Podsumowanie turnieju 220717 Kraków (16.07 - 17.07.2022)
XXVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa
SędziaAdam Janicki
MiejsceNowohuckie Centrum Kultury, aleja Jana Pawła II 232, Kraków
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Miłosz Wrzałek151.510.05349113195672075172.9139.6
22Krzysztof Mówka152.89.5481536492662106175.5146.3
33Bartosz Morawski157.19.0536889798391923160.2135.3
44Mikołaj Cieplik143.29.0469914192572022168.5143.5
55Karol Wyrębkiewicz151.68.5515355397531920160.0139.2
66Franciszek Łysek146.68.5485747992352006167.2146.3
77Kamil Górka159.28.0516384994771808150.7134.0
88Mariusz Skrobosz156.48.0496653693961812151.0134.3
99Grzegorz Kurowski153.48.0494067492061771147.6130.9
1010Krzysztof Kałuża125.98.0483847192051679139.9123.3
1111Justyna Górka144.18.0479832092761899158.2141.6
1212Szymon Dąbrowski144.38.0474825892381703141.9125.3
1313Marek Dudkiewicz145.38.0468418191871900158.3141.7
1414Sławomir Wolski124.48.0445754383711688153.5130.7
1515Przemysław Herdzina161.67.5477644991031823151.9139.4
1616Paweł Mazurek152.17.0486920995291758146.5138.2
1717Marek Rogalski134.67.0486334693801713142.8134.4
1818Artur Irzyk135.17.0485521394971691140.9132.6
1919Andrzej Rakoczy136.56.0441111987031493135.7131.2
2020Maciej Nawrocki137.17.0469442689621735144.6136.2
2121Krzysztof Kodzis130.17.0464427390151630135.8127.5
2222Łukasz Bobowski157.67.0462226789771734144.5136.2
2323Andrzej Kwiatkowski130.07.045165489781708142.3134.0
2424Maciej Skrzypczak147.17.0451322688001634136.2127.8
2525Marcin Ceglarek122.77.0448220787571732144.3136.0
2626Magdalena Parowicz118.77.0444042784531593144.8131.2
2727Rafał Błaszkiewicz144.67.04377-36391171737144.8136.4
2828Natalia Ogierman133.07.0426821283241690140.8132.5
2929Andrzej Rechowicz133.36.54473-2089661637136.4132.3
3030Mariusz Wrześniewski152.06.0492354693001553129.4129.4
3131Tomasz Lempart136.46.0476831492221632136.0136.0
3232Jakub Hassa132.86.0461918190571649137.4137.4
3333Janusz Krupiński148.96.045771791371718143.2143.2
3434Jakub Onoszko140.96.04561-24893701626135.5135.5
3535Igor Kabalewski120.96.04487-7290461514126.2126.2
3636Piotr Broda133.96.0448224287221585132.1132.1
3737Teresa Zalewska122.46.04450-22891281533127.8127.8
3838Jerzy Matyasik126.56.04445-21991091629135.8135.8
3939Joanna Juszczak140.16.044032487821626135.5135.5
4040Agnieszka Matus134.36.04401-14089421562130.2130.2
4141Sławomir Wiśniowski116.66.0437717085841613134.4134.4
4242Arkadiusz Kleniewski127.56.04351-8287841521126.8126.8
4343Ewa Dunikowska136.36.04267-25587891537128.1128.1
4444Adrian Gerula104.66.04193-19985851482123.5123.5
4545Ryszard Korpalski122.26.0418326081061509137.2132.6
4646Łukasz Barbuziński128.26.0413522180491360123.6119.1
4747Dariusz Sowula123.46.03826-69683481658138.2138.2
4848Zbigniew Wietecki126.65.04684-7694441473122.8131.1
4949Krzysztof Sporczyk133.15.0452725188031347112.2120.6
5050Urszula Rechowicz123.55.04518-19692321454121.2129.5
5151Marcin Kurowski123.25.044526788371448120.7129.0
5252Dominik Ulejczyk131.15.044472588691450120.8129.2
5353Maria Uryga114.95.04375-14488941429119.1127.4
5454Sławomir Radzymiński106.05.04340-34790271436119.7128.0
5555Bartosz Bartczak132.25.0433224584191354112.8121.2
5656Małgorzata Szczygieł127.75.04294-3786251275106.2114.6
5757Agnieszka Walas130.45.04258-35988751601133.4141.8
5858Maciej Dąbrowski124.05.041839782691280106.7115.0
5959Marta Majewska113.75.04171-15484961402116.8125.2
6060Marta Wajzner100.05.04143-2283081301108.4116.8
6161Marta Świątkowska115.85.03777-56381171410117.5125.8
6262Tomasz Górka139.24.54344-6187491293107.8120.3
6363Beata Stelmach116.84.04362-27589991335111.2127.9
6464Agnieszka Antos105.74.04338-13488101284107.0123.7
6565Zdzisław Stańkowski131.04.04245-42389131368114.0130.7
6666Zbigniew Rybak128.94.04081-64888101366113.8130.5
6767Agnieszka Dawid103.74.04069-18883261222101.8118.5
6868Leszek Kilian111.84.04022-1148158118498.7115.3
6969Aneta Szczyrzyca101.34.03713-77782031294107.8124.5
7070Dariusz Urbanik100.03.53755-9988508116697.2118.0
7171Franciszek Walas100.03.53528-9978053113194.2115.1
7272Sławomir Rosochacz122.83.02470-2175157929132.7139.9
7373Dawid Węgrzyński100.02.03174-1389773794078.3111.7
7474Andrzej Stańczyk124.32.02672-2975641758108.3129.7
7575Anna Batko100.01.03174-1491783987172.6114.2
7676Katarzyna Czarnecka100.00.02933-1056692270063.6113.6



Strona główna