Podsumowanie turnieju 200809 Powsin (08.08 - 09.08.2020)
III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie
SędziaMiłosz Wrzałek
MiejscePark Kultury w Powsinie, Maślaków 1, 02-973 Warszawa
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Kazimierz.J Merklejn154.811.0521062397972278175.2140.6
27Marek Dudkiewicz145.39.0497724497102071159.3140.1
33Marek Reda157.59.05382325104392055158.1138.8
46Adrian Ziemniewicz137.99.0513227699882041157.0137.8
52Mariusz Skrobosz153.09.057141171102572018155.2136.0
610Paweł Maciejczuk129.78.5504641100512018155.2139.8
74Paweł Jackowski148.59.05303606100002014154.9135.7
851Bartosz Bartczak123.45.023912824500926154.3121.0
95Andrzej Kroc134.99.0529066899121992153.2134.0
108Marek Rogalski127.59.048911197711985152.7133.5
1111Jakub Szymczak155.48.05362551101731950150.0138.5
1214Irena Sołdan138.28.0513636799051938149.1137.5
1315Marcin Kurowski113.48.0487220495401907146.7135.2
1412Joanna Juszczak142.28.0535682198911901146.2134.7
1513Rafał Wesołowski137.58.0516749598391864143.4131.8
1640Daniel Janus131.96.04163-15484801575143.2138.6
1719Agnieszka Matus121.77.0510841698001842141.7137.8
1816Maciej Dąbrowski116.18.04581-32294841817139.8128.2
1922Krzysztof Sporczyk136.17.0490729695181800138.5134.6
209Kamil Górka150.98.5527485396951785137.3121.9
2120Michał.Piotr Waszkiewicz145.47.04997-14100081773136.4132.5
2229Maciej Czupryniak149.46.54845-9497841758135.2135.2
2321Arkadiusz Kleniewski124.17.0496232895961751134.7130.8
2423Konrad Mikusek125.57.0489614996431747134.4130.5
2527Łukasz Tuszyński149.86.55419349104891744134.2134.2
2618Andrzej Rechowicz130.97.05364626101021708131.4127.5
2717Dawid Pikul158.37.05435563103071707131.3127.5
2836Jerzy Luter125.16.04682-41597791675128.8132.7
2933Jakub Onoszko125.06.0493335495121673128.7132.5
3024Marta Bajorek134.77.0489214896361667128.2124.4
3125Sławomir Rosochacz121.27.04738-23497101661127.8123.9
3237Tomasz.A Praga126.56.04624-13193791634125.7129.5
3328Tomasz Sehnal126.66.5491831395231626125.1125.1
3432Szymon Dąbrowski136.96.0497815797991611123.9127.8
3526Urszula Rechowicz118.37.04528-13491901607123.6119.8
3656Jakub Zaryński147.73.02510-685088859122.7129.9
3730Franciszek Łysek139.56.0509018399971595122.7126.5
3834Krzysztof Kodzis145.36.04866-4497761563120.2124.1
3931Michał Sak121.36.0505141296901549119.2123.0
4045Teresa Zalewska120.55.04802-22798311542118.6130.2
4155Dorota Rudzińska124.13.02562-1835307814116.3123.4
4239Jakub Kowalski100.06.04332-37090341508116.0119.8
4335Andrzej Kwiatkowski138.16.048038095261481113.9117.8
4441Wojciech Wojtysiak90.16.04153-36886741474113.4117.2
4548Dariusz Buławko121.75.04507-46994831465112.7124.2
4649Igor Kabalewski100.04.54117-31985531346112.2124.7
4750Wojciech Łysek95.05.04168-57389091439110.7122.2
4844Joanna Ostrowska128.45.04828-19498501429109.9121.5
4938Marek Cecot99.56.0447418587631428109.8113.7
5046Grzegorz Pukniel135.85.04784595631421109.3120.8
5147Beata Stelmach100.05.04537-34394171415108.8120.4
5242Wojciech Wąs100.05.03857-13678501305108.8117.1
5343Łukasz Soliwoda100.05.03651-63379351279106.6114.9
5460Grzegorz Piotrkiewicz104.51.0897-2882082308102.7119.3
5553Irena Kosieradzka100.04.03525-9878037119899.8116.5
5652Halina Cecot107.54.041371608114114995.8112.4
5754Zdzisław Szota124.33.04186-788450110592.1117.1
5861Mateusz Pietrosiński100.00.0637-651192522575.0125.0
5959Łukasz Trendak100.01.01617-514374842470.7104.0
6057Joanna Ryduchowska-Wrzałek100.01.03366-1060779284770.6112.2
6158Wiktor Górnicki100.01.02756-2033754581768.1109.7
6262Dorota Nurzyńska100.00.0555-638174818963.0113.0
6363Jarosław Pietrzak100.00.0227-588104210854.0104.0



Strona główna