Podsumowanie turnieju 210905 Jaworzno (04.09 - 05.09.2021)
XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna
SędziaGrzegorz Wiączkowski
MiejsceHala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno (w centrum miasta)
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Mariusz Wrześniewski148.611.05384128694822144178.7137.0
22Janusz Krupiński147.510.0488541993512014167.8134.5
33Jan Mrozowski142.79.5494064592351978164.8135.7
438Adam Grzelec134.35.0267815851981078154.0132.6
55Mikołaj Cieplik137.68.0478638191911812151.0134.3
66Artur Irzyk141.48.0470942889901782148.5131.8
78Dariusz Putoń144.98.0442245883861767147.2130.6
814Natalia Ogierman132.97.0454513089601733144.4136.1
97Konrad Sowula140.18.04605-5692661724143.7127.0
104Marek Rogalski132.48.0482940492541700141.7125.0
1115Katarzyna Kowalska116.67.0447430086481657138.1129.7
1218Urszula Rechowicz118.57.04313-16787931647137.2128.9
139Dominik Ulejczyk131.87.0494182890541646137.2128.8
1419Kamil Górka146.86.0486129694261622135.2135.2
1517Marcin Kurowski121.77.04442-13390171592132.7124.3
1611Jerzy Matyasik129.47.0476252090041571130.9122.6
1712Arkadiusz Łydka124.87.0464948288161570130.8122.5
1810Krzysztof Kałuża132.87.0479333192551565130.4122.1
1913Łukasz Barbuziński100.07.0463047987811561130.1121.7
2022Maciej Skrzypczak139.56.044716288801534127.8127.8
2116Sławomir Wiśniowski118.97.0447414688021527127.2118.9
2220Andrzej Rechowicz134.76.04673-4293881515126.2126.3
2321Ireneusz Kurzok125.56.0451910489341504125.3125.3
2423Jerzy Luter128.26.0446120387191490124.2124.2
2525Dariusz Sowula126.06.0435822284941446120.5120.5
2624Joanna Brychcy121.06.044459088001425118.8118.8
2728Maciej Nawrocki133.75.54498-890041423118.6122.7
2827Dariusz Buławko118.76.04204-12885361421118.4118.4
2929Piotr Broda131.65.542919284901404117.0121.2
3026Tomasz Siwiński117.56.0434218385011382115.2115.2
3130Marta Majewska106.95.542561684961352112.7116.8
3235Zofia Górka116.15.04216-42388551352112.7121.0
3331Iwona Duźniak111.15.5414233279521302108.5112.7
3439Lidia Szpakowska107.24.54273-17287181302108.5121.0
3533Igor Kabalewski115.65.045199689421301108.4116.8
3632Zygmunt Skwarek95.05.03528-33473901190108.2112.7
3740Teresa Zalewska122.84.54177-18685401280106.7119.2
3834Sławomir Wolski118.64.5397539075601153104.8113.9
3937Sławomir Nowak100.05.03780-43579951234102.8111.2
4036Leszek Kilian110.15.04125-9483441205100.4108.8
4144Marzena Skrzypczak100.04.03798-6778273114995.8112.4
4245Bernadeta Zapała93.14.03640-8068086113194.2110.9
4341Andrzej Klich89.64.03558-2947410103694.2107.8
4442Grażyna Chłopek100.24.04204-688476112994.1110.7
4543Łukasz Soliwoda96.34.04101-3008502108990.8107.4
4646Janina Sobala100.03.03186-653702594085.5108.2
4747Jacek Kukułka100.02.02945-976686685177.4109.2
4848Sławomir Gędoś100.02.02618-1042627882675.1106.9
4949Małgorzata Gędoś100.01.01960-2487640775168.3109.2



Strona główna