Podsumowanie turnieju 211031 Kołobrzeg (30.10 - 31.10.2021)
VI Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu
SędziaAdam Janicki
MiejsceMiejska biblioteka Publiczna im. Galla Anonima ul. Frankowskiego 3 Kołobrzeg
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Rafał Lenartowski150.410.0529790196931994166.2132.8
22Alicja Grąbczewska121.99.0485270290021830152.5127.5
33Bartosz Bartczak129.29.0456726488701921160.1135.1
44Bartłomiej Pawlak126.48.0489537294181780148.3131.7
55Ireneusz Moralewicz129.18.0482452891201790149.2132.5
66Rafał Wesołowski141.88.0465341188951762146.8130.2
77Franciszek Łysek144.68.046243592131798149.8133.2
88Jerzy Luter126.88.0446628986431675139.6122.9
99Jakub Onoszko136.77.0488761391611620135.0126.7
1010Łukasz Tuszyński143.37.0482832293341632136.0127.7
1111Maciej Grąbczewski145.97.0478153790251602133.5125.2
1212Dorota Kuć131.17.0464232489601573131.1122.7
1313Dariusz Kuć136.07.0460138488181689140.8132.4
1414Maciej Kuczyński148.17.0447949384651519126.6118.2
1515Dariusz Białobrzewski126.67.044502288781630135.8127.5
1616Justyna Sławińska-Budzich140.57.0443614887241569130.8122.4
1717Błażej Ochocki107.57.0442822586311580131.7123.3
1818Anita Bruska111.07.04365-22689561668139.0130.7
1919Małgorzata Szmuksta135.56.0452033987011421118.4118.4
2020Monika Gawron-Cieślik137.76.0446024386771478123.2123.2
2121Anna Arana116.36.04425888421487123.9123.9
2222Iwona Wieluńska122.86.04425-11689661491124.2124.3
2323Tomasz Sehnal126.86.043887387031573131.1131.1
2424Łukasz Pudło100.06.043446786211321110.1110.1
2525Marta Świątkowska113.36.04277-30188551464122.0122.0
2626Paweł Wdziękoński114.26.04200-19885981449120.8120.8
2727Jadwiga Szczurowska107.96.04178-10884641336111.3111.3
2828Marek Cecot104.46.04100-12583251432119.3119.3
2929Monika Siemaszko125.75.0440612986831286107.2115.5
3030Łukasz Przyszlak124.25.0433912185571372114.3122.7
3131Jacek Nowak104.35.0430813784791206100.5108.8
3232Zuzanna Cichoń115.85.04225-19786471298108.2116.5
3333Alina Białobrzewska127.45.04218-58490201399116.6124.9
3434Teresa Balewska92.95.04138-36286381247103.9112.3
3535Beata Kiżewska96.74.03709-44178591118101.6115.3
3636Jolanta Olczak102.24.03544-48375711105100.5114.1
3737Walenty Siemaszko123.44.04085-3338503118298.5115.2
3838Małgorzata Wesołowska102.34.03929-2698127118999.1115.7
3939Halina Cecot108.73.03535-436750696787.9110.6
4040Krystyna Czajkowska101.72.03441-452733484676.9108.7
4141Ewa Tymińska100.02.03291-732731484276.5108.4
4242Jakub Augustyn100.02.03062-1059718386178.3110.1
4343Elżbieta Fitał81.41.01381-724348643873.0106.3
4444Paweł Augustyn100.00.0898-541233727969.8119.8



Strona główna