Podsumowanie turnieju 080727 Kraków (26.07 - 27.07.2008)
XII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta
SędziaMaciej Śliwa
MiejsceHotel "Holiday Inn", ul. Wielopole 4
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Marek Dudkiewicz120.610.0491469691321902158.5125.2
22Stanisław Rydzik143.710.0485274089641898158.2124.8
33Dariusz Kosz139.59.0504871293841833152.8127.8
44Przemysław Herdzina131.89.0485137693261844153.7128.7
55Sławomir Kucia138.49.0481849591411738144.8119.8
66Piotr Pietuchowski139.29.0452629887541849154.1129.1
77Karol Wyrębkiewicz141.48.0503966494141711142.6125.9
88Agnieszka Krupka119.98.0493682590471646137.2120.5
99Kamil Górka139.28.0488538693841664138.7122.0
1010Jan Kozłowski124.28.0486950492341577131.4114.8
1111Dawid Adamczyk123.58.0479222293621673139.4122.8
1212Bartosz Morawski132.48.0466627390591689140.8124.1
1313Tomasz Górka113.08.0462742688281534127.8111.2
1414Paweł Kowalski117.38.04575-4891981704142.0125.3
1515Sławomir Piotrowski118.78.0452819388631689140.8124.1
1616Zofia Gajewska119.38.04431088621661138.4121.8
1717Mirosław Uglik119.98.0440215686481585132.1115.4
1818Krzysztof Obremski136.87.0498160593571583131.9123.6
1919Marta Dobrzańska114.47.0485165790451564130.3122.0
2020Mariusz Wrześniewski144.97.0483057490861588132.3124.0
2121Weronika Rudnicka113.37.0478558189891524127.0118.7
2222Dariusz Putoń129.97.0468430190671589132.4124.1
2323Małgorzata Sulejewska125.67.0466720591291614134.5126.2
2424Justyna Górka138.17.0458921489641561130.1121.7
2525Rafał Wesołowski121.57.0456819589411550129.2120.8
2626Zbigniew Wietecki115.87.04494-1690041557129.8121.4
2727Tomasz Zwoliński145.27.04491-13091121565130.4122.1
2828Łukasz Bobowski128.07.0447212688181590132.5124.2
2929Krzysztof Mówka137.17.0444720486901496124.7116.3
3030Michał Szymkowski117.47.0444034585351455121.2112.9
3131Mikołaj Fidziński110.37.0443811487621581131.8123.4
3232Irena Sołdan130.56.54619-1592531516126.3122.2
3333Arkadiusz Biegun120.86.54529-16892261566130.5126.3
3434Mateusz Żbikowski141.76.0478347890881547128.9128.9
3535Patryk Gadus131.86.0466433689921369114.1114.1
3636Grzegorz Wilk119.06.0460925289661430119.2119.2
3737Jarosław Krzemiński117.86.0460211790871371114.2114.3
3838Andrzej Stańczyk106.06.045444990391474122.8122.8
3939Agata Kopta101.86.0452315988871397116.4116.4
4040Ewa Ciszewska128.06.04446-3689281364113.7113.7
4141Grzegorz Grzeszczuk105.06.04442-13990231380115.0115.0
4242Ewa Żbikowska122.06.0443929885801379114.9114.9
4343Jerzy Matyasik118.26.0441217186531323110.2110.3
4444Bartłomiej Bęben100.06.04387-33091041545128.8128.8
4545Joanna Brychcy113.46.04345-23889281359113.2113.3
4646Mariola Osajda-Matczak123.36.04240-4785271362113.5113.5
4747Maciej Chmielowski100.06.04218-11985551329110.8110.8
4848Tomasz Siwiński104.76.04133-882741372114.3114.3
4949Wojciech Sołdan132.96.04109-58988071435119.6119.6
5050Małgorzata Sikora100.06.040757280781325110.4110.4
5151Urszula Rechowicz105.16.04046-40885001434119.5119.5
5252Elżbieta Szuba100.05.0461736788671225102.1110.4
5353Dawid Pikul143.25.0459524489461205100.4108.8
5454Andrzej Rechowicz130.05.045023389711292107.7116.0
5555Mariusz Makuch106.55.0437315885881315109.6117.9
5656Łukasz Sornek104.25.04316-3438975118598.8107.1
5757Rafał Wagnerowski99.25.04199-34287401295107.9116.3
5858Joanna Ostrowska111.85.04182383611372114.3122.7
5959Grzegorz Kwiecień112.65.041695182871344112.0120.3
6060Iwona Kucia122.45.0416816081761227102.2110.6
6161Mariusz Sylwestrzuk124.95.04141-31785991299108.2116.6
6262Joanna Regdos100.05.04069-3138451115496.2104.5
6363Teresa Zalewska110.75.04069-55086881359113.2121.6
6464Grażyna Cieślikowska100.05.03989-30882861270105.8114.2
6565Janusz Krupiński117.74.0458099151116196.8113.4
6666Mateusz Stańczyk100.04.04295-1408730113094.2110.8
6767Mariusz Niemczyk100.04.04208-1378553109991.6108.2
6868Katarzyna Kowalska109.94.04140-3358615118698.8115.5
6969Bożena Guział89.44.04081-3938555112994.1110.7
7070Jacek Wandzel112.14.04035-5428612116597.1113.7
7171Jacek Dec103.34.04031-4818543114495.3112.0
7272Danuta Połomska97.24.03891-5288310107389.4106.1
7373Błażej Fidziński92.84.03853-4768182111192.6109.2
7474Justyna Szymendera91.24.03833-6058271109791.4108.1
7575Dominik Małocha100.04.03742-4437927107889.8106.5
7676Marcin Figiel132.84.027182615175849121.3114.1
7777Stanisław Książek100.04.02642-6055889950105.6111.1
7878Magdalena Jacak100.03.03176-828718094686.0108.7
7979Marcin Radwański100.03.03851-7358437108390.2115.3
8080Michał Dulat100.03.03413-814764098882.3107.3
8181Jacek Pietruszka115.73.026872135161784112.0119.1
8282Marek Starostka100.03.02356-6085320822102.8115.3
8383Natalia Połomska89.82.03397-739753385277.5109.3
8484Paulina Naplocha71.92.03707-790820484570.4103.8
8585Piotr Adamczyk117.22.02362-243496765894.0115.4
8686Justyna Woszczyna100.02.02123-421466760987.0108.4
8787Zygmunt Skwarek94.71.01638-191346735070.0100.0



Strona główna