Podsumowanie turnieju 190707 Łódź (06.07 - 07.07.2019)
V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
SędziaAdam Janicki
MiejsceDom Kultury Ariadna, ul. Niciarniana 1/3, Łódź
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
158Jarosław Wypart93.93.04030-4928552102185.1110.1
261Teresa Balewska98.32.03802-701830593177.6110.9
350Adam Skowroński113.35.03999-31883161235102.9111.3
457Marek Cecot100.34.03842-5768260115396.1112.7
556Olga Swarcewicz121.34.03855-5308240115996.6113.2
655Halina Cecot108.44.04099-2778475117197.6114.2
760Magdalena Mazuchowska-Żak100.03.03320-12737913107189.2114.3
851Radosław Deska100.05.03879-69184491278106.5114.8
962Igor Kociełkiewicz100.02.03372-1163790799082.5115.8
1049Józef Burzyński112.55.04158-19385091291107.6115.9
1159Rafał Maciejewski100.03.03812-7948418109891.5116.5
1244Dorota Stachowska120.85.04417-888421334111.2119.5
1354Robert Wagner117.24.04293-45790431239103.2119.9
1446Karolina Urbańska118.25.043483286641350112.5120.8
1552Maciej Nawrocki131.94.543986887281299108.2120.8
1629Adam Grzelec131.36.046433792491457121.4121.4
1742Samir Chakrar115.95.045689790391360113.3121.7
1820Renata Andracka119.67.0452142386191563130.2121.9
1953Beata Piotrowska117.14.04325-26589151265105.4122.1
2036Andrzej Gostomski108.86.04342-34690301469122.4122.4
2133Szymon Stępień127.66.0451027087501483123.6123.6
2234Maciej Skrzypczak131.36.04509-10991271492124.3124.3
2322Jacek Baltyn131.67.044963189611593132.8124.4
2423Joanna Ostrowska127.27.0447614188111598133.2124.8
2528Franciszek Łysek117.76.046706792731497124.8124.8
2647Krzysztof Zawadzki111.15.04211-67390951406117.2125.5
2748Bartosz Bartczak115.45.04182-39887621411117.6125.9
2831Maciej Sylwestrzuk114.76.0456618889441512126.0126.0
2930Marcin Stachowski131.76.046384892281514126.2126.2
3012Maciej Śliwa124.48.0454715689381716143.0126.3
3143Adrian Ziemniewicz135.45.04560-15992791416118.0126.3
326Dawid Adamczyk156.78.0505866894481723143.6126.9
3332Małgorzata Szczygieł128.86.0453525188191528127.3127.3
348Krzysztof Mówka151.28.0494969991991738144.8128.2
3535Bartłomiej Pawlak135.36.04502-29893021538128.2128.2
3641Dominik Ulejczyk123.85.04601-9092921438119.8128.2
3745Andrzej Rechowicz131.45.04378-44692021438119.8128.2
3816Ewa Radzikowska130.97.0478345491121648137.3129.0
3927Małgorzata Deszczyńska139.36.0468528490861554129.5129.5
4038Arkadiusz Kleniewski110.45.5461231889061506125.5129.7
4126Miłosz Wrzałek147.96.0482622794251562130.2130.2
4214Zbigniew Wietecki125.57.0502236396811668139.0130.7
4324Daniel Janus129.56.05043-15101011576131.3131.3
4417Andrzej Kroc132.67.046996993291679139.9131.6
4540Waldemar Czerwoniec113.65.04661-9794191487123.9132.3
4615Kamil Górka151.57.0488158691761697141.4133.1
4739Rafał Wesołowski133.15.04699-2394211501125.1133.4
4825Paweł Pogorzelski147.76.0499426997191612134.3134.3
497Tomasz Suchanek140.08.0502046695741816151.3134.7
5013Michał Makowski143.47.0513868495921716143.0134.7
514Jakub Szymczak145.99.0491534994811926160.5135.5
5211Mikołaj Cieplik148.08.0465629590171826152.2135.5
531Grzegorz Kurowski151.511.0501587991512129177.4135.8
549Łukasz Tuszyński152.38.0483652091521843153.6136.9
552Paweł Jackowski149.29.0499461493741958163.2138.2
5610Jarosław Michalak119.18.0470621591971860155.0138.3
575Wojciech Zemło142.59.0488757591991966163.8138.8
5821Jerzy Luter124.07.04521-34793891769147.4139.1
5918Kacper Zegadło150.47.04675-3893881783148.6140.2
6019Krzysztof Sporczyk135.17.0457126588771789149.1140.7
613Maciej Czupryniak147.39.0499428197072014167.8142.8
6237Jarosław Puchalski124.26.04299-11287101720143.3143.3



Strona główna