Podsumowanie turnieju 131006 Łódź (05.10 - 06.10.2013)
XIX Mistrzostwa Łodzi
SędziaAdam Janicki
MiejscePOS – Krzemieniecka 2a, Łódź
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej
Następny turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Krzysztof Usakiewicz123.610.0488794788271998166.5133.2
22Dominik Urbacki146.99.0529168998931907158.9133.9
33Mirosław Uglik145.19.0476829792391868155.7130.7
44Jakub Szymczak141.79.0459328589011889157.4132.4
55Stanisław Rydzik141.08.0511046497561813151.1134.4
66Paweł Jackowski147.98.0496751394211745145.4128.8
77Andrzej Rechowicz123.58.0470341489921673139.4122.8
88Kamil Kister142.78.0455614089721735144.6127.9
99Miłosz Wrzałek146.77.0495362792791707142.2133.9
1010Paweł Zaręba145.57.0479741391811709142.4134.1
1111Agnieszka Goniowska125.67.0475361488921572131.0122.7
1212Tomasz Zwoliński143.57.0468745789171593132.8124.4
1313Krystyna Augustyniak100.07.046819592671628135.7127.3
1414Wojciech Usakiewicz134.37.0465626790451609134.1125.7
1515Wojciech Zemło139.87.0463430689621588132.3124.0
1616Maciej Sancewicz133.77.0455520689041592132.7124.3
1717Grażyna Wesołowska117.27.0454934287561486123.8115.5
1818Kacper Zegadło130.27.044183288041650137.5129.2
1919Rafał Stachowski116.27.0439820285941628135.7127.3
2020Marek Dudkiewicz126.97.043873787371566130.5122.2
2121Andrzej Kroc124.06.0453631687561458121.5121.5
2222Rafał Wesołowski131.56.0453212189431528127.3127.3
2323Michał Ozimiński132.76.04442-7289561430119.2119.2
2424Grzegorz Pukniel123.06.043956387271427118.9118.9
2525Jarosław Michalak118.86.04368-34590811455121.2121.3
2626Marta Świątkowska114.16.04329-3986971610134.2134.2
2727Bogusław Szyszka138.36.04328-6987251415117.9117.9
2828Mariola Osajda-Matczak122.86.04268-23087661519126.6126.6
2929Krzysztof Sporczyk125.85.04487-11490881431119.2127.6
3030Joanna Ostrowska116.55.04427-12889821318109.8118.2
3131Mikołaj Fidziński131.75.04354-24089481437119.8128.1
3232Paweł Maciejczuk111.95.04321-14487861393116.1124.4
3333Urszula Rechowicz109.55.043091786011300108.3116.7
3434Jarosław Olek117.75.04126-34886001506125.5133.8
3535Waldemar Kudliński100.25.03945-23081201342111.8120.2
3636Paweł Morga119.94.045531298977117698.0114.7
3737Beata Piotrowska118.74.04212-36187851227102.2118.9
3838Katarzyna Szachowicz105.24.04102-26584691243103.6120.2
3939Wojciech Gołęcki106.64.04077-1248278117698.0114.7
4040Radosław Jachna136.94.038127975451070107.0117.0
4141Bernadetta Kudlińska87.04.03780-8748434114795.6112.2
4242Katarzyna Rachaus100.03.02891-882666495686.9109.6
4343Artur Wawrzynowski100.03.03852-7078411118798.9123.9
4444Jerzy Augustyniak100.03.03266-12367768107089.2114.2
4545Anna Stefańska117.13.02663845242821117.3124.4
4646Grażyna Kaczyńska107.82.02212-69449364492.0113.4
4747Wojciech Bartkowski100.00.01135-1360363038664.3114.3
4848Jerzy Ciesielski102.90.0855-319202924280.7130.7



Strona główna