Podsumowanie turnieju 190929 Kołobrzeg (28.09 - 29.09.2019)
V Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu
SędziaSławomir Zabawa
MiejsceOśrodek BUKOWINA, Kołobrzeg, ul.Wileńska 9
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
150Emilia Stachowiak100.01.01130-433269336372.6102.6
249Maria Wieczorek78.51.03165-1038736874161.8103.4
348Anna Niewiadomska100.02.01447-225311948496.8106.8
447Przemysław Saktura100.03.03800-228782896380.2105.3
546Patrycja Matulewicz81.83.03043-1155724194585.9108.6
645Ewa Tymińska88.04.03602-9308134113194.2110.9
744Alicja Bielecka-Żabierek108.24.03644-3167604108590.4107.1
843Olga Żukowicz100.04.03897-1447938105688.0104.7
942Tadeusz Kondej82.74.03981-2398201110992.4109.1
1041Paweł Wdziękoński123.24.04097-5138707119399.4116.1
1140Elżbieta Fitał73.64.03040-8806960104194.6108.3
1239Halina Cecot105.84.54074-9182391265105.4117.9
1338Jolanta Olczak100.35.03931-1177979116296.8105.2
1437Krystyna Czajkowska97.25.04010-11981391219101.6109.9
1536Anna Arana112.85.0417342279241255104.6112.9
1635Waldemar Kudliński110.95.04189-23886161327110.6118.9
1734Maciej Perzyński137.55.04285-51290821337111.4119.8
1833Bernadetta Kudlińska103.75.0438820985671240103.3111.7
1932Karolina Mak104.85.044867688961367113.9122.3
2031Łukasz Baranowski125.05.0483555591151313109.4117.8
2130Teresa Balewska98.66.03804-44980571450120.8120.8
2229Jadwiga Szczurowska106.06.04025-5181011305108.8108.8
2328Marcin Stachowiak100.06.042035683501336111.3111.3
2427Jacek Nowak108.16.0425320283041327110.6110.6
2526Bartosz Bartczak117.96.0436519785331401116.8116.8
2625Ireneusz Moralewicz134.16.04406-28290941443120.2120.3
2724Małgorzata Szmuksta126.06.0443719086841467122.2122.3
2823Józef Burzyński109.86.04447-9989931453121.1121.1
2922Natalia Woźniak141.76.04595-20493941470122.5122.5
3021Dariusz Białobrzewski133.76.046645292761483123.6123.6
3120Beata Kiżewska114.76.54333-18288481493124.4120.3
3219Paweł Pogorzelski148.46.546908992911566130.5126.3
3318Bartłomiej Dalecki109.07.04082-36985331455121.2112.9
3417Krzysztof Zawadzki113.27.04308-14487601605133.8125.4
3516Lucyna Śniadach118.17.043823287321610134.2125.8
3615Łukasz Przyszlak120.57.0440924185771531127.6119.2
3714Dariusz Kuć136.57.045178289521570130.8122.5
3813Alina Białobrzewska124.17.0453513789331548129.0120.7
3912Magdalena Kupczyńska122.07.0475133191711666138.8130.5
4011Jolanta Chłopińska127.97.0516568596451639136.6128.2
4110Marek Dudkiewicz140.37.5483744492301713142.8130.3
429Iwona Wieluńska117.98.0377147070721480148.0118.0
438Jakub Onoszko124.68.0465048688141777148.1131.4
447Zbigniew Wietecki126.28.0474150589771630135.8119.2
456Dorota Kuć124.78.0476051490061711142.6125.9
465Alicja Grąbczewska135.58.0476434991791707142.2125.6
474Maciej Grąbczewski145.78.5496065492661838153.2132.3
483Łukasz Tuszyński150.28.5521178496381822151.8131.0
492Andrzej Kwiatkowski136.29.0511541398171892157.7132.7
501Kacper Zegadło154.810.0505178393192004167.0133.7



Strona główna