Podsumowanie turnieju 011209 Le Mans (08.12 - 09.12.2001)
24-godzinny Turniej Non Stop
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Dariusz Banaszek136.918.09366866178663568148.7123.7
22Karol Wyrębkiewicz125.917.09768997185393504146.0125.2
33Andrzej Rechowicz122.317.09493827181593445143.5122.7
44Mariusz Skrobosz132.016.592941020175683410142.1123.3
55Tomasz Zwoliński145.816.099061032187803403141.8125.1
66Mateusz Żbikowski129.816.09190797175833408142.0125.3
77Maciej Czupryniak133.715.09598661185353283136.8124.3
88Marcin Mroziuk134.415.09566895182373245135.2122.7
99Mariusz Wrześniewski127.714.09611503187193050127.1118.7
1010Dariusz Putoń132.614.09183486178803155131.5123.1
1111Kamil Górka126.814.09119152180863145131.0122.7
1212Stanisław Rydzik129.814.09074264178843024126.0117.7
1313Zdzisław Szota123.214.08952234176703035126.5118.1
1414Robert Duczemiński125.714.0877822175343001125.0116.7
1515Zbigniew Wietecki118.114.08767-87176213121130.0121.7
1616Radosław Konca128.514.08706127172853096129.0120.7
1717Sergiusz Puchalski100.014.08515-403174333120130.0121.7
1818Wojciech Usakiewicz134.313.596041373178353144131.0124.8
1919Kazimierz.J Merklejn130.213.59224871175773108129.5123.3
2020Waldemar Czerwoniec128.213.09418454183823122130.1125.9
2121Andrzej Oleksiak114.913.09178750176062959123.3119.1
2222Magdalena Kupczyńska118.913.09146226180663051127.1123.0
2323Grzegorz Święcki132.013.08998363176333013125.5121.4
2424Stefan Dawidson109.613.08944305175833020125.8121.7
2525Halina Roszak109.113.08777375171792891120.5116.3
2626Anna Kowalska-Demczyszyn116.613.0859688171042818117.4113.3
2727Aleksandra Kaczanowska117.713.08359185165332829117.9113.7
2828Grzegorz Matysiak107.013.08315-407170372867119.5115.3
2929Krzysztof Usakiewicz118.613.082694165342815117.3113.1
3030Jarosław Borowski133.512.59099364178342818117.4115.3
3131Marek Roszak119.012.09193316180702854118.9118.9
3232Małgorzata Deszczyńska134.612.0881959175792753114.7114.7
3333Aleksander Puchalski100.012.08811-143177652890120.4120.4
3434Filip Klar109.912.0880890175262745114.4114.4
3535Beata Wiączkowska106.112.08668203171332726113.6113.6
3636Renata Kowalska116.312.08562-311174352743114.3114.3
3737Piotr Rosół102.912.08525-92171422692112.2112.2
3838Adam Weremczuk100.012.08467-207171412692112.2112.2
3939Paweł Subocz100.012.08439123167552585107.7107.7
4040Lucyna Korga101.212.08172-629169732687112.0112.0
4141Jarosław Żuliński102.212.08064-350164782666111.1111.1
4242Bogusław Puchalski100.012.07918-199160352566106.9106.9
4343Jarosław Sobczak100.012.07796-952165442579107.5107.5
4444Ryszard Dębski125.311.09045-216183062541105.9110.0
4545Ryszard Niżewski119.411.08614-469176972486103.6107.7
4646Andrzej Kwiatkowski123.211.08551-427175292512104.7108.8
4747Marcin Figiel94.611.08522-43170872471103.0107.1
4848Walenty Siemaszko111.011.08462-157170812621109.2113.4
4949Bogdan Kozłowski100.011.08446-203170952498104.1108.2
5050Wojciech Próchniewicz109.111.08414217166112459102.5106.6
5151Jarosław Puchalski100.011.08346-165168572560106.7110.8
5252Roman Figiel101.811.08341-519172012651110.5114.6
5353Maurycy Machnio106.111.083358216588237398.9103.0
5454Sławomir Kordjalik118.111.08245134163562490103.8107.9
5555Bogusław Koszarski104.211.0816036162842515104.8109.0
5656Kinga Niżewska100.811.07839-307159852499104.1108.3
5757Radosław Sowiński100.011.07758-505160212415100.6104.8
5858Bartłomiej Boczek91.010.58318-410170462498104.1110.3
5959Dorota Ziembowicz100.010.58103-24716453236498.5104.8
6060Maciej Grabowski120.110.57271232143102293120.7115.4
6161Katarzyna Kowalska104.610.08372295164492424101.0109.3
6262Marianna Kozłowska100.010.0823536916101229495.6103.9
6363Joanna Juszczak100.010.07561-75015872226794.5102.8
6464Renata Andracka100.010.07488-54215518233897.4105.8
6565Marek Charytoniuk119.19.58459-22417142239399.7110.1
6666Andrzej Gostomski87.89.08082-26916433227594.8107.3
6767Piotr Ingling100.09.07683-31915685219391.4103.9
6868Paweł Opyc100.08.07246-58815080204889.0104.3
6969Norbert Skrzyński91.26.07190-113615516184880.3104.3
7070Renata Rosół83.06.06859-144115159183980.0103.9
7171Krzysztof Kokot85.33.06521-182214864153966.9103.9
7272Monika Rubinstein100.01.06162-185814182132657.7103.3



Strona główna