Podsumowanie turnieju 180617 Łódź (16.06 - 17.06.2018)
IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
SędziaAdam Janicki
MiejscePoleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a, Łódź
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Kacper Zegadło153.910.0537998897702042170.2136.8
22Mariusz Skrobosz155.79.0528370098661929160.8135.8
33Maciej Czupryniak145.99.0526771998151946162.2137.2
44Paweł Pogorzelski132.28.0502148595571786148.8132.2
55Dariusz Ulatowski150.38.0494033595451761146.8130.1
66Kazimierz.J Merklejn156.28.0478946391151849154.1137.4
77Grzegorz Kurowski149.78.0475630392091797149.8133.1
88Andrzej Kroc131.78.0470214592591801150.1133.4
99Diana Pietrzykowska126.88.046886193151755146.2129.6
1010Szymon Dąbrowski131.37.54705-294121730144.2131.7
1111Szymon Płachta141.37.0490061091901635136.2127.9
1212Daniel Janus126.67.0473114893141767147.2138.9
1313Maciej Nawrocki127.07.0470724191731656138.0129.7
1414Wojciech Zemło142.07.0469717992151613134.4126.1
1515Mikołaj Cieplik134.37.0469655688361622135.2126.8
1616Jarosław Michalak120.67.0466630790251637136.4128.1
1717Grzegorz Pukniel127.27.0463313891281628135.7127.3
1818Joanna Ostrowska119.27.045759690541553129.4121.1
1919Grażyna Wesołowska125.87.04408-5988751611134.2125.9
2020Małgorzata Deszczyńska142.06.545783991171545128.8124.6
2121Rafał Błaszkiewicz131.76.0485127894241633136.1136.1
2222Jakub Szymczak145.46.0466438289461469122.4122.4
2323Adam Grzelec128.16.04622-23494781581131.8131.8
2424Wojciech Usakiewicz137.86.04606-5292641515126.2126.3
2525Tomasz Nasiłowski127.56.045698290561580131.7131.7
2626Joanna Juszczak141.36.0456018789331495124.6124.6
2727Piotr Broda142.86.045403890421537128.1128.1
2828Jerzy Luter119.96.0453020288581450120.8120.8
2929Konrad Sowula134.66.044486388331539128.2128.3
3030Dorota Ostrowska112.56.03951-54684481507125.6125.6
3131Dorota Stachowska121.55.049849198771478123.2131.5
3232Michał Garnowski104.85.04579-31794751460121.7130.0
3333Monika Siemaszko126.45.045189189451397116.4124.8
3434Marta Świątkowska116.75.04413-28991151399116.6124.9
3535Renata Andracka118.75.04164-30786351406117.2125.5
3636Tomasz.A Praga119.65.04162-24685701569130.8139.1
3737Dariusz Sowula122.85.04160-30286221470122.5130.8
3838Alicja Tuz100.65.04120-55487941330110.8119.2
3939Robert Wagner116.25.039223478101306108.8117.2
4040Dominik Ulejczyk120.24.046128591391247103.9120.6
4141Bartosz Bartczak105.24.04174-20085481353112.8129.4
4242Marek Wodnicki100.04.03949-6908588118598.8115.4
4343Jacek Baltyn128.54.03757-15376671110111.0121.0
4444Piotr Domański134.84.03621-27875201246124.6134.6
4545Krystyna Augustyniak112.03.04242-5479031110992.4117.4
4646Grzegorz Bajer109.03.03758-5598075102292.9115.6
4747Przemysław Woiński89.22.03924-446829495879.8113.2
4848Igor Kociełkiewicz100.00.02666-2166749877370.3120.3
4949Beata Piotrowska119.30.0793-99168516884.0134.0



Strona główna