Podsumowanie turnieju 221016 Wieliczka (15.10 - 16.10.2022)
I Wielicki Turniej w Scrabble

SędziaAdam Janicki
MiejsceWielickie Centrum Kultury, Rynek Górny 6, 32-020 Wieliczka
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Konrad Sowula141.710.0470318892182141178.4145.1
22Dominik Urbacki166.89.0524887396231980165.0140.0
33Kamil Górka159.19.0509381593711948162.3137.3
44Jan Mrozowski154.79.0492140794352000166.7141.7
55Mariusz Wrześniewski147.58.0492133495081943161.9145.3
66Dominik Ulejczyk135.08.0488855092261789149.1132.4
77Jerzy Luter122.08.0471046889521802150.2133.5
88Artur Irzyk140.78.0468123191311824152.0135.3
99Piotr Broda137.58.0462150587371768147.3130.7
1010Franciszek Łysek148.77.0486649592371697141.4133.1
1111Łukasz Bobowski156.87.0479364089461634136.2127.8
1212Mikołaj Cieplik145.07.0477668788651678139.8131.5
1313Andrzej Rakoczy137.67.047121394111653137.8129.4
1414Rafał Wesołowski136.47.0461139088321765147.1138.7
1515Przemysław Herdzina149.77.04514-1590431675139.6131.2
1616Marek Rogalski130.67.0449612288701624135.3127.0
1717Karol Wyrębkiewicz155.76.0496926296761622135.2135.2
1818Zdzisław Stańkowski127.66.0494382590611521126.8126.8
1919Jacek Mańko138.36.0469111892641575131.2131.3
2020Marcin Ceglarek128.16.0466216691581556129.7129.7
2121Agnieszka Walas135.16.04501-24692481566130.5130.5
2222Zbigniew Wietecki129.26.04495-10890981509125.8125.8
2323Teresa Zalewska120.56.044367787951541128.4128.4
2424Arkadiusz Łydka123.66.04397-18289761622135.2135.2
2525Bartosz Bartczak130.36.04312-11987431498124.8124.8
2626Jerzy Matyasik128.36.0428929882801508125.7125.7
2727Marcin Kurowski122.76.04233-7385391520126.7126.7
2828Waldemar Wypchał104.06.04108-12383391570130.8130.8
2929Dariusz Sowula122.46.04054-35784651515126.2126.3
3030Adam Janicki128.26.0306629658361275159.4134.4
3131Jakub.M Kowalski104.55.54026-66587171498124.8129.0
3232Krzysztof Gibas139.85.0464524190491357113.1121.4
3333Magdalena Parowicz135.95.0445150184011305108.8117.1
3434Tomasz Lempart141.45.043775087041490124.2132.5
3535Ewa Dunikowska136.25.0424526982211332111.0119.3
3636Krzysztof Zawadzki115.15.04183-31586811346112.2120.5
3737Franciszek Walas100.05.04068-9382291395116.2124.6
3838Maria Uryga118.55.04048-15682521333111.1119.4
3939Wojciech Wojtysiak105.15.04029-2380811284107.0115.3
4040Dariusz Putoń138.45.0270836250541120160.0138.6
4141Arkadiusz Kleniewski127.04.04171-23485761277106.4123.1
4242Leszek Kilian113.14.04150-33786371310109.2125.8
4343Małgorzata Pochopień114.14.04039-83089081371114.2130.9
4444Agata Kopta122.14.03999-44784451230102.5119.2
4545Aneta Szczyrzyca103.64.03870-37081101238103.2119.8
4646Janina Sobala100.04.03801-53881401220101.7118.3
4747Zbigniew Stettner100.04.02392-1604944926132.3125.1
4848Wiktor Fejkiel100.03.03335-6787348101384.4109.4
4949Dorota Klęsk100.02.53403-9337739106488.7117.8
5050Jan Walas100.02.03027-1365741990575.4108.8
5151Barbara Grzesik100.02.01962-7534677732104.6126.0
5252Anna Maj100.00.0312-1063168724983.0133.0



Strona główna