Podsumowanie turnieju 190901 Legnica
XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej, Legnica
SędziaAdam Janicki
MiejsceQubus Hotel Legnica https://www.qubushotel.com
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Kacper Zegadło150.210.0451478082481967178.8137.9
22Grzegorz Kurowski154.49.0464265086341856168.7136.9
33Bronisław Parada133.49.0442864082161881171.0139.2
44Piotr Broda135.08.0437050682341773161.2138.5
55Ryszard Korpalski121.68.0448910488741705142.1125.4
66Mikołaj Cieplik146.07.5448256484001713155.7137.5
77Artur Irzyk145.87.54572-11292561786148.8136.3
88Dawid Adamczyk155.17.0489950092981710142.5134.2
99Rafał Wesołowski131.47.0476831492221693141.1132.7
1010Ireneusz Moralewicz134.97.0468913992391682140.2131.8
1111Jerzy Matyasik125.57.0419913782611686153.3139.6
1212Krzysztof Sporczyk134.07.04058-20983251672152.0138.4
1313Justyna Górka147.06.0462432589231603133.6133.6
1414Tomasz Sehnal126.06.04537-4291161606133.8133.8
1515Marcin Stachowski132.06.04537-33094041617134.8134.8
1616Ryszard Żydaczewski122.46.040985281441379125.4120.8
1717Zofia Gajewska119.36.0435612085921422118.5118.5
1818Maciej Skrzypczak130.25.04539-19292701494124.5132.8
1919Maciej Nawrocki134.55.04457-54594591555129.6137.9
2020Sławomir Wolski124.95.04399-33791351496124.7133.0
2121Bartosz Bartczak115.75.0434216385211402116.8125.2
2222Dorota Stachowska123.05.04233-60190671481123.4131.8
2323Sylwia Łada121.34.543816486981286107.2119.7
2424Zdzisław Figurski125.24.045381690601392116.0132.7
2525Zbigniew Wietecki127.24.04515-21992491378114.8131.5
2626Małgorzata Szczygieł128.94.04177-45388071447120.6137.2
2727Marta Świątkowska117.84.03960-53284521297108.1124.7
2828Dorota Kunigielis100.04.03930-43982991264105.3122.0
2929Ziemowit Pazda122.83.04096-77089621288107.3132.3
3030Mariusz Wrześniewski145.73.03460-28372031079119.9136.6
3131Zbigniew Skrzypczyk114.42.54097-3908584109291.0120.2
3232Robert Wagner113.72.03539-578765692183.7115.5
3333Elżbieta Salamon100.00.03300-1093769374267.5117.5
34-Krzysztof Obremski152.96.0295654353691214173.4137.7
35-Dawid Pikul156.86.0292738154731210172.9137.1
36-Kazimierz.J Merklejn155.75.0313253057341114159.1137.7
37-Miłosz Wrzałek147.45.0299936556331120160.0138.6
38-Łukasz Tuszyński150.45.0274744550491110158.6137.1
39-Łukasz Bobowski145.44.027853855321022146.0138.9
40-Dariusz Ulatowski154.74.027761655361012144.6137.4
41-Bartosz Morawski157.94.0276510254281002143.1136.0
42-Barbara Obremska100.00.02497-369536363590.7140.7



Strona główna