Podsumowanie turnieju 220710 Ciechanowiec (09.07 - 10.07.2022)
IX Mistrzostwa Ciechanowca
SędziaAndrzej Gostomski
MiejsceCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Irena Sołdan139.710.0486055291682032169.3136.0
22Maciej Czupryniak155.29.05282103395311861155.1130.1
33Marek Dudkiewicz145.28.0493274391211763146.9130.3
44Adam Ziemniewicz127.08.0491837094661753146.1129.4
55Jakub Onoszko140.18.0475247490301788149.0132.3
66Arkadiusz Kleniewski125.98.0472526191891829152.4135.8
77Justyna Sławińska-Budzich138.18.046958493061772147.7131.0
88Jakub Zaryński141.38.0454022188591753146.1129.4
99Franciszek Łysek147.37.0497973692221642136.8128.5
1010Marcin Rogala144.37.0493644194311672139.3131.0
1111Tomasz Sehnal126.27.0483642792451639136.6128.2
1212Igor Kabalewski119.17.04622-8393271643136.9128.6
1313Agnieszka Matus134.27.0458226588991629135.8127.4
1414Andrzej Kwiatkowski129.77.0455620789051604133.7125.3
1515Paweł Maciejczuk129.57.04397-29690901610134.2125.8
1616Michał.Piotr Waszkiewicz149.06.0487547692741563130.2130.3
1717Robert Kamiński135.56.0486246792571530127.5127.5
1818Rafał Błaszkiewicz148.86.0471225991651425118.8118.8
1919Czesław Grajewski121.36.045183590011478123.2123.2
2020Bartosz Bartczak131.36.04500-12891281564130.3130.3
2121Maciej Sylwestrzuk122.76.04360-3687561419118.2118.3
2222Andrzej Bednaruk114.76.04167-43987731469122.4122.4
2323Wojciech Wojtysiak105.06.04035-45985291361113.4113.4
2424Michał Szorc126.15.0476024892721413117.8126.1
2525Lucyna Śniadach114.05.04405-8888981395116.2124.6
2626Joanna Ostrowska116.55.04356-5387651327110.6118.9
2727Łukasz Wojciechowski113.95.04286-3386051305108.8117.1
2828Dorota Ostrowska117.65.04255-9786071380115.0123.3
2929Marianna Kozłowska115.85.04146-10783991304108.7117.0
3030Daniel Taraszewski95.25.03927-28781411280106.7115.0
3131Andrzej Gostomski116.84.53910-51283321323120.3129.4
3232Teresa Balewska99.54.53874-67784251288107.3119.8
3333Maciej Onoszko127.04.04271-3148856118298.5115.2
3434Roman Błoszyński100.04.04117-1798413116897.3114.0
3535Wojciech Łysek102.24.03933-64085061210100.8117.5
3636Andrzej Ciołek110.44.02507-175031927132.4125.3
3737Marcin Taraszewski96.43.03435-534740497688.7111.5
3838Hanna Siemionow111.83.02447-2825176830118.6125.7
3939Teresa Dziemiańczuk100.02.03704-927833593878.2111.5
4040Krystyna Perekitko92.72.03539-1111818994478.7112.0



Strona główna