Podsumowanie turnieju 080601 Zabrze (31.05 - 01.06.2008)
XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, Zabrze
SędziaMaciej Śliwa
MiejsceMiejski Ośrodek Kultury "Guido", ul. 3 maja 91a, Zabrze
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Kamil Górka135.811.05260111394072025168.8127.1
22Karol Wyrębkiewicz138.79.05415116996611839153.2128.3
33Stanisław Rydzik144.19.0515264196631814151.2126.2
44Dawid Pikul140.99.0491963292061666138.8113.8
55Marcin Skowron115.39.0446927986591790149.2124.2
66Tomasz Zwoliński144.48.0499260193831729144.1127.4
77Marek Dudkiewicz118.28.0485640593071650137.5120.8
88Dariusz Kuć120.28.04698-10094961668139.0122.3
99Andrzej Rechowicz128.28.0469333890481663138.6121.9
1010Kuba Koisar126.58.0466349388331621135.1118.4
1111Marcin Figiel123.78.0464523890521743145.2128.6
1212Beata Wiączkowska119.18.046218191611707142.2125.6
1313Sławomir Piotrowski116.38.0457441387351697141.4124.8
1414Joanna Brychcy109.78.04277-11986731673139.4122.8
1515Bartosz Morawski131.27.0512377794691548129.0120.7
1616Adam Szukalski120.67.0484838093161458121.5113.2
1717Ewa Ciszewska128.97.0480550891021475122.9114.6
1818Jerzy Matyasik118.57.0474269587891455121.2112.9
1919Mariusz Skrobosz145.37.0473422792411586132.2123.8
2020Grzegorz Kwiecień111.27.0464715491401573131.1122.7
2121Kazimierz.J Merklejn146.67.044956989211561130.1121.7
2222Przemysław Pawlic103.07.04343-20688921635136.2127.9
2323Leokadia Litwinowicz114.97.0424417283161484123.7115.3
2424Tomasz Siwiński103.67.04034-26083281528127.3119.0
2525Mariusz Sylwestrzuk125.96.0483856691101349112.4112.4
2626Marek Róziecki126.06.0474138990931400116.7116.7
2727Paweł Jackowski134.06.0473746490101395116.2116.3
2828Krzysztof Obremski138.46.0466932090181347112.2112.3
2929Łukasz Bobowski129.36.0466620691261336111.3111.3
3030Marek Salamon132.26.0458911790611449120.8120.8
3131Patryk Gadus100.06.0456424388851403116.9116.9
3232Piotr Wierzchowski100.06.04503-25092561445120.4120.4
3333Mariola Osajda-Matczak123.96.04385-4388131453121.1121.1
3434Rafał Stachowski101.16.04280-19887581351112.6112.6
3535Patrycja Kuszpit110.36.04218-61190471473122.8122.8
3636Paweł Kowalski117.46.04170-25885981394116.2116.2
3737Weronika Rudnicka109.86.04136-37586471414117.8117.8
3838Monika Gawron-Cieślik109.76.04052-64487481460121.7121.7
3939Dawid Adamczyk127.05.0473319792691281106.8115.1
4040Rafał Wesołowski122.95.0457731788371284107.0115.3
4141Katarzyna Kowalska109.35.0444620986831237103.1111.4
4242Dorota Kuć113.85.04407-30691201245103.8112.1
4343Karolina Drabik108.85.04347-14988431240103.3111.7
4444Łukasz Sornek100.05.04302-1086141355112.9121.3
4545Jerzy Luter108.75.04265-9586251268105.7114.0
4646Monika Sadurska100.05.04180-24086001284107.0115.3
4747Agata Kuć102.65.04163-14184671228102.3110.7
4848Jacek Dec101.35.04144-70689941310109.2117.5
4949Tomasz Górka113.65.04090-43986191301108.4116.8
5050Artur Tanistra100.05.03949-5258423119399.4107.8
5151Krzysztof Sporczyk119.84.04443528834115996.6113.2
5252Dariusz Putoń132.74.04373-818827118398.6115.2
5353Barbara Obremska107.04.04272-68550110191.8108.4
5454Agata Kopta103.04.04240-2508730112894.0110.7
5555Lucyna Korga127.44.04126-1638415118498.7115.3
5656Katarzyna Pawluch100.04.03938147862112693.8110.5
5757Justyna Wiśniewska100.04.03818-4238059111192.6109.2
5858Janusz Krupiński118.54.03453-42973351093109.3119.3
5959Grzegorz Wiączkowski114.04.020012533749696139.2109.2
6060Jakub Kraj100.03.03349-1030772898389.4112.1
6161Edward Smołka100.03.03587-9468120101184.2109.3
6262Zygmunt Skwarek101.63.02248-5395035786112.3119.4
6363Leszek Stecuła120.83.019182023634670134.0124.0
6464Agnieszka Dymkowska111.82.02576-574572671188.9113.9
6565Paweł Brylski100.01.02738-565604159566.1105.0
6666Mirosław Dymkowski100.00.01838-866454238655.1105.1
6767Witold Berus100.00.0911-509233120651.5101.5
6868Joanna Duda102.20.0927-359221318762.3112.3
6969Michał Jaworek105.90.0887-519229322274.0124.0



Strona główna