Podsumowanie turnieju 200823 Racibórz (22.08 - 23.08.2020)
XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza
SędziaAdam Janicki
MiejsceZamek Piastowski w Raciborzu, 47-400 Racibórz, ul. Zamkowa 2
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Kazimierz.J Merklejn156.210.056221175100692143164.8137.9
22Mariusz Skrobosz154.010.05514731102972209169.9143.0
33Miłosz Wrzałek151.410.05385739100312227171.3144.4
44Mariusz Wrześniewski146.69.05426576102762098161.4142.2
55Karol Wyrębkiewicz146.89.05108140100762001153.9134.7
66Jan Mrozowski146.88.05410498103221985152.7141.2
77Janusz Krupiński142.88.05289460101181934148.8137.2
88Justyna Górka149.48.0519945099481944149.5138.0
99Jakub Zaryński146.88.0505123398691891145.5133.9
1010Arkadiusz Łydka127.88.0483133193311766135.8124.3
1111Szymon Stępień125.27.044419887841750145.8137.5
1212Franciszek Łysek138.47.0511454696821775136.5132.7
1313Łukasz Tuszyński148.87.0503639196811702130.9127.1
1414Marek Rogalski128.17.04943-363102491761135.5131.6
1515Jerzy Luter126.57.04906-15999711745134.2130.4
1616Arkadiusz Kleniewski124.67.0483850791691531117.8113.9
1717Maciej Skrzypczak133.67.048138495421772136.3132.5
1818Marta Sztajnert124.47.04762-15196751674128.8124.9
1919Marcin Kurowski114.77.0475731991951656127.4123.5
2020Teresa Zalewska120.97.04556-14192531817139.8135.9
2121Marcin Rogala140.76.05262172103521661127.8131.6
2222Sławomir Wolski116.96.0496113997831596122.8126.6
2323Bożena Guział121.66.0474812193751611123.9127.8
2424Dominik Ulejczyk129.86.04694-13795251552119.4123.2
2525Agata Kopta116.46.04627-30395571546118.9122.8
2626Bronisław Parada147.26.04570-47596151585121.9125.8
2727Joanna Ostrowska127.65.04612-7192951499115.3126.8
2828Wojciech Wojtysiak93.15.04134-80890761374105.7117.2
2929Leszek Kilian112.04.04172-75991031326102.0121.2
3030Krzysztof Kałuża134.34.028304535207936133.7126.6
3131Łukasz Soliwoda102.63.03385-12628032111192.6117.6
3232Bernadeta Zapała91.43.04033-7708836117090.0116.9
3333Zygmunt Skwarek102.83.04021-7008742112986.8113.8
3434Igor Kabalewski104.93.02354-2904998842120.3127.4
3535Aneta Szczyrzyca106.02.04140-7008980105581.2115.8
3636Andrzej Klich93.32.04046-7868878109083.8118.5
3737Ewa Wawoczny100.00.0446-288118010854.0104.0



Strona główna