Podsumowanie turnieju 200111 Warszawa
II Mistrzostwa Dąbka, Warszawa
SędziaJuliusz Czupryniak
MiejsceUrząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy, ul. Stefana Żeromskiego 29, 01-882 Warszawa
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
134Jakub Szymczak155.94.026151452161021145.9138.7
21Krzysztof Mówka152.77.0315585954511319188.4138.4
36Michał Alabrudziński160.25.0305439557131115159.3137.9
446Jarosław Olek118.23.02668-1105446915130.7137.9
545Tomasz Nasiłowski142.03.02684-1095477911130.1137.3
610Mariusz Sylwestrzuk141.85.0280217754271109158.4137.0
716Kamil Kister144.55.0263417650921108158.3136.9
849Maciej Skrzypczak133.73.02579-2275385905129.3136.4
93Rafał Wesołowski136.16.0282549251581202171.7136.0
1044Grażyna Wesołowska126.73.02692-535437899128.4135.6
1124Agnieszka Matus121.64.02751945408998142.6135.4
1222Miłosz Wrzałek146.04.028331785488997142.4135.3
137Joanna Juszczak141.05.0293725856161096156.6135.1
1426Piotr Domański137.84.027011655237991141.6134.4
1528Tomasz Zwoliński146.94.02687115363991141.6134.4
1650Tomasz Sehnal125.23.02565-3315461891127.3134.4
1747Halina Cecot108.63.02660305290889127.0134.1
182Rafał Błaszkiewicz130.46.0310645557571187169.6133.9
1923Franciszek Łysek137.94.027781465410986140.9133.7
2080Magdalena Podlaska108.41.01397-1742968434108.5133.5
2117Kacper Zegadło155.95.0263019950611079154.1132.7
2277Andrzej Pastor100.01.02545-21511167997.0132.7
2331Zdzisław Szota123.04.02650-85308978139.7132.6
2443Joanna Ostrowska127.63.027042245184878125.4132.6
259Jakub Zaryński146.85.0280942251961077153.9132.4
2627Maciej Sylwestrzuk122.64.027011425260974139.1132.0
2763Katarzyna Polak134.92.02593-1885374765109.3130.7
288Andrzej Kroc135.15.0284534453461064152.0130.6
2925Marek Dudkiewicz143.44.027132895137964137.7130.6
3020Jarosław Puchalski143.14.029504215479960137.1130.0
3119Wojciech Zemło148.64.030074815533957136.7129.6
3214Rafał Matczak133.85.0272843450221055150.7129.3
3365Zbigniew Rybak127.72.02455-3275237750107.1128.6
3448Mariola Osajda-Matczak129.63.026542175091849121.3128.4
3532Andrzej Kwiatkowski138.44.02630-475307945135.0127.9
365Bartłomiej Pawlak134.45.0308665655161039148.4127.0
3711Małgorzata Deszczyńska141.15.0279661149811039148.4127.0
3821Grzegorz Kurowski153.44.028672845450939134.1127.0
3929Bartosz Bartczak121.44.026731225224938134.0126.9
4013Marcin Mroziuk138.85.0273228551791037148.1126.7
4112Daniel Janus130.25.0278321853481036148.0126.6
4239Maciej Dąbrowski116.33.52477-1625116878125.4125.4
434Szymon Dąbrowski134.66.0271119252301123160.4124.7
4440Magdalena Mazuchowska-Żak91.23.02014-2404268747124.5124.5
4515Katarzyna Ślusarska128.35.0271126351591019145.6124.1
4630Piotr Broda133.34.026671855149919131.3124.1
4766Arkadiusz Kleniewski119.72.02373-2484994715102.1123.6
4852Paweł Morga113.13.02454484860806115.1122.3
4979Michał Makowski144.41.01562-18314238997.2122.3
5042Marek Rogalski128.03.02708175399803114.7121.9
5137Radosław Chomentowski100.04.02405-3005110900128.6121.4
5235Grzegorz Pukniel136.64.02611-1685390896128.0120.9
5364Konrad Mikusek126.92.02469-60499869098.6120.0
5436Liliana Dąbrowska100.04.02501-905092888126.9119.7
5581Maciej Ciuba100.01.0899-2472045309103.0119.7
5662Marta Bajorek136.12.0270927539168197.3118.7
5718Adrian Ziemniewicz137.85.02575-1815331980140.0118.6
5853Maciej Onoszko100.03.02432-1174981780111.4118.6
5959Jerzy Kędra114.43.02218-3734809774110.6117.7
6055Michał Dąbrowski110.53.02357-2594973772110.3117.4
6133Jacek Baltyn131.84.026223094935871124.4117.3
6276Jolanta Kosmowska123.31.51333-932759419104.8117.3
6351Marek Cecot98.73.025631185008763109.0116.1
6475Marian Majszyk100.01.01508-384340047679.3112.7
6569Sebastian Wojtysiak100.02.02211-363478563690.9112.3
6656Agata Bojarska100.03.02347-1374831735105.0112.1
6754Maria Skutela113.53.02386-2595031732104.6111.7
6861Agnieszka Kłosowska100.03.01890-4674247728104.0111.1
6941Marcin Rogala140.73.027322285236727103.9111.0
7068Jan Pawłowski95.32.02268-230476662789.6111.0
7173Grzegorz Piotrkiewicz101.12.08071171497322161.0111.0
7267Dorota Berezowska100.02.02371-122486461587.9109.3
7372Agata Rosińska100.02.02051-657475961587.9109.3
7482Wojciech Wojtysiak90.30.01728-521397735258.7108.7
7558Wojciech Łysek92.23.02252-3574861709101.3108.4
7674Magda Wilczek100.01.01642-414369844474.0107.3
7760Agnieszka Putkiewicz100.03.02069-376451469799.6106.7
7871Julia Orłowska100.02.02123-478472459685.1106.6
7938Wojciech Wąs100.04.02369-64744792113.1106.0
8057Krzysztof Nasiłowski93.63.02265-144467468998.4105.6
8170Natalia Mówka103.52.02184-261462958984.1105.6
8278Marzena Skrzypczak100.71.02091-498468048869.7105.4
8383Jakub Miłosławski100.00.0254-47898610050.0100.0



Strona główna