Podsumowanie turnieju 180603 KMP (31.05 - 03.06.2018)
XIII Klubowe Mistrzostwa Polski, Sulejów

SędziaSylwia Buks
MiejsceOśrodek Wczasowy Dresso, 97-330 Sulejów
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
Wyniki turnieju XIII Klubowe Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 KBKS            PARANOJA             Warszawa               100.00     14.0      190     2150      140
  2 Klub            ŁKMS                 Łódź                   100.00     12.5      163     2000       86
  3 Klub            GHOST                Kraków                 100.00     11.0      158     1850       76
  4 KLUB            MATRIKS              Milanówek              100.00     11.0      155     1850       70
  5 Klub            BLUBRY               Poznań                 100.00     10.5      143     1800       46
  6 Klub            BLANK                Szczecin               100.00      9.5      142     1700       44
  7 Klub            BLUBRY II            Poznań                 100.00      9.0      128     1650       16
  8 Klub            MACAKI               Warszawa               100.00      7.5      112     1500      -16
  9 Klub            Matriks II           Milanówek              100.00      7.0      109     1450      -22
 10 Klub            GKS                  Katowice               100.00      7.0      106     1450      -28
 11 Klub            BLANK II             Szczecin               100.00      6.5      102     1400      -36
 12 Klub            SIÓDEMKA             Wrocław                100.00      5.5      104     1300      -32
 13 KLUB            DĄBEK                Warszawa               100.00      4.0       92     1150      -56
 14 Klub            F-16                 Gdańsk                 100.00      2.5       80     1000      -80
 15 Klub            ŁKMS II              Łódź                   100.00      2.5       72     1000      -96
 16 Klub            SZKRAB               Racibórz               100.00      0.0       64      750     -112



Wyniki Indywidualne
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
1-Michał Alabrudziński159.626.0131742470238784972165.7129.1
2-Jakub Szymczak142.024.5119201614222264890163.0131.3
3-Łukasz Tuszyński149.324.0120671097230374886162.9132.9
4-Dariusz Ulatowski148.822.5131092207240114743158.1133.1
5-Dominik Urbacki152.422.0115922044211404499166.6135.1
6-Miłosz Wrzałek151.322.0107972263193314181167.2129.2
7-Łukasz Bobowski151.221.0122991405231934519150.6130.6
8-Wojciech Zemło140.120.5121361049232234467148.9130.6
9-Kamil Górka152.720.0125711687234554446148.2131.5
10-Małgorzata Sulejewska138.320.0122761726228264420147.3130.7
11-Jakub Błażejewski144.219.0118811125226374379146.0132.6
12-Mariusz Skrobosz155.819.0106971974194203851154.0128.0
13-Andrzej Kroc131.118.511518324227124241141.4129.7
14-Kacper Zegadło154.818.5104491540193583827153.1129.1
15-Natalia Woźniak138.618.011821498231444243141.4131.4
16-Radosław Jachna140.718.011673707226394232141.1131.1
17-Tomasz Lempart141.218.011602268229364166138.9128.9
18-Maciej Czupryniak143.118.0110911519206633876149.1129.8
19-Jakub Hassa131.917.012004825231834208140.3133.6
20-Agata Kuć123.117.011770698228424194139.8133.1
21-Rafał Wesołowski131.817.011567176229584154138.5131.8
22-Diana Pietrzykowska124.917.011530399226614095136.5129.8
23-Małgorzata Szmuksta121.517.011430151227094164138.8132.1
24-Robert Kamiński132.116.012016682233503942135.9130.8
25-Dariusz Kuć141.016.011777-128236823969132.3129.0
26-Krzysztof Sporczyk130.216.010910-491223114031134.4131.0
27-Adam Grzelec127.115.510793-173217593973132.4130.8
28-Rafał Błaszkiewicz132.815.011557721223933844132.6130.8
29-Maciej Rzychoń145.315.010043476196103673141.3133.6
30-Bartosz Aleksandrowicz100.014.511050-120222203838127.9129.6
31-Mieczysław Pastuszak118.914.011161-424227463868128.9132.3
32-Grażyna Wesołowska123.314.010711-579220013800126.7130.0
33-Agnieszka Matus119.913.510278-219207753710132.5134.3
34-Ireneusz Moralewicz140.613.011341-718234003683122.8129.4
35-Maciej Kuć122.713.010809-642222603763125.4132.1
36-Renata Andracka117.613.010324-743213913740124.7131.3
37-Szymon Dąbrowski131.113.09569-102192403289131.6129.6
38-Piotr Pietuchowski153.013.09499387186113268142.1135.6
39-Leszek Stecuła121.613.09252-669191733373134.9132.9
40-Rafał Matczak138.213.08684375169933008136.7127.6
41-Marek Rogalski128.112.59770-838203783493129.4133.1
42-Szymon Płachta143.212.011339321223573701123.4133.4
43-Bożena Guział118.512.010553-1261223673685122.8132.8
44-Bronisław Parada135.412.09870211195293250130.0132.0
45-Marek Dudkiewicz140.211.58497530164642772126.0123.7
46-Jakub Onoszko125.211.010910-698225183555118.5131.8
47-Joanna Ostrowska120.711.010675-810221603471115.7129.0
48-Monika Gawron-Cieślik130.611.010174-1249215973601120.0133.4
49-Małgorzata Szczygieł133.711.08921-131179733002125.1129.2
50-Beata Piotrowska120.310.011182-285226493510117.0133.7
51-Jarosław Michalak100.010.010882-1356231203496116.5133.2
52-Dorota Kuć130.310.010779-812223703380112.7129.3
53-Łukasz Sornek135.910.010433-461213273232119.7132.7
54-Maciej Nawrocki128.010.08976-871188232951123.0131.3
55-Ryszard Korpalski114.810.08132-152164162762125.5130.1
56-Kazimierz.J Merklejn156.39.55921431114112225148.3135.0
57-Mikołaj Cieplik136.39.09395-862196523037121.5135.5
58-Szymon Stępień124.59.08962-573184972885115.4129.4
59-Agnieszka Antos106.58.510313-1811224373280109.3131.0
60-Maria Skutela119.58.59371-965197072999111.1129.6
61-Katarzyna Ślusarska122.88.010012-1055210793112111.1132.6
62-Andrzej Bednaruk115.07.510437-1508223823160105.3130.3
63-Anita Bruska116.77.510260-1266217863263108.8133.8
64-Maciej Dąbrowski115.17.07911-778166002458111.7129.9
65-Teresa Zalewska123.56.510277-1488220423093103.1131.4
66-Dominik Ulejczyk120.16.06177-547129011921113.0127.7
67-Marcin Kurowski113.75.09592-241221596299199.7133.0
68-Jarosław Olek118.35.06712-923143472165113.9137.6
69-Przemysław Woiński100.02.08958-353121447259186.4129.7
70-Klara Wigier103.72.02096-2494441655109.2125.8



Strona główna