Podsumowanie turnieju 220626 Milanówek (25.06 - 26.06.2022)
XVI Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'
SędziaAdam Janicki
MiejsceHala Sportowa - Zespół Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi, Milanówek, ul. Królewska 69 (wejście od ulicy Szkolnej)
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Dominik Urbacki160.910.05257105094642121176.8143.4
22Maciej Czupryniak150.99.0517568796632075172.9147.9
33Kacper Zegadło171.89.0499860993872037169.8144.8
44Marcin Rogala143.59.0490641993931876156.3131.3
55Grzegorz Kurowski150.29.0481624593872095174.6149.6
66Kazimierz.J Merklejn163.18.0521780596291874156.2139.5
77Miłosz Wrzałek151.48.0499158593971832152.7136.0
88Michał Alabrudziński156.28.0494159792851823151.9135.3
99Rafał Błaszkiewicz144.78.0487218595592038169.8153.2
1010Maciej Nawrocki136.08.0484527394171775147.9131.3
1111Łukasz Barbuziński126.98.0478158389791645137.1120.4
1212Krzysztof Mówka152.88.0473218592791839153.2136.6
1313Krzysztof Sporczyk131.88.0456838387531778148.2131.5
1414Irena Sołdan138.58.0450335386531867155.6138.9
1515Szymon Dąbrowski143.97.54613-5692821780148.3135.8
1616Jakub Zaryński141.87.0486551492161667138.9130.6
1717Karol Wyrębkiewicz152.27.0480228593191778148.2139.8
1818Dominik Ulejczyk131.37.0476655089821551129.2120.9
1919Janusz Krupiński149.57.0470728191331727143.9135.6
2020Mikołaj Cieplik143.57.0470121091921684140.3132.0
2121Marek Reda159.07.0469218691981693141.1132.7
2222Wojciech Sołdan130.57.0460120789951778148.2139.8
2323Andrzej Rechowicz133.07.045525690481628135.7127.3
2424Joanna Juszczak139.47.04456-19791091714142.8134.5
2525Robert Kamiński133.87.04334-18588531765147.1138.7
2626Agnieszka Matus133.47.04331-22388851715142.9134.6
2727Franciszek Łysek149.06.0500562693841725143.8143.8
2828Szymon Płachta152.16.047599094281680140.0140.0
2929Marek Dudkiewicz145.96.04701-10695081641136.8136.8
3030Adam Ziemniewicz126.86.0469321291741536128.0128.0
3131Jarosław Puchalski133.06.0465021790831621135.1135.1
3232Robert Młynarski100.06.0463118190811436119.7119.7
3333Tomasz Nasiłowski145.06.04605-14493541664138.7138.7
3434Jerzy Luter125.56.0459732188731502125.2125.2
3535Błażej Ochocki124.26.0455536187491468122.3122.3
3636Magdalena Parowicz111.66.0454323088561544128.7128.7
3737Piotr Broda134.16.0445117687261587132.2132.3
3838Paweł Maciejczuk128.26.04375-17789271729144.1144.1
3939Marta Szeliga-Frynia119.16.04254-16986771494124.5124.5
4040Sławomir Wolski123.36.04218-41388491625135.4135.4
4141Waldemar Kudliński105.76.03801-6676681336121.5116.9
4242Igor Kabalewski116.56.0327034961911212151.5126.5
4343Maciej Dąbrowski122.75.54228-75992151618134.8139.0
4444Karolina Urbańska129.95.0450413288761392116.0124.3
4545Jakub Hassa135.85.04453-7189771400116.7125.0
4646Urszula Rechowicz125.05.04340-23089101370114.2122.5
4747Marta Świątkowska116.45.043262786251320110.0118.3
4848Zbigniew Rybak130.35.04276-4485961464122.0130.3
4949Arkadiusz Kleniewski127.95.042641685121376114.7123.0
5050Dariusz Buławko121.75.04211-65190731488124.0132.3
5151Stanisław Gasik120.05.04003-57585811447120.6128.9
5252Wojciech Łysek101.15.03937-69085641404117.0125.3
5353Daniel Taraszewski92.55.03887-49282661275106.2114.6
5454Paweł Frynia100.04.04527-22492781352112.7129.3
5555Tomasz Sehnal127.24.044364088321295107.9124.6
5656Oliwia Jaszewska100.04.043023908214114295.2111.8
5757Joanna Ostrowska117.44.04198-44788431311109.2125.9
5858Klara Wigier119.54.04129-31085681261105.1121.7
5959Teresa Balewska99.44.03988-25482301211100.9117.6
6060Krzysztof Nasiłowski98.44.03721-4827924109891.5108.2
6161Bernadetta Kudlińska106.54.03488-45974351147104.3117.9
6262Marcin Orzechowski137.04.02720725368927132.4125.3
6363Marcin Taraszewski95.83.03723-7338179108999.0121.7
6464Wojciech Wąs102.53.03568-49176271111101.0123.7
6565Katarzyna Rożany102.93.03751-5968098105087.5112.5
6666Piotr Pietuchowski149.13.027782385318854122.0129.1
6767Adrian Ziemniewicz151.53.02750-205520841120.1127.3
6868Krystyna Perekitko97.21.02825-765641571271.2111.2
6969Bartosz Bartczak131.62.02133-56432259699.3116.0
7070Wiktor Górnicki69.81.02544-895598364271.3110.2
7171Agnieszka Kłosowska100.01.01949-738463657582.1117.9
7272Marek Rogalski135.41.01847-1803874540108.0138.0
7373Bartłomiej Rutkowski100.00.0641-1028231020350.8100.8



Strona główna