Podsumowanie turnieju 200927 Ciechanowiec (26.09 - 27.09.2020)
VII Mistrzostwa Ciechanowca
SędziaAndrzej Gostomski
MiejsceCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Maciej Czupryniak148.510.0518688794852043170.2136.9
22Katarzyna Polak133.39.0498075192091898158.2133.2
33Mariusz Skrobosz155.19.0488152292401916159.7134.7
44Marcin Rogala142.28.0500572692841849154.1137.4
55Adrian Ziemniewicz140.18.04815-8197111849154.1137.4
66Michał Makowski142.98.0476855789791799149.9133.3
77Arkadiusz Kleniewski122.98.0464822790691800150.0133.3
88Grzegorz Kurowski153.97.0506268494401698141.5133.2
99Joanna Ostrowska126.27.0479624393491728144.0135.7
1010Małgorzata Deszczyńska141.07.0473435391151619134.9126.6
1111Irena Sołdan138.97.04605-592151691140.9132.6
1212Franciszek Łysek139.37.045972191731642136.8128.5
1313Marek Rogalski130.47.0438316086061631135.9127.6
1414Czesław Grajewski124.07.04301-15587571678139.8131.5
1515Tomasz.A Praga127.57.04242-19186751618134.8126.5
1616Andrzej Kwiatkowski136.96.0483526794031542128.5128.5
1717Zbigniew Rybak127.36.0461433788911485123.8123.8
1818Dominik Ulejczyk131.86.044672789071544128.7128.7
1919Tomasz Sehnal126.96.04451-989111487123.9123.9
2020Rafał Wesołowski138.96.0439117986031530127.5127.5
2121Paweł Maciejczuk132.26.04179-31986771473122.8122.8
2222Szymon Dąbrowski136.15.04641-4893301443120.2128.6
2323Bartosz Bartczak124.95.04582-5992231462121.8130.2
2424Maciej Sylwestrzuk124.55.04536-9691681406117.2125.5
2525Maria Skutela111.05.04410-7488941453121.1129.4
2626Marianna Kozłowska117.35.04263-21387391444120.3128.7
2727Maciej Dąbrowski118.34.04052-32284261183107.5121.2
2828Bogdan Kozłowski119.94.03848-5377491185107.7121.4
2929Wojciech Łysek98.24.03652-31876221169106.3119.9
3030Robert Kamiński145.84.0479911394851325110.4127.1
3131Beata Stelmach108.04.04355-62193311280106.7123.3
3232Wojciech Wojtysiak94.53.03509-6037621108798.8121.5
3333Krystyna Perekitko100.03.03391-90976911126102.4125.1
3434Hanna Siemionow115.11.01929-445430356093.3126.7
3535Tadeusz Sokólski100.00.02843-1533721977770.6120.6



Strona główna