Podsumowanie turnieju 080309 Szczecin (08.03 - 09.03.2008)
X Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'
SędziaKarol Wyrębkiewicz
MiejsceHotel - Restauracja "Jachtowa", ul. Lipowa 5, Szczecin
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Piotr Pietuchowski134.910.0523091195491887157.2123.9
22Mateusz Żbikowski139.910.0515676795451919159.9126.6
33Tomasz Zwoliński143.59.05094103591531786148.8123.8
44Dawid Pikul138.09.0507469494541707142.2117.3
55Jakub Zaryński129.09.0484272789571701141.8116.8
66Mariusz Skrobosz144.69.0483144392191790149.2124.2
77Łukasz Tuszyński128.39.0461237288521664138.7113.7
88Patrycja Kuszpit108.69.0431216984551750145.8120.8
99Andrzej Kowalski135.48.05133108791791735144.6127.9
1010Miłosz Wrzałek137.58.0483541892521701141.8125.1
1111Rafał Lenartowski127.68.0480236192431686140.5123.8
1212Kamil Nawrocki127.58.0474255689281529127.4110.8
1313Dariusz Kuć118.08.0470436790411558129.8113.2
1414Robert Duczemiński135.98.0468953088481726143.8127.2
1515Walenty Siemaszko118.48.0464934489541616134.7118.0
1616Grzegorz Koczkodon123.98.0458137487881560130.0113.3
1717Paweł Janaś127.38.0444651583771623135.2118.6
1818Jarosław Żuliński113.88.0443710887661519126.6109.9
1919Adam Klimont116.88.0439813886581682140.2123.5
2020Zbigniew Wietecki116.77.0480348891181493124.4116.1
2121Stanisław Rydzik144.67.0480323993671510125.8117.5
2222Rafał Dąbrowski131.87.0480256390411413117.8109.4
2323Aleksandra Kaczanowska125.37.0470848789291440120.0111.7
2424Ireneusz Moralewicz117.47.0460341587911422118.5110.2
2525Wojciech Usakiewicz135.97.04575-5392031558129.8121.5
2626Jarosław Sobczak114.87.0457238587591440120.0111.7
2727Mariola Osajda-Matczak122.67.0456936187771479123.2114.9
2828Sławomir Buk120.67.04521390391510125.8117.5
2929Marek Roszak127.67.0450716588491410117.5109.2
3030Marek Herzig118.97.0447137485681449120.8112.4
3131Grzegorz Pukniel118.57.0442920186571418118.2109.8
3232Jolanta Chłopińska114.67.0440610687061527127.2118.9
3333Joanna Suchanek92.37.04370187391642136.8128.5
3434Zofia Gajewska115.87.04306-37489861556129.7121.3
3535Rafał Wesołowski116.97.04291-8786691438119.8111.5
3636Paweł Szulc101.87.04283-11586811496124.7116.3
3737Rafał Stachowski96.37.04164-17585031421118.4110.1
3838Wojciech Gołęcki102.57.04077-24083941538128.2119.8
3939Tomasz Suchanek123.46.544512288801395116.2112.1
4040Krzysztof Langiewicz120.76.54257-20887221453121.1116.9
4141Barbara Turbo100.06.53850-34080401361113.4109.3
4242Bogusław Książek112.06.0473421992491390115.8115.8
4343Tomasz Sienkiewicz106.86.0465331189951377114.8114.8
4444Michał Kolaj104.66.0464632589671390115.8115.8
4545Rafał Skibicki110.66.0454023788431327110.6110.6
4646Grzegorz Kurowski118.16.0445125186511324110.3110.3
4747Alicja Grąbczewska108.86.04402-23390371418118.2118.2
4848Tomasz Siwiński102.26.043926687181370114.2114.2
4949Maria Krzyżanowska102.96.04382-687701359113.2113.3
5050Beata Wiączkowska126.76.04292-28988731431119.2119.3
5151Jacek Nowak100.76.042892685521317109.8109.8
5252Magdalena Kupczyńska112.46.0428715584191323110.2110.3
5353Małgorzata Szmuksta106.26.042492884701333111.1111.1
5454Łukasz Baranowski111.66.04201-17685781396116.3116.3
5555Danuta Połomska94.46.04186-33087021379114.9114.9
5656Adam Janicki101.76.04156-34086521416118.0118.0
5757Grzegorz Wiączkowski109.36.0414110481781358113.2113.2
5858Bartosz Pięta104.06.03968-41483501336111.3111.3
5959Małgorzata Jóźwiak117.95.5446613387991241103.4107.6
6060Dorota Kuć113.05.544411988631278106.5110.7
6161Dariusz Nawrocki106.85.54260-19587151334111.2115.3
6262Krzysztof Sporczyk123.55.046165148718118298.5106.8
6363Beata Piotrowska117.35.0460521389971256104.7113.0
6464Mirosław Uglik123.45.04499-5990571212101.0109.3
6565Sławomir Piotrowski113.15.04331-486661308109.0117.3
6666Maciej Kuczyński108.65.04292-4786311202100.2108.5
6767Sławomir Zabawa103.95.042842185471280106.7115.0
6868Danuta Langiewicz102.55.04253-24987551268105.7114.0
6969Eugeniusz Wróblewski116.05.04233-608526118698.8107.2
7070Małgorzata Puternicka107.95.0421910683321227102.2110.6
7171Halina Roszak115.25.04199-27286701258104.8113.2
7272Tomasz Silny90.85.04112-1288352118098.3106.7
7373Anna Gorszka-Bilska101.15.04084-3181991229102.4110.8
7474Bartek Kaczanowski100.05.04063-29684221233102.8111.1
7575Ireneusz Kaczmarczyk100.85.04003-34583511224102.0110.3
7676Piotr Szutenberg109.15.03905-6278721223101.9110.3
7777Katarzyna Dębska97.45.03804-73483421227102.2110.6
7878Przemysław Pok100.05.03802-72083241296108.0116.3
7979Katarzyna Polak121.75.027022375167981140.1118.7
8080Kazimierz.J Merklejn146.35.026381295147984140.6119.1
8181Agata Kuć102.64.04333178649107789.8106.4
8282Sławomir Szymański103.84.04240-2758755111492.8109.5
8383Kazimierz.Senior Merklejn101.24.04217-12285561217101.4118.1
8484Anna Kowalik118.54.04008-4728488115996.6113.2
8585Mateusz Gołębiewski88.94.03997-5618555108290.2106.8
8686Monika Gawron-Cieślik110.84.03996-1008092113194.2110.9
8787Radosław Pastusiak88.84.03984-3998367104887.3104.0
8888Sławomir Długosz102.04.03883-4438209109891.5108.2
8989Waldemar Stankiewicz100.04.03791-7998381108990.8107.4
9090Agnieszka Piotrowicz100.04.03771-5408082112593.8110.4
9191Agata Pastusiak80.24.03678-3667722105688.0104.7
9292Kuba Żuliński100.03.03636-228750091383.0105.7
9393Agnieszka Kozak89.63.04096-366855898281.8106.8
9494Piotr Wierzchowski100.03.04039-4788556101984.9109.9
9595Natalia Połomska91.33.03905-358816896180.1105.1
9696Paweł Golubiński83.43.03634-297756589681.5104.2
9797Alicja Bielecka-Żabierek100.02.03550-521762182575.0106.8
9898Beata Sekuła81.52.03276-483703580673.3105.1
9999Mateusz Wasylko100.02.03243-879736577170.1101.9
100100Sylwia Pliszka100.02.01852-494419857595.8112.5
101101Tomasz Litman100.01.01315-881351143272.0105.3
102102Przemysław Szczepaniak100.00.01449-1193409138755.3105.3



Strona główna