Podsumowanie turnieju 220821 Racibórz (20.08 - 21.08.2022)
XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza
SędziaMaciej Śliwa
MiejsceZamek Piastowski w Raciborzu, 47-400 Racibórz, ul. Zamkowa 2
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Łukasz Bobowski155.511.0528387096962188168.3133.7
22Karol Wyrębkiewicz153.910.05345459102312100161.5134.6
33Krzysztof Kałuża128.310.0525378497222088160.6133.7
44Maciej Nawrocki137.39.05366496102362020155.4136.2
55Barbara Obremska135.09.0517138099622063158.7139.5
66Łukasz Barbuziński127.79.0496246394611879144.5125.3
77Dominik Ulejczyk130.28.0521548599451753134.8123.3
88Mariusz Wrześniewski150.68.05183238101281790137.7126.2
99Natalia Ogierman134.18.0515037699241817139.8128.2
1010Błażej Ochocki123.68.0509192100901853142.5131.0
1111Maciej Skrzypczak145.18.0499922997691778136.8125.2
1212Magdalena Parowicz126.88.0493530395671792137.8126.3
1313Grzegorz Pukniel121.48.0488017295881806138.9127.4
1414Arkadiusz Kleniewski126.58.0485439893101801138.5127.0
1515Mikołaj Cieplik144.87.550027499301775136.5128.8
1616Krzysztof Sporczyk132.17.0507484100641742134.0130.2
1717Janusz Krupiński148.47.0501623298001750134.6130.8
1818Sławomir Piotrowski135.87.0500522797831769136.1132.2
1919Arkadiusz Łydka125.47.0493438394851712131.7127.8
2020Tomasz Sehnal128.17.0490332794791634125.7121.8
2121Katarzyna Kowalska129.87.048621297121554119.5115.7
2222Leszek Kilian110.57.04717-16395971634125.7121.8
2323Marcin Kurowski120.57.0463722590491600123.1119.2
2424Michał Szymkowski132.56.05343422102641602123.2127.1
2525Justyna Górka146.36.05212367100571597122.8126.7
2626Joanna Ostrowska119.46.0503212699381616124.3128.2
2727Jerzy Luter125.36.049251798331666128.2132.0
2828Aleksandra Łukaszewicz115.46.0472411093381608123.7127.5
2929Bożena Guział118.56.04707-10095141549119.2123.0
3030Agata Kopta122.36.04649-29695941634125.7129.5
3131Marta Sztajnert122.16.04610-23394531511116.2120.1
3232Marta Majewska114.16.04609-1692341575121.2125.0
3333Teresa Zalewska123.36.04490-20591851576121.2125.1
3434Katarzyna Matuszek100.06.04211-59690181471113.2117.0
3535Ewa Matuszek100.05.03594-50376911228102.3110.7
3636Dariusz Putoń135.45.0488724195331412108.6120.2
3737Irena Sołdan142.45.0481127193511475113.5125.0
3838Joanna Brychcy120.25.04575-9392431324101.8113.4
3939Grażyna Chłopek98.25.04367-1398873128999.2110.7
4040Janina Dąbrowska105.95.04171-16785091333102.5114.1
4141Sławomir Żmij100.04.53935-87187411321101.6117.0
4242Zygmunt Skwarek99.94.04159-2518569124095.4114.6
4343Andrzej Klich93.54.03849-8268524118190.8110.1
4444Katarzyna Czarnecka100.03.03456-9137825100183.4108.4
4545Adam Dziwoki100.03.03357-7117425104386.9111.9
4646Agnieszka Antos103.22.02349-112481065393.3114.7
4747Piotr Kozak100.02.02122-1039528375494.2119.3
4848Dawid Węgrzyński75.21.02925-1240709077664.7106.3
4949Aneta Szczyrzyca102.31.0855-3892099350116.7133.3



Strona główna