Podsumowanie turnieju 211010 NML (09.10 - 10.10.2021)
XXIII Mistrzostwa Warmii i Mazur, Nowe Miasto Lubawskie
SędziaMiłosz Wrzałek
MiejsceMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Michał Alabrudziński163.310.0518998093981973164.4131.1
22Mariusz Skrobosz158.69.05251104294601905158.8133.8
33Grzegorz Kurowski145.19.0496878891481922160.2135.2
44Michał.Piotr Waszkiewicz148.39.0491043093901927160.6135.6
55Szymon Dąbrowski140.89.0482936592931923160.2135.3
66Sławomir Długosz120.09.0477048190591864155.3130.3
77Karolina Urbańska119.28.0486152192011708142.3125.7
88Łukasz Tuszyński143.28.0484754591491811150.9134.3
99Andrzej Kwiatkowski129.98.0480938692321716143.0126.3
1010Justyna Sławińska-Budzich133.78.0480453890701659138.2121.6
1111Krystian Wandzlewicz106.38.0473761988551749145.8129.1
1212Irena Sołdan139.88.047257293781793149.4132.8
1313Adam Sternik130.58.0453711089641735144.6127.9
1414Franciszek Łysek145.07.0502465393951659138.2129.9
1515Michał Szorc114.07.0479563889521594132.8124.5
1616Marcin Orzechowski132.27.0476025792631592132.7124.3
1717Marta Bajorek126.87.0475845490621548129.0120.7
1818Tomasz Zwoliński143.47.0474725292421608134.0125.7
1919Adam Ziemniewicz127.17.0471531191191646137.2128.8
2020Jacek Mańko145.47.0470328391231623135.2126.9
2121Jakub Błażejewski135.17.0469738690081522126.8118.5
2222Adrian Ziemniewicz143.77.04688-8794631708142.3134.0
2323Agnieszka Matus132.67.0452134786951648137.3129.0
2424Marek Rogalski134.07.04384-13989071624135.3127.0
2525Maciej Dąbrowski121.17.04275-1185611589132.4124.1
2626Alina Białobrzewska125.97.04237-41488881600133.3125.0
2727Marcin Rogala139.46.0492240794371523126.9126.9
2828Beata Stelmach113.66.0466933590031574131.2131.2
2929Andrzej Kowalski142.26.0464943188671389115.8115.8
3030Arkadiusz Kleniewski132.56.0464234589391435119.6119.6
3131Zuzanna Cichoń119.16.0458537987911467122.2122.3
3232Andrzej Bednaruk116.66.04564-4591731439119.9119.9
3333Tomasz Sehnal126.66.045595890601555129.6129.6
3434Magdalena Cichoń104.16.0452222588191494124.5124.5
3535Łukasz Barbuziński110.36.04469-32392611652137.7137.7
3636Anita Bruska110.56.0438214286221419118.2118.3
3737Wojciech Sołdan133.36.04349-12588231452121.0121.0
3838Krzysztof Sporczyk135.26.04303-9887041479123.2123.3
3939Zbigniew Rybak129.86.0427016483761452121.0121.0
4040Mariusz Orzeł134.66.04264-46389911463121.9121.9
4141Anna Arana116.16.04105-16983791412117.7117.7
4242Bartosz Bartczak129.55.0466641289201381115.1123.4
4343Lucyna Śniadach119.25.0460028089201382115.2123.5
4444Józef Burzyński114.45.0455318689201353112.8121.1
4545Paweł Maciejczuk128.95.04518-4290781307108.9117.3
4646Jacek Baltyn129.95.04484-17691441337111.4119.8
4747Jerzy Luter128.55.043983387631271105.9114.3
4848Katarzyna Dębska100.05.04263-35388791277106.4114.8
4949Stanisław Olsztyn107.95.04255-285121328110.7119.0
5050Stanisław Gasik127.35.042213384091303108.6116.9
5151Maciej Onoszko109.35.04208-3584511412117.7126.0
5252Krzysztof Zawadzki111.85.04150-38286821336111.3119.7
5353Teresa Balewska93.05.04132-7983431226102.2110.5
5454Łukasz Moskal108.54.03858-8478001101100.1113.7
5555Katarzyna Rożany100.04.03670-85381931195108.6122.3
5656Wojciech Łysek101.04.03632-42276861178107.1120.7
5757Wojciech Wojtysiak101.74.03622-51277561169106.3119.9
5858Elżbieta Zdankowska100.04.03168-7617097108598.6112.3
5959Mariusz Michalski100.04.04104-7238931117698.0114.7
6060Bernadetta Kudlińska108.54.04023-80288481338111.5128.2
6161Ewa Tymińska100.03.53491-6697651102493.1111.3
6262Waldemar Kudliński108.23.53464-3227250102793.4111.5
6363Adam Graczyk100.03.03292-8397423103293.8116.5
6464Marian Zdankowski100.03.03281-460702293785.2107.9
6565Krystyna Kuczyńska100.02.02596-1254644680573.2105.0
6666Eugeniusz Tuszyński100.01.03005-1036704676469.5110.4
6767Paweł Jankowski100.00.01954-2208611662256.5106.5



Strona główna