Podsumowanie turnieju 191201 Le Mans (30.11 - 01.12.2019)
XVIX Turniej 24h Non Stop Le Mans, Zabrze
SędziaMaciej Śliwa
MiejsceZespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Zabrzu, ul. Sienkiewicza 33, 41-800 Zabrze
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Mariusz Wrześniewski143.619.0102261382190704063169.3140.1
22Maciej Czupryniak146.317.0102131592188343872161.3140.5
33Mirosław Uglik154.917.0100661278188543874161.4140.6
44Krzysztof Obremski154.916.0101561159191533761156.7140.0
55Łukasz Bobowski151.916.09980990189703742155.9139.3
66Mariusz Skrobosz152.715.09887902188723636151.5139.0
77Wojciech Zemło148.615.097771122184323566148.6136.1
88Aleksander Puchalski152.315.09505191188193636151.5139.0
99Kamil Górka152.715.09447177187173636151.5139.0
1010Krzysztof Kałuża133.315.09326474181783554148.1135.6
1111Szymon Dąbrowski132.614.0963689191833545147.7139.4
1212Wojciech Usakiewicz128.114.09190429179513344139.3131.0
1313Franciszek Łysek136.314.09174219181293265136.0127.7
1414Maciej Skrzypczak131.314.08976-5179573417142.4134.0
1515Mikołaj Cieplik142.513.09569137190013323138.5134.3
1616Kacper Zegadło156.013.09500790182103331138.8134.6
1717Jan Mrozowski147.713.09299-1185993454143.9139.8
1818Agata Kuć131.213.09285588179823185132.7128.5
1919Piotr Broda134.113.09077267178873172132.2128.0
2020Krzysztof Gibas148.413.08995573174173077128.2124.0
2121Krzysztof Sporczyk136.013.08920-317181573372140.5136.3
2222Jerzy Luter125.713.08862-103178273167132.0127.8
2323Arkadiusz Biegun133.613.08849531171673013125.5121.4
2424Anna Kowalska-Demczyszyn106.613.08817-340179743396141.5137.3
2525Dominik Ulejczyk126.413.08791-241178233191133.0128.8
2626Tomasz Lempart134.912.09575322188283293137.2137.2
2727Jakub Błażejewski136.512.09213-223186493350139.6139.6
2828Rafał Wesołowski136.512.09015250177802976124.0124.0
2929Bożena Guział117.812.08976443175092980124.2124.2
3030Marcin Stachowski135.412.08964434174943125130.2130.2
3131Monika Siemaszko124.912.08899196176023000125.0125.0
3232Joanna Ostrowska128.212.08813277173493024126.0126.0
3333Agata Kopta113.212.08778-159177152970123.8123.8
3434Izabela Chmielewska113.012.08754-261177692956123.2123.2
3535Maciej Nawrocki133.012.08724-725181733126130.2130.3
3636Bartosz Bartczak120.512.0865761172532927122.0122.0
3737Błażej Ochocki97.811.08250390161102737119.0121.2
3838Maciej Sylwestrzuk122.111.0823583163872676116.3118.5
3939Halina Cecot106.911.07549-732158302788121.2123.4
4040Walenty Siemaszko125.811.09144-199184872962123.4127.6
4141Dorota Stachowska126.111.08884570171982802116.8120.9
4242Szymon Stępień125.011.08847611170832898120.8124.9
4343Arkadiusz Kleniewski117.811.08739-655181333053127.2131.4
4444Tomasz Siwiński117.611.08688-91174672803116.8121.0
4545Zbigniew Wietecki130.510.08500-15170152689116.9123.4
4646Marcin Kurowski110.510.08269-19165572591112.7119.2
4747Józef Burzyński112.810.07989-938169162667116.0122.5
4848Krzysztof Zawadzki111.910.07762-572160962586112.4119.0
4949Ziemowit Pazda122.29.08327-642172962527109.9120.7
5050Grażyna Wesołowska129.49.08244-297167852514109.3120.2
5151Sławomir Wolski122.49.07905-559163692488108.2119.0
5252Mariusz Rostkowski107.59.07620-655158952391104.0114.8
5353Waldemar Wypchał115.38.07680-665160252371103.1118.3
5454Aneta Szczyrzyca103.88.07606-634158462351102.2117.4
5555Marek Cecot98.18.07325-558152082300100.0115.2
5656Grzegorz Bajer100.07.07478-126016216226198.3117.9
5757Marcin Radwański119.37.07392-63715421208799.4116.0
5858Magdalena Mazuchowska-Żak90.46.07172-181616160212192.2116.1
5959Andrzej Klich95.35.07433-155516421199786.8115.1
6060Renata Andracka118.62.02988-683665979888.7116.4
6161Dawid Węgrzyński85.80.01724-970441843862.6112.6



Strona główna