Podsumowanie turnieju 191027 Łódź (26.10 - 27.10.2019)
XXV Mistrzostwa Łodzi
SędziaAdam Janicki
MiejsceDom Kultury Ariadna, ul. Niciarniana 1/3, Łódź
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Mariusz Skrobosz151.79.0504882392731951162.6137.6
22Wojciech Zemło143.59.0504776193331994166.2141.2
33Paweł Jackowski150.19.0495573191791957163.1138.1
44Andrzej Kroc132.69.0464625290401918159.8134.8
55Jakub Szymczak150.28.0496749894361821151.8135.1
66Szymon Dąbrowski131.28.0489452192671731144.2127.6
77Michał Makowski144.08.0487954692121819151.6134.9
88Mariola Osajda-Matczak127.88.0474449189971819151.6134.9
99Małgorzata Deszczyńska138.98.04603-15493601804150.3133.7
1010Grzegorz Kurowski153.27.0503429597731740145.0136.7
1111Maciej Czupryniak146.17.0475017893221727143.9135.6
1212Tomasz Nasiłowski142.47.0463219190731640136.7128.3
1313Jarosław Puchalski136.27.04539-16692441762146.8138.5
1414Franciszek Łysek133.17.045266589871706142.2133.8
1515Rafał Błaszkiewicz129.97.044306787931645137.1128.7
1616Czesław Grajewski123.87.0436731984151660138.3130.0
1717Krystyna Augustyniak113.46.04672-3893821612134.3134.3
1818Grażyna Wesołowska124.56.04579-2591831632136.0136.0
1919Agata Kuć131.46.04516-10191331526127.2127.2
2020Piotr Broda134.76.04447-13190251618134.8134.8
2121Beata Piotrowska115.06.04434-3188991512126.0126.0
2222Joanna Ostrowska128.96.0439014086401493124.4124.4
2323Paweł Maciejczuk129.86.043852087501558129.8129.8
2424Krzysztof Sporczyk134.96.04328-7387291532127.7127.7
2525Monika Siemaszko124.76.042734784991524127.0127.0
2626Marcin Rogala139.65.046551592951543128.6136.9
2727Andrzej Kwiatkowski136.85.046057091401402116.8125.2
2828Jarosław Michalak124.15.044964089521353112.8121.1
2929Agnieszka Matus120.55.044929888861441120.1128.4
3030Karolina Mak114.85.04357-2787411346112.2120.5
3131Marta Bajorek136.65.04287-17587491422118.5126.8
3232Tomasz Sehnal125.95.04109-18284001425118.8127.1
3333Adrian Ziemniewicz136.24.04030-27883381232112.0125.6
3434Jerzy Luter124.64.03779-20377611229111.7125.4
3535Waldemar Kudliński111.24.03679-28176391167106.1119.7
3636Zbigniew Rybak127.34.525351864884980140.0125.7
3737Maciej Dąbrowski117.64.04510-37193911309109.1125.7
3838Bernadetta Kudlińska104.33.53447-69675901125102.3120.5
3939Wojciech Usakiewicz125.54.02694515337945135.0127.9
4040Jakub Zaryński147.03.02589685110884126.3133.4
4141Krzysztof Zawadzki114.12.03898-384818089381.2113.0
4242Magdalena Mazuchowska-Żak100.02.03350-1103780394085.5117.3
4343Arkadiusz Kleniewski115.02.01715-2103640541108.2118.2
4444Rafał Maciejewski100.01.03435-973784385377.5118.5
4545Krzysztof Nasiłowski90.41.01966-687461959398.8132.2
4646Jerzy Ciesielski100.01.0952-1842088321107.0123.7



Strona główna