Podsumowanie turnieju 100501 Piastów
XIV Mistrzostwa Piastowa
SędziaAndrzej Lożyński
MiejsceSzkoła Podstawowa nr.1 im. Stanisława Staszica, Piastów, ul. Brandta 22
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Michał Makowski143.67.0325193755651242177.4127.4
22Tomasz Zwoliński143.26.0295343554711159165.6129.9
33Marcin Mroziuk145.45.0321180556171059151.3129.9
44Marek Rogalski117.35.029867395233942134.6113.1
55Miłosz Wrzałek144.35.0287233354111004143.4122.0
66Marek Reda136.25.028088855281022146.0124.6
77Rafał Matczak125.05.026793834975957136.7115.3
88Rafał Wesołowski120.84.526211095133966138.0123.7
99Kamil Kister121.34.029075145300907129.6122.4
1010Paweł Jackowski136.04.029054535357890127.1120.0
1111Magdalena Kublik112.84.027602175303851121.6114.4
1212Krzysztof Sporczyk118.24.026722215123912130.3123.1
1313Stanisław Gasik115.34.02630-845344916130.9123.7
1414Bogdan Pokojski107.84.02604-875295898128.3121.1
1515Szymon Płachta125.34.02597-1935387943134.7127.6
1616Piotr Pietuchowski135.74.02559235095938134.0126.9
1717Grzegorz Pukniel121.84.025481464950870124.3117.1
1818Michał Musielak129.83.029076835131730104.3111.4
1919Beata Piotrowska112.73.026962165176774110.6117.7
2020Mirosław Uglik131.63.02640-585338833119.0126.1
2121Andrzej Kroc114.53.026021865018757108.1115.3
2222Andrzej Rechowicz121.53.02560-155135777111.0118.1
2323Piotr Broda111.43.02534685000758108.3115.4
2424Urszula Rechowicz102.53.02501574945738105.4112.6
2525Katarzyna Bogusławska95.03.02397134781728104.0111.1
2626Adam Janicki110.43.02336-2614933783111.9119.0
2727Robert Kamiński125.32.52602-1085312714102.0116.3
2828Kamila Zacharuk100.02.01799-6164214600100.0116.7
2929Zbigniew Rybak108.32.02332-3214985713101.9123.3
3030Jacek Cichecki95.02.02294-254484265693.7115.1
3131Sylwia Buks89.12.0227325452164091.4112.9
3232Grzegorz Sarnacki100.02.01797-533412760185.9107.3
3333Roman Figiel112.61.02040-1315539557982.7118.4
3434Marcin Wójcicki100.00.0901-2155395741559.3109.3
3535Jakub Michalski100.00.065-6517817171.0121.0



Strona główna