8140.8
1616Dominik Urbacki154.74.05616-705119371914127.6150.9
1717Tomasz Zwoliński148.110.05752270112342399159.9143.3
1818Juliusz Czupryniak143.19.0627971124872183145.5135.5
1919Miłosz Wrzałek150.19.06064405117232278151.9141.9
2020Grzegorz Kurowski146.89.06004376116322299153.3143.3
2121Irena Sołdan133.99.05888441113352177145.1135.1
2222Grzegorz Łukasik145.39.05881222115402317154.5144.5
2323Katarzyna Polak133.29.05877565111892167144.5134.5
2424Natalia Woźniak134.99.05798497110992056137.1127.1
2525Małgorzata Deszczyńska134.19.05773416111302263150.9140.9
2626Mirosław Uglik149.09.05763150113762283152.2142.2
2727Jakub Onoszko122.39.0572079113612275151.7141.7
2828Maciej Kuczyński128.99.05664-149114772274151.6141.6
2929Rafał Dąbrowski143.49.05658-225115412327155.1145.1
3030Dariusz Putoń142.19.0560823111932279151.9141.9
3131Michał.Piotr Waszkiewicz140.58.06206517118952122141.5138.1
3232Dawid Adamczyk154.28.05959204117142206147.1143.7
3333Janusz Krupiński137.98.05950197117032024134.9131.6
3434Marta Bajorek126.28.05899398114001951130.1126.7
3535Paweł Jackowski147.58.05883420113462075138.3135.0
3636Jakub Zaryński144.38.05848183115132027135.1131.8
3737Krzysztof Mówka152.88.05845309113812096139.7136.4
3838Jakub Szymczak145.88.05795270113202005133.7130.3
3939Maciej Grąbczewski143.58.05793152114342021134.7131.4
4040Marcin Stachowski124.48.05766-71116031970131.3128.0
4141Artur Irzyk145.88.0562669111832124141.6138.3
4242Szymon Dąbrowski130.78.05558-119112352089139.3135.9
4343Agnieszka Matus120.58.0546970108682002133.5130.1
4444Maciej Dąbrowski113.98.05455-246111562083138.9135.5
4545Joanna Juszczak136.48.05451451104511940138.6131.4
4646Mieczysław Pastuszak115.68.05354-405111132059137.3133.9
4747Stanisław Rydzik145.47.06243346121401990132.7136.0
4848Bartłomiej Pawlak124.67.05925339115111935129.0132.3
4949Andrzej Kwiatkowski131.27.05895268115221810120.7124.0
5050Marek Syczuk138.47.05780-214117741984132.3135.6
5151Wojciech Zemło144.47.05729212112461845123.0126.3
5252Grzegorz Koczkodon124.07.05694249111391805120.3123.7
5353Jerzy Matyasik125.67.0561517112131981132.1135.4
5454Radosław Jachna140.77.05609-340115581987132.5135.8
5555Łucja Kodzis128.47.05586-118112901844122.9126.3
5656Mariusz Orzeł127.07.0554561110291895126.3129.7
5757Maria Skutela119.47.05453-372112781993132.9136.2
5858Maciej Sancewicz137.17.05435-437113071968131.2134.5
5959Piotr Broda140.87.05384-147109152026135.1138.4
6060Krzysztof Sporczyk131.77.05266-537110691891126.1129.4
6161Lucyna Śniadach120.17.05218-383108191791119.4122.7
6262Katarzyna Dębska102.16.04870-411101511700121.4128.6
6363Robert Kamiński134.26.05581-219113811746116.4126.4
6464Łukasz Baranowski126.06.05576-266114181772118.1128.1
6565Ewelina Kister121.46.05520-79111191730115.3125.3
6666Waldemar Czerwoniec136.06.05468-373113091750116.7126.7
6767Andrzej Kroc131.66.05371-217109591752116.8126.8
6868Sławomir Długosz110.06.05331-389110511733115.5125.5
6969Małgorzata Szmuksta120.06.05288-181107571909127.3137.3
7070Jerzy Luter119.66.05233-428108941697113.1123.1
7171Sylwia Łada116.46.05228-258107141711114.1124.1
7272Adam Grzelec120.86.05206-597110091941129.4139.4
7373Dorota Stachowska124.25.05075-688108381634116.7131.0
7474Anna Arana115.55.05019-9100471447103.4117.6
7575Renata Andracka115.95.04810-455100751583113.1127.4
7676Krzysztof Zawadzki115.65.04630-991102511537109.8124.1
7777Łukasz Moskal106.45.04623-50697521575112.5126.8
7878Rafał Wesołowski135.95.05528-167112231633108.9125.5
7979Jolanta Chłopińska131.55.05428-362112181638109.2125.9
8080Ziemowit Pazda120.75.05356-636113481746116.4133.1
8181Dariusz Kosz157.55.04205-9285021421129.2133.7
8282Krzysztof Obremski154.54.044007687241284116.7130.4
8383Dawid Pikul156.04.03845-30079901290129.0139.0
8484Zbigniew Rybak120.03.04571-86210004139199.4127.9
8585Bartosz Bartczak97.73.04529-6519709124989.2117.8
8686Wojciech Gołęcki104.53.04523-5859631125889.9118.4
8787Teresa Balewska94.22.04461-9399861116683.3119.0
8888Jan Pawłowski97.52.04360-9979717113881.3117.0



Strona główna