Podsumowanie turnieju 090607 Zabrze (06.06 - 07.06.2009)
XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, Zabrze
SędziaMaciej Śliwa
MiejsceMiejski Ośrodek Kultury GUIDO, ul. 3 Maja 91a, 41-800 Zabrze
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Krzysztof Obremski141.210.0490659592171969164.1130.7
22Kazimierz.J Merklejn148.89.05307108095341830152.5127.5
33Dariusz Kosz141.79.0512935998991834152.8127.8
44Jan Kozłowski126.69.0501161694061837153.1128.1
55Bartosz Morawski139.39.0496881091261760146.7121.7
66Dawid Pikul139.29.0468240989551780148.3123.3
77Grzegorz Kwiecień118.19.04276-13186831835152.9127.9
88Karol Wyrębkiewicz143.78.04987102589491717143.1126.4
99Rafał Dąbrowski132.48.0498284791171621135.1118.4
1010Mariusz Skrobosz141.18.0491458592431744145.3128.7
1111Michał Gawroński118.98.0480464889601606133.8117.2
1212Tomasz Zwoliński142.08.0477336791791682140.2123.5
1313Przemysław Herdzina136.78.0470559588151713142.8126.1
1414Wojciech Gołęcki99.38.040423180531579131.6114.9
1515Tomasz Ciejka132.17.5476747290621707142.2129.8
1616Paweł Kowalski118.97.54422-12589691616134.7122.2
1717Andrzej Rechowicz123.37.0494325396331590132.5124.2
1818Beata Wiączkowska120.87.0490148193211506125.5117.2
1919Irena Sołdan131.97.0476831892181647137.2128.9
2020Grzegorz Koczkodon124.07.0463814991271611134.2125.9
2121Stanisław Rydzik143.57.0461624889841590132.5124.2
2222Sławomir Piotrowski118.87.0459736588291527127.2118.9
2323Krzysztof Mówka142.27.0455220788971564130.3122.0
2424Janusz Krupiński114.27.04551-20293041680140.0131.7
2525Jerzy Matyasik119.17.0446129186311470122.5114.2
2626Leokadia Litwinowicz119.67.0441442484041453121.1112.7
2727Jerzy Luter107.07.0435318685201516126.3118.0
2828Rafał Wesołowski122.27.042264384091563130.2121.9
2929Kamil Górka144.56.5485919995191489124.1119.9
3030Mateusz Borsuk116.56.5454911089881538128.2124.0
3131Justyna Górka140.16.5452012189191541128.4124.3
3232Krzysztof Leśniak118.46.0479922993691358113.2113.2
3333Dariusz Putoń130.16.0469415792311444120.3120.3
3434Łukasz Bobowski130.86.0459027989011443120.2120.3
3535Marek Róziecki123.66.04551-1191131446120.5120.5
3636Agnieszka Krupka120.26.04434-7289401518126.5126.5
3737Krzysztof Sporczyk117.96.0441416886601433119.4119.4
3838Joanna Ostrowska117.96.043678686481337111.4111.4
3939Małgorzata Szczygieł122.16.04349-587031448120.7120.7
4040Piotr Wierzchowski111.86.04346-18088721418118.2118.2
4141Ryszard Korpalski103.66.0431444381851372114.3114.3
4242Leszek Stecuła121.66.04298-25588511371114.2114.3
4343Teresa Zalewska110.96.04225-12385731344112.0112.0
4444Ireneusz Kurzok110.16.04224-13185791352112.7112.7
4545Robert Wagner100.06.04119-27585131359113.2113.3
4646Weronika Rudnicka117.46.04063-48386091535127.9127.9
4747Leszek Kacprzyk100.05.54324-12387711359113.2117.4
4848Grzegorz Wiączkowski117.95.0459225889261332111.0119.3
4949Rafał Lenartowski134.85.04563-6191871327110.6118.9
5050Barbara Obremska108.25.04415-32191511324110.3118.7
5151Jacek Pietruszka113.95.04399387951226102.2110.5
5252Agata Kuć107.35.04352-19889021334111.2119.5
5353Michał Kolaj113.25.04254-27187791283106.9115.3
5454Lucyna Korga112.25.04228684501233102.8111.1
5555Justyna Wiśniewska100.05.04189-27486521204100.3108.7
5656Zbigniew Wietecki124.95.04166-48688181334111.2119.5
5757Urszula Rechowicz107.35.04146-53688281341111.8120.1
5858Tomasz Siwiński107.55.04107-26484781328110.7119.0
5959Łukasz Sornek109.85.04038-47985551341111.8120.1
6060Jakub Kraj94.45.03894-48682741268105.7114.0
6161Andrzej Kwiatkowski124.14.04653792991242103.5120.2
6262Dorota Ziembowicz105.44.04317-798713115496.2112.8
6363Natalia Ogierman96.24.04179-1588516113994.9111.6
6464Joanna Brychcy113.04.04162-1598483118398.6115.2
6565Wojciech Kwaśniak100.13.03226-366681887487.4107.4
6666Robert Kurdziel100.04.03981-2198181109090.8107.5
6767Danuta Wodecka100.04.03816-6388270113994.9111.6
6868Artur Irzyk128.64.026463124980910130.0122.9
6969Dorota Stachowska100.44.02380-3125072892127.4120.3
7070Rafał Stachowski109.23.03866-460819299390.3113.0
7171Katarzyna Bogusławska94.13.03447-674756893685.1107.8
7272Michał Wodecki100.03.03444-685757391683.3106.0
7373Piotr Broda107.83.03794-3797967106688.8113.8
7474Edward Smołka100.03.03534-810787899282.7107.7
7575Andrzej Stolot100.03.03433-1119798599983.2108.3
7676Paulina Naplocha80.02.03407-803761780072.7104.5
7777Zygmunt Skwarek88.02.01705-847425758998.2114.8
7878Bartosz Orłowski118.52.02696212518066695.1116.6
7979Anna Kurpiel100.00.01895-794458438555.0105.0



Strona główna