Podsumowanie turnieju 221002 Sosnowiec (01.10 - 02.10.2022)
II Otwarte Mistrzostwa Sosnowca w Scrabble
SędziaAdam Janicki
MiejsceMiejski Klub „Maczki” w Sosnowcu, ul Krakowska 26
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Miłosz Wrzałek151.011.0517870696502140178.3136.7
22Krzysztof Gibas130.69.0485739993151951162.6137.6
33Justyna Górka142.28.0509368295041810150.8134.2
44Artur Irzyk139.28.0500477592331841153.4136.8
55Mikołaj Cieplik142.98.0493250693581856154.7138.0
66Krzysztof Kałuża135.78.0486747492601711142.6125.9
77Janusz Krupiński147.18.0479837992171834152.8136.2
88Łukasz Bobowski157.78.0465434589631804150.3133.7
99Dominik Ulejczyk133.27.0472258288621651137.6129.2
1010Ewa Madejczyk124.97.0468834390331684140.3132.0
1111Andrzej Rechowicz133.17.04643-6593511661138.4130.1
1212Przemysław Herdzina152.07.0460442187871660138.3130.0
1313Marcin Kurowski121.77.0459828489121620135.0126.7
1414Ewa Dunikowska134.57.0447825687001694141.2132.8
1515Joanna Ostrowska120.87.04330-22988891762146.8138.5
1616Maciej Nawrocki138.86.54702-20996131502125.2121.0
1717Natalia Woźniak146.46.0480817394431660138.3138.3
1818Paweł Mazurek151.16.0456926088781474122.8122.8
1919Zdzisław Stańkowski127.96.045018489181515126.2126.3
2020Jarosław Józik100.06.04361-3887601475122.9122.9
2121Irena Sołdan137.96.04328-7887341581131.8131.8
2222Jerzy Luter121.06.04305-19388031583131.9131.9
2323Joanna Brychcy110.46.04149-9583931435119.6119.6
2424Arkadiusz Łydka124.26.04117-6783011398116.5116.5
2525Krzysztof Sporczyk132.85.046113991831420118.3126.7
2626Jacek Baltyn121.55.045439389931414117.8126.2
2727Marta Świątkowska118.45.04219-33687741475122.9131.3
2828Arkadiusz Kleniewski127.95.04208-684221368114.0122.3
2929Leszek Kilian112.55.04069-25383911438119.8128.2
3030Adam Janicki129.05.03552-9571991226122.6122.6
3131Teresa Zalewska121.04.54050-30084001365113.8126.3
3232Aneta Szczyrzyca104.34.03947-3248218119799.8116.4
3333Sławomir Wiśniowski125.04.03903-58883941277106.4123.1
3434Grażyna Chłopek103.04.03720-94983891249104.1120.7
3535Wojciech Wojtysiak105.53.03765-8328362107589.6114.6
3636Zuzanna Semenov107.72.03668-946828298181.8115.1
3737Zygmunt Skwarek102.42.02778-341589780088.9116.7
3838Maciej Śliwa128.62.01555-2713381635127.0137.0
3939Andrzej Klich95.01.03791-586816886772.2113.9



Strona główna