Podsumowanie turnieju 190630 Gliwice (29.06 - 30.06.2019)
XXIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, II Mistrzostwa Gliwic
SędziaMaciej Śliwa
MiejsceSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 w Gliwicach, ul. Jasnogórska 15/17, 44-100 Gliwice
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
18Jakub Zaryński146.78.0480290586991708142.3125.7
214Justyna Górka147.37.0483288387811683140.2131.9
36Bartosz Morawski162.28.0529468799011839153.2136.6
49Łukasz Bobowski145.58.0476663089021798149.8133.2
51Dariusz Putoń145.811.0480560790032188182.3140.7
63Konrad Sowula135.69.0491758492501917159.8134.8
74Marek Salamon133.89.0477752990252004167.0142.0
85Marek Dudkiewicz137.99.0472752089341911159.2134.3
92Mariusz Wrześniewski144.99.0509851296841981165.1140.1
1013Natalia Woźniak137.67.0484950591931655137.9129.6
1116Małgorzata Deszczyńska138.87.0464748488101583131.9123.6
1222Tomasz Siwiński116.67.0443948483941549129.1120.7
1324Szymon Stępień127.46.0482942292361555129.6129.6
1427Joanna Ostrowska127.86.0471441890101463121.9121.9
1560Zygmunt Skwarek98.03.018503973303571114.2104.2
1615Kacper Zegadło151.17.0465838389331620135.0126.7
1731Katarzyna Kowalska119.16.0450132286801498124.8124.8
1811Renata Andracka118.58.0457531288381719143.2126.6
197Artur Irzyk145.08.0489028994911855154.6137.9
2017Zbigniew Wietecki124.77.0463226989951654137.8129.5
2163Marta Majewska105.02.52617260497469298.9113.1
2225Mikołaj Cieplik147.76.0481524193891676139.7139.7
2319Krzysztof Sporczyk134.97.0459023889421709142.4134.1
2426Jerzy Matyasik124.76.0474621092821417118.1118.1
2510Andrzej Rechowicz130.98.0474619692961701141.8125.1
2629Szymon Dąbrowski133.36.0455414889601428119.0119.0
2741Bożena Guział117.95.0443313287341284107.0115.3
2820Arkadiusz Kleniewski107.97.0453312989371534127.8119.5
2918Piotr Broda133.57.0460910791111622135.2126.8
3040Agnieszka Dawid120.35.0463110691561303108.6116.9
3112Maciej Skrzypczak130.38.044099187271730144.2127.5
3249Marek Popczyk100.05.039208777531262105.2113.5
3339Jolanta Zięba100.06.040448080081417118.1118.1
3435Arkadiusz Łydka126.06.043527086341483123.6123.6
3542Tomasz Sehnal127.25.044216587771354112.8121.2
3648Sławomir Wiśniowski118.35.040812981331329110.8119.1
3750Aneta Szczyrzyca103.44.54023-280481219101.6114.1
3828Paweł Mazurek147.76.04591-391851517126.4126.4
3933Jakub Nalepa127.06.04473-489501564130.3130.3
4032Janusz Krupiński143.96.04487-1489881575131.2131.3
4130Krzysztof Zawadzki110.46.04506-1890301464122.0122.0
4221Ireneusz Kurzok123.57.04470-3289721573131.1122.7
4352Maciej Dąbrowski116.44.04229-548512119999.9116.6
4458Krzysztof Kałuża133.04.02696-1025494980140.0132.9
4523Dominik Ulejczyk122.37.04363-12088461694141.2132.8
4664Grażyna Smereka107.31.01274-138268639699.0124.0
4754Justyna Nieznalska118.44.03988-16681421250104.2120.8
4834Ziemowit Pazda121.66.04373-17589211603133.6133.6
4945Dariusz Sowula130.25.04215-19286221313109.4117.8
5053Marcin Kurowski114.04.04201-2118613119499.5116.2
5147Izabela Chmielewska100.05.04164-25585831348112.3120.7
5244Jerzy Luter124.15.04236-29287641315109.6117.9
5351Waldemar Wypchał115.94.04240-29687761202100.2116.8
5443Adam Janicki120.35.04239-33288101450120.8129.2
5538Joanna Brychcy112.76.04195-37387631516126.3126.3
5636Sławomir Wolski122.66.04295-37789671583131.9131.9
5756Karolina Sikora101.04.03905-39082001206100.5117.2
5837Andrzej Rakoczy141.26.04253-50490101613134.4134.4
5946Teresa Zalewska119.05.04202-54389471448120.7129.0
6055Andrzej Klich92.74.03916-5558387116296.8113.5
6157Dawid Węgrzyński77.34.03117-8917125110892.3109.0
6261Wojciech Lyszczyna100.02.02915-1008683882174.6106.5
6359Tomasz Rekus100.03.03130-1070733099983.2108.3
6462Weronika Zdancewicz100.02.02434-1192606080973.5105.4
6565Sebastian Kowalski100.00.01608-3022623863357.5107.5



Strona główna