Podsumowanie turnieju 211003 Sosnowiec (02.10 - 03.10.2021)
I Otwarte Mistrzostwa Sosnowca w Scrabble

SędziaMaciej Śliwa
MiejsceMiejski Klub „Maczki” w Sosnowcu, ul Krakowska 26
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Mariusz Wrześniewski152.710.0513974895302086173.8140.5
22Mariusz Skrobosz157.810.05134115991092034169.5136.2
33Miłosz Wrzałek152.69.0516942999092003166.9141.9
44Jan Mrozowski144.79.0512748497701980165.0140.0
55Jakub Onoszko132.39.0461929389451910159.2134.2
66Justyna Górka142.38.0505973693821818151.5134.8
77Tomasz Nasiłowski144.58.0486639993331806150.5133.8
88Maciej Skrzypczak142.58.0477141791251821151.8135.1
99Adam Janicki126.78.045141090181788149.0132.3
1010Dariusz Putoń145.37.0490684289701575131.2122.9
1111Franciszek Łysek144.27.0488549492761665138.8130.4
1212Mikołaj Cieplik139.67.0481819594411612134.3126.0
1313Janusz Krupiński150.17.0479361189751525127.1118.7
1414Arkadiusz Kleniewski132.07.0470736090541674139.5131.2
1515Artur Irzyk141.37.0469120191811692141.0132.7
1616Arkadiusz Łydka125.67.0457533288181590132.5124.2
1717Jerzy Matyasik127.47.0454032287581604133.7125.3
1818Jerzy Luter127.77.04447-4989431600133.3125.0
1919Krzysztof Sporczyk134.67.04392-17689601709142.4134.1
2020Krzysztof Zawadzki111.67.04281-1685781657138.1129.7
2121Maciej Nawrocki132.26.047837494921527127.2127.3
2222Krzysztof Kałuża132.56.047457894121551129.2129.3
2323Natalia Ogierman134.46.0467337189751426118.8118.8
2424Bożena Guział121.66.0458334988171528127.3127.3
2525Marcin Ceglarek131.96.0456622189111453121.1121.1
2626Piotr Broda128.36.0456223788871578131.5131.5
2727Ireneusz Kurzok125.56.045022689781424118.7118.7
2828Dominik Ulejczyk132.26.04464-22191491498124.8124.8
2929Andrzej Rechowicz133.16.04297-46090541611134.2134.3
3030Leszek Kilian108.96.04173-8784331463121.9121.9
3131Marcin Radwański105.86.04063-42385491583131.9131.9
3232Beata Stelmach112.96.04058-27083861421118.4118.4
3333Marta Sztajnert122.95.03713-100984351295117.7122.3
3434Urszula Rechowicz122.35.046437592111414117.8126.2
3535Marcin Kurowski122.65.04527-3690901342111.8120.2
3636Marta Świątkowska114.05.04288-6586411355112.9121.3
3737Sławomir Wolski116.55.04279-1185691348112.3120.7
3838Teresa Zalewska121.25.04278-38689421394116.2124.5
3939Andrzej Klich90.05.04130-28385431352112.7121.0
4040Zofia Górka117.15.04045-10081901361113.4121.8
4141Wojciech Wojtysiak101.65.04031-11781791238103.2111.5
4242Grażyna Chłopek98.75.03951-40183031258104.8113.2
4343Sławomir Wiśniowski121.35.03902-55983631342111.8120.2
4444Józef Burzyński116.74.04302-3168920116997.4114.1
4545Łukasz Barbuziński112.04.04284-918659114895.7112.3
4646Dariusz Sowula124.74.04279-9286501285107.1123.7
4747Marta Majewska107.94.04168-3078643119099.2115.8
4848Waldemar Wypchał110.24.04082-25384171323110.2126.9
4949Janina Sobala100.04.03645-9468236115496.2112.8
5050Marzena Skrzypczak100.02.03582-582774693284.7116.5
5151Bernadeta Zapała93.32.03682-434779894178.4111.8
5252Agnieszka Dawid111.62.02369-352509069298.9120.3
5353Aneta Szczyrzyca100.72.01429182840477119.2119.3
5454Dawid Węgrzyński78.51.02715-1439686973967.2108.1



Strona główna