Podsumowanie turnieju 140511 Inowrocław (10.05 - 11.05.2014)
XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'
SędziaAndrzej Lożyński
Miejsce88-100 Inowrocław, ul. Toruńska 60
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Piotr Pietuchowski139.99.05195100693841874156.2131.2
22Rafał Lenartowski146.89.0511360096261871155.9130.9
33Irena Sołdan138.49.0497185990831827152.2127.3
44Jędrzej Florek129.29.0451410389251931160.9135.9
55Stanisław Rydzik142.08.0499451094781715142.9126.3
66Andrzej Kwiatkowski133.18.0481331693101713142.8126.1
77Krzysztof Bukowski119.28.0461837288641657138.1121.4
88Zbigniew Rybak119.18.0457123889041774147.8131.2
99Artur Koszel128.38.0444222286621727143.9127.3
1010Mirosław Uglik148.87.0499092790531638136.5128.2
1111Michał Alabrudziński153.57.0494742394711618134.8126.5
1212Dawid Pikul149.57.0485220994951677139.8131.4
1313Dorota Stachowska120.17.0464231689681654137.8129.5
1414Jakub Onoszko109.27.04482889561491124.2115.9
1515Agata Kuć119.67.0446124486781448120.7112.3
1616Piotr Broda133.37.04396-15989511575131.2122.9
1717Joanna Nawrocka101.37.0436615385791467122.2113.9
1818Krzysztof Kodzis113.76.048045495541450120.8120.8
1919Maciej Kuczyński138.46.0463937289061440120.0120.0
2020Joanna Juszczak127.56.0459836188351421118.4118.4
2121Sylwia Łada109.86.04442-4589291503125.2125.3
2222Mariusz Orzeł123.96.04425588451459121.6121.6
2323Marcin Stachowski101.06.0442218286621304108.7108.7
2424Anita Bruska120.76.0438621485581450120.8120.8
2525Łucja Kodzis111.26.04324-9187391416118.0118.0
2626Renata Andracka116.46.04246-12386151430119.2119.2
2727Stanisław Gasik118.16.04122-23684801486123.8123.8
2828Dariusz Ulatowski112.65.04572991351315109.6117.9
2929Mariusz Kubicki115.95.045156189691242103.5111.8
3030Stanisław Olsztyn105.25.0423725482201185107.7112.3
3131Anna Krynicka115.35.04155-31486241322110.2118.5
3232Dariusz Nawrocki122.05.04087-3128486119399.4107.8
3333Monika Siemaszko111.75.04086-19283641306108.8117.2
3434Mariusz Michalski104.65.03929-47083281249104.1112.4
3535Bernadetta Kudlińska89.74.03564-3547482104895.3108.9
3636Barbara Wiśniewska89.74.03537-5187592107397.5111.2
3737Mieczysław Pastuszak110.44.04230-338493110091.7108.3
3838Agnieszka Wiśniewska83.24.04001-4078409110191.8108.4
3939Anna Lenartowska93.24.03914-4708298116897.3114.0
4040Krzysztof Zawadzki103.34.0331856631925102.8108.3
4141Wojciech Gołęcki105.53.03463-335726195486.7109.5
4242Waldemar Kudliński102.03.017583003216579115.8105.8
4343Krystyna Kurowska100.02.02285-1340591077077.0107.0
4444Beata Kurowska100.01.02632-1305656972365.7106.6
4545Justyna Kurowska100.01.02577-1619677372565.9106.8



Strona główna