Podsumowanie turnieju 020310 Częstochowa (09.03 - 10.03.2002)
VI Mistrzostwa Częstochowy
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Maciej Czupryniak134.010.0489041493661890157.5124.2
22Paweł Dawidson138.09.0510287493301756146.3121.3
33Mariusz Skrobosz136.09.0497092290181776148.0123.0
44Mateusz Żbikowski134.09.0483760790671674139.5114.5
55Krzysztof Usakiewicz119.09.0442541484361631135.9110.9
66Dariusz Banaszek139.08.0500073292681754146.2129.5
77Małgorzata Deszczyńska131.08.0471358388431573131.1114.4
88Karol Wyrębkiewicz130.08.0464252387611652137.7121.0
99Adam Weremczuk107.08.0453662084521656138.0121.3
1010Dariusz Putoń132.08.0450940886101640136.7120.0
1111Jerzy Paszek100.08.0443641084621516126.3109.7
1212Marcin Kozyra100.08.043867386991523126.9110.3
1313Maciej Gałecki121.08.043309285681501125.1108.4
1414Tomasz Zwoliński139.07.0477136291801648137.3129.0
1515Andrzej Rechowicz123.07.0467330190451579131.6123.2
1616Wojciech Usakiewicz136.07.0464312391631515126.2117.9
1717Szymon Fidziński131.07.0461954786911491124.2115.9
1818Wojciech Zemło129.07.0453646486081542128.5120.2
1919Sławomir Kordjalik116.07.04428-488601442120.2111.8
2020Jarosław Puchalski104.07.0440447983291479123.2114.9
2121Jerzy Matyasik116.07.0439914086581418118.2109.8
2222Paweł Majewski100.07.043588986271461121.8113.4
2323Beata Wiączkowska109.07.0424231181731416118.0109.7
2424Andrzej Gostomski95.17.03972-1379571379114.9106.6
2525Dawid Dawidson103.07.03644-12874161320120.0106.4
2626Mariusz Wrześniewski130.06.0484464590431415117.9117.9
2727Stanisław Rydzik129.06.0473232491401317109.8109.8
2828Krystyna Augustyniak104.06.0454724588491316109.7109.7
2929Lucyna Korga106.06.0454033687441445120.4120.4
3030Katarzyna Kowalska106.06.0448416788011410117.5117.5
3131Grażyna Puton104.06.0433834983271342111.8111.8
3232Bożena Matysiak99.66.0433117284901341111.8111.8
3333Jerzy Luter110.06.04327-36290161440120.0120.0
3434Piotr Rosół106.06.04244-5285401402116.8116.8
3535Norbert Skrzyński90.56.04112-9783211264105.3105.3
3636Dorota Ziembowicz91.86.04070-8282221232102.7102.7
3737Piotr Ingling83.06.03973-17881241247103.9103.9
3838Grzegorz Pukniel100.06.03919-45782951310109.2109.2
3939Piotr Madej75.86.03732974551229102.4102.4
4040Kamil Górka131.05.0464133889441263105.2113.6
4141Aleksander Puchalski117.05.0452137786651215101.2109.6
4242Grzegorz Matysiak109.05.043857087001292107.7116.0
4343Beata Piotrowska107.05.0434525984311283106.9115.3
4444Stefan Dawidson108.05.04267918443113194.2102.6
4545Maciej Michalak117.05.04187-2383971215101.2109.6
4646Paweł Opyc97.25.04163-1338459116897.3105.7
4747Arkadiusz Jaworski100.05.04092-50286861220101.7110.0
4848Joanna Juszczak91.95.03987-4768450116396.9105.3
4949Elżbieta Jankowska103.05.03975-3248274116296.8105.2
5050Piotr Wojciekiewicz100.05.03921127830114495.3103.7
5151Wojciech Gołęcki97.35.0349740565891123112.3112.3
5252Rafał Mirowski100.05.03350-5507250113994.9103.3
5353Paweł Ochot90.95.0210511763034750150.0100.0
5454Anna Mikuć88.34.03529-86714498889.8103.5
5555Jarosław Michalak123.04.04223-2378683117798.1114.7
5656Maciej Zięba99.14.04122-2818525107989.9106.6
5757Renata Rosół82.04.03950-1548054104487.0103.7
5858Jerzy Augustyniak90.34.03701-4767878104086.7103.3
5959Adam Cieśla100.04.03511-5557577104086.7103.3
6060Paweł Kokoszka100.04.02886-8426614101384.4101.1
6161Krzysztof Kokot83.64.02223-2664712848121.1114.0
6262Stanisław Harat103.04.020343723696706117.7101.0
6363Małgorzata Sulejewska100.03.03848-333802995079.2104.2
6464Krzysztof Kruk100.03.03387-501727590975.8100.8
6565Sylwia Bil100.03.02998-283627988480.4103.1
6666Jolanta Kruk100.03.02385-1686645690775.6100.6
6767Czesław Kozak100.03.01913-380420665493.4100.6
6868Stanisław Ochot115.03.01800833517633126.6116.6
6969Zygmunt Skwarek91.62.01562-160328449699.2109.2
7070Jarosław Wypart100.02.0921-1391981356118.7102.0
7171Kamil Kozłowski100.01.01453-698360445965.6101.3
7272Justyna Syrek100.01.0896-914270635871.6101.6
7373Joanna Kula100.01.0815-982261237474.8104.8
7474Andrzej Lożyński115.01.0634-301298200100.0100.0
7575Elżbieta Kukla100.01.0604-261146925685.3102.0
7676Adam Sulejewski100.01.0590361144200100.0100.0
7777Edyta Gomułka100.00.0766-759229125450.8100.8
7878Tina Policińska100.00.0407-212102611658.0108.0
7979Damian Więciorkowski100.00.0258-698121410452.0102.0
8080Izabela Dudek100.00.0250-640114010954.5104.5



Strona główna