Podsumowanie turnieju 220605 Piasutno (4.06 - 05.06.2022)
Dziewiąte Scrabble nad Jeziorem
SędziaMiłosz Wrzałek
MiejscePiasutno, remiza OSP
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Kamil Górka158.110.0507569494562053171.1137.7
22Franciszek Łysek147.910.0490069891022030169.2135.8
33Michał.Piotr Waszkiewicz147.89.0492050193391900158.3133.3
44Maciej Kuczyński140.69.0479971488841980165.0140.0
55Andrzej Kowalski133.88.5514063296481879156.6135.7
66Karol Wyrębkiewicz153.08.0475449790111766147.2130.5
77Maciej Onoszko125.68.0468569786731624135.3118.7
88Mariusz Skrobosz157.17.5503537696941730144.2131.7
99Miłosz Wrzałek152.97.0477426392851606133.8125.5
1010Marta Bajorek123.57.0476557389571730144.2135.8
1111Szymon Dąbrowski144.17.04652-24495481707142.2133.9
1212Bartosz Bartczak131.97.0458129388691569130.8122.4
1313Mariusz Orzeł133.07.045581890981630135.8127.5
1414Paweł Maciejczuk127.37.04554091081660138.3130.0
1515Bogdan Kozłowski120.87.0447936385951507125.6117.2
1616Adam Ziemniewicz127.17.0436221985051503125.2116.9
1717Zbigniew Rybak127.67.04246-4585371693141.1132.7
1818Andrzej Kwiatkowski129.16.5476954589931634136.2132.0
1919Marek Dudkiewicz147.66.5455530488061560130.0125.8
2020Michał Szorc125.26.0464333889481570130.8130.8
2121Tomasz Zwoliński139.66.045633090961558129.8129.8
2222Tomasz Sehnal127.86.0453919988791433119.4119.4
2323Irena Sołdan139.26.04490-2090001562130.2130.2
2424Dorota Rudzińska122.56.04411-2088421556129.7129.7
2525Stanisław Olsztyn113.56.04285-8186511570130.8130.8
2626Jerzy Krzyżewski111.76.04198-5584511494124.5124.5
2727Agnieszka Wiśniewska100.06.0417717081841316109.7109.7
2828Katarzyna Dębska103.06.04170-45387931591132.6132.6
2929Wojciech Łysek99.66.04153-23385391440120.0120.0
3030Maciej Dąbrowski122.96.03964-14280701451120.9120.9
3131Krzysztof Zawadzki112.06.0309320959771114139.2114.3
3232Andrzej Bednaruk115.85.044879488801268105.7114.0
3333Józef Burzyński107.05.04421-8989311386115.5123.8
3434Igor Kabalewski116.15.04273-22787731438119.8128.2
3535Sławomir Długosz128.25.04196-5484461313109.4117.8
3636Marianna Kozłowska116.95.04140-9483741281106.8115.1
3737Teresa Zalewska123.55.04136-16784391341111.8120.1
3838Bernadetta Kudlińska107.05.04110-8683061237103.1111.4
3939Barbara Wiśniewska115.55.03995-14281321245103.8112.1
4040Waldemar Kudliński106.14.03568-55776931136103.3116.9
4141Waldemar Dębski100.04.03490-44074201112101.1114.7
4242Adam Artych100.04.03335-5187188107097.3110.9
4343Arkadiusz Kleniewski130.04.04454-989171238103.2119.8
4444Teresa Balewska99.34.04115368194119999.9116.6
4545Anna Penska100.04.04024-3718419117698.0114.7
4646Krzysztof Jaworski128.24.030692275911981122.6122.6
4747Marcin Kurowski125.43.03495-80177911101100.1122.8
4848Elżbieta Zdankowska100.02.03292-921750587779.7111.5
4949Beata Bachmura100.02.03092-1146733090382.1113.9
5050Marian Zdankowski85.60.02564-1376650461656.0106.0
5151Michał Adamus100.00.01-3994017979.0129.0



Strona główna