Podsumowanie turnieju 200202 Gorzów Wlkp (01.02 - 02.02.2020)
Walentynki w Gorzowie

SędziaAndrzej Gostomski
MiejsceRanczo pod Lasem w Prądocinie
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
141Adam Janicki117.85.04289-85694341589122.2133.8
22Dorota Kuć124.711.05543420106662258161.3132.7
34Patryk Gadus124.610.05442322105622150153.6132.1
423Małgorzata Deszczyńska141.07.05539147109311850132.1132.1
56Maciej Czupryniak148.99.05604594106142046146.1131.9
627Monika Gawron-Cieślik125.57.052449104791847131.9131.9
79Marcin Orzechowski114.99.05351215104872045146.1131.8
81Miłosz Wrzałek145.312.060201196108442344167.4131.7
93Grzegorz Kurowski154.310.05708679107372142153.0131.6
105Grażyna Wesołowska126.89.55456361105512092149.4131.6
117Łukasz Tuszyński148.59.05527449106052026144.7130.4
1217Łukasz Przyszlak120.38.0519052103281925137.5130.4
1320Arkadiusz Kleniewski119.98.05092-94102781920137.1130.0
148Marek Dudkiewicz143.29.05517218108162013143.8129.5
1512Adam Grzelec130.98.05652745105591908136.3129.1
1618Małgorzata Szczygieł126.38.05129196100621904136.0128.9
1729Maciej Kuć132.47.05054-313104211798128.4128.4
1822Jakub Hassa134.07.0556969110691795128.2128.2
1924Jakub Błażejewski137.57.05503475105311791127.9127.9
2035Małgorzata Szmuksta129.76.05151221100811691120.8127.9
2114Dariusz Kuć132.98.05461554103681881134.4127.2
2237Paweł Wdziękoński114.96.04964-159100871678119.9127.0
2348Maciej Grąbczewski145.43.02609755143836119.4126.6
2413Agata Kuć131.88.05626426108261864133.1126.0
2515Franciszek Łysek139.58.0538940107381857132.6125.5
2619Józef Burzyński113.38.05111-137103591857132.6125.5
2721Wojciech Zemło148.17.05583208109581755125.4125.4
2839Krystyna Czajkowska98.55.04363-45691821474113.4124.9
2930Joanna Ostrowska127.77.04979-154101121745124.6124.6
3031Bartosz Bartczak121.97.04969-264102021739124.2124.2
3136Anna Arana115.56.05070-131102711635116.8123.9
3226Andrzej Kroc135.77.05388420103561724123.1123.1
3328Natalia Woźniak137.17.05244211102771724123.1123.1
3433Wojciech Łysek92.56.04428-23090861548119.1122.9
3525Szymon Dąbrowski135.67.05388119106571718122.7122.7
3610Iwona Wieluńska117.99.0521644103881900135.7121.4
3716Krzysztof Zawadzki111.28.05367179105551794128.1121.0
3838Zbigniew Wietecki129.65.04819-16498021418109.1120.6
3945Jadwiga Szczurowska107.54.04236-71491861315101.2120.4
4051Alicja Grąbczewska135.72.02318-501513769298.9120.3
4134Ireneusz Moralewicz132.16.0546417109111581112.9120.1
4211Irena Sołdan135.98.55532469105951830130.7120.0
4344Halina Cecot109.34.04317-2148848129699.7118.9
4442Jolanta Olczak97.75.04242-48989731385106.5118.1
4547Małgorzata Wesołowska104.83.04323-6119257114788.2115.2
4640Tadeusz Kondej82.55.04342-59092741335102.7114.2
4746Beata Kiżewska111.83.04445-8579747113587.3114.2
4849Radosław Pastusiak100.02.03940-9378817102178.5113.2
4943Jacek Nowak109.34.04358-2308946120993.0112.2
5050Elżbieta Fitał78.72.03704-992840099676.6111.2
5132Józef Wietecki111.06.04483-3790031390106.9110.8



Strona główna