Podsumowanie turnieju 200223 Puszczykowo (22.02 - 23.02.2020)
I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w Scrabble

SędziaAdam Janicki
MiejsceHala Widowiskowo-Sportowa (sala konferencyjna), Podgórna 21, 62-040 Puszczykowo
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Łukasz Tuszyński147.310.0503356395031996166.3133.0
22Marek Dudkiewicz142.710.0468871286641994166.2132.8
33Dariusz Kuć133.19.0496972292161969164.1139.1
44Andrzej Kowalski144.29.0492341394331970164.2139.2
55Miłosz Wrzałek148.69.0475838791291950162.5137.5
66Maciej Nawrocki132.38.0492535894921739144.9128.3
77Marcin Rogala139.48.0489353592511810150.8134.2
88Małgorzata Szmuksta129.08.0472524392071832152.7136.0
99Szymon Dąbrowski135.88.0470612492881792149.3132.7
1010Paweł Maciejczuk128.88.0466244488801769147.4130.8
1111Maciej Grąbczewski145.18.0463743888361793149.4132.8
1212Krzysztof Kodzis144.38.0459928289161780148.3131.7
1313Grażyna Wesołowska128.48.0455537087401875156.2139.6
1414Marcin Stachowski135.57.0484538693041651137.6129.2
1515Paweł Pogorzelski148.37.0481421994091640136.7128.3
1616Rafał Wesołowski137.37.0479564389471628135.7127.3
1717Adam Grzelec131.77.0470745589591610134.2125.8
1818Jakub Onoszko123.47.0470411492941670139.2130.8
1919Małgorzata Szczygieł127.37.0465149088121591132.6124.2
2020Joanna Ostrowska127.87.0456843487021661138.4130.1
2121Franciszek Łysek138.97.04567-9692301663138.6130.2
2222Czesław Grajewski121.87.0446232286021619134.9126.6
2323Marcin Orzechowski128.77.04376-23289841613134.4126.1
2424Bartosz Bartczak122.37.04312-4086641581131.8123.4
2525Dariusz Ulatowski154.86.0487638693661527127.2127.3
2626Kamil Górka152.16.0476341491121607133.9133.9
2727Zbigniew Rybak126.86.0465313891681556129.7129.7
2828Mariusz Orzeł132.26.0460921989991367113.9113.9
2929Marek Roszak117.16.045624790771435119.6119.6
3030Mariola Osajda-Matczak129.36.0453022188391440120.0120.0
3131Agnieszka Matus121.76.04468-1689521454121.2121.2
3232Agata Kuć132.46.044647788511438119.8119.8
3333Jerzy Luter125.66.0440813986771470122.5122.5
3434Tomasz Sehnal125.26.043253086201534127.8127.8
3535Piotr Maciejczak100.06.04319-20388411467122.2122.3
3636Alicja Grąbczewska134.46.042809684641528127.3127.3
3737Radosław Chomentowski106.76.04249-35288501483123.6123.6
3838Iwona Wieluńska119.26.04199-22086181377114.8114.8
3939Sylwia Łada122.76.04019-9581331408117.3117.3
4040Andrzej Bednaruk119.15.0456124588771387115.6123.9
4141Halina Roszak110.85.044542988791352112.7121.0
4242Marta Szcześniak131.05.0442021386271351112.6120.9
4343Anita Bruska120.55.04317-9087241285107.1115.4
4444Dorota Kuć127.65.04276-20987611317109.8118.1
4545Małgorzata Deszczyńska141.85.04220-10985491404117.0125.3
4646Teresa Balewska95.55.04146-18484761324110.3118.7
4747Arkadiusz Kleniewski122.35.04139-19084681349112.4120.8
4848Dorota Stachowska126.45.03933-20180671282106.8115.2
4949Katarzyna Okoniewska112.65.03927-40682601306108.8117.2
5050Wojciech Łysek93.45.03881-51882801346112.2120.5
5151Bernadetta Kudlińska104.25.03876-55383051311109.2117.6
5252Wojciech Gołęcki103.85.0259534748431075153.6132.1
5353Waldemar Kudliński110.94.03514-35373811133103.0116.6
5454Barbara Wiśniewska97.54.03477-33972931142103.8117.5
5555Sławomir Wolski119.94.04155-1683261210100.8117.5
5656Liliana Dąbrowska106.64.04052-41185151216101.3118.0
5757Marcin Stachowiak97.44.03894-36381511256104.7121.3
5858Anna Arana116.14.03726-75282041221101.8118.4
5959Zbigniew Wietecki128.14.02717515383889127.0119.9
6060Halina Cecot109.23.03516-3637395104294.7117.5
6161Alicja Bielecka-Żabierek100.03.03452-203710799390.3113.0
6262Krystyna Czajkowska99.53.03352-8317535101292.0114.7
6363Krzysztof Zawadzki112.73.04152-4908794112894.0119.0
6464Natalia Woźniak135.33.030243205728886126.6133.7
6565Olga Żukowicz100.02.0165184321848597.0107.0
6666Józef Wietecki110.30.01858-397411340767.8117.8
6767Aleksandra Nowicka100.00.01792-888447245765.3115.3
6868Emilia Stachowiak100.00.01106-709292125951.8101.8
6969Konrad Pajorski100.00.0340-436111614472.0122.0
7070Joanna Neyman100.00.0230-916137615979.5129.5
7171Krzysztof Lipczyński100.00.077-5296837878.0128.0



Strona główna