Podsumowanie turnieju 261018 Wałcz (17.10 - 18.10.2026)
XII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej
SędziaAdam Janicki
MiejsceSala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Chłodna 12
RelacjaNa stronach Polskiej Federacji Scrabble
Statystyki turnieju
Wyniki wszystkich gier
Ranking po turnieju
Poprzedni turniej

Pliki z wynikami
Lista turniejów
Zmiany rekordów

Wyniki turnieju
LpMiejsceZawodnikRank przedDużychMałychRóżnicaSumaSkalpyRank z turniejuRank przeciw
11Łukasz Tuszyński182.610.05208347100692341195.1161.7
22Bartosz Morawski178.99.0525787696382198183.2158.2
33Jakub Szymczak177.29.0523771297622111175.9150.9
44Kamil Klinkosz146.59.0473234691182194182.8157.8
55Maciej Grąbczewski166.88.05484885100832095174.6157.9
66Dariusz Ulatowski186.88.0520954598731962163.5146.8
77Maciej Sancewicz144.38.0500446495441920160.0143.3
88Agata Lewicka140.78.0485947992391894157.8141.2
99Sławomir Piotrowski153.98.0481157190511971164.2147.6
1010Małgorzata Szmuksta141.88.04369-30590432134177.8161.2
1111Paweł Janaś136.97.5490934894702004167.0154.5
1212Błażej Ochocki171.87.0494141594671909159.1150.7
1313Irena Sołdan163.47.0492947193871856154.7146.3
1414Alicja Grąbczewska144.87.0490742793871809150.8142.4
1515Jakub Błażejewski161.47.0483534493261818151.5143.2
1616Małgorzata Szczygieł144.87.0458816090161924160.3152.0
1717Bartosz Bartczak161.97.0453433087381793149.4141.1
1818Marek Wiśniewski123.97.045188989471831152.6144.2
1919Marek Szczepanik143.67.04498-28692821853154.4146.1
2020Natalia Woźniak163.96.5457328588611703141.9137.8
2121Marta Świątkowska145.36.542378583891745145.4141.3
2222Andrzej Kowalski161.86.0484440692821722143.5143.5
2323Jolanta Chłopińska123.86.0461311991071581131.8131.8
2424Dorota Kuć131.36.04598-4992451711142.6142.6
2525Jakub Spylczyn136.76.04508-12891441784148.7148.7
2626Krzysztof Sporczyk159.96.04499-1290101745145.4145.4
2727Joanna Nawrocka126.96.04475-4089901650137.5137.5
2828Maciej Kuć150.36.04457-2089341782148.5148.5
2929Zbigniew Wietecki156.76.04431-11689781779148.2148.3
3030Laura Pisula155.96.04386-20289741724143.7143.7
3131Marek Cecot124.06.04216-25386851718143.2143.2
3232Izabela Spylczyn103.66.03952-45383571691140.9140.9
3333Beata Kiżewska113.75.54327-32889821591132.6136.7
3434Alina Białobrzewska134.85.54319-41890561644137.0141.2
3535Dariusz Kuć157.45.53179-463621420177.5158.8
3636Łukasz Barbuziński167.75.0453621788551524127.0135.3
3737Monika Ryniec127.75.04467-23491681630135.8144.2
3838Jerzy Luter148.75.04424-28391311625135.4143.8
3939Joanna Juszczak152.25.04400-26490641616134.7143.0
4040Zuzanna Cichoń131.35.04368-33890741569130.8139.1
4141Anna Arana122.15.04356-37190831593132.8141.1
4242Waldemar Kudliński124.55.0416614781851535127.9136.3
4343Anita Bruska139.25.04110-22484441554129.5137.8
4444Monika Spylczyn114.75.04035-30383731440120.0128.3
4545Lucyna Śniadach131.44.03809-14777651344122.2135.8
4646Jadwiga Szczurowska123.64.03715-42478541294117.6131.3
4747Łukasz Przyszlak125.74.0438611186611348112.3129.0
4848Walenty Siemaszko122.24.04384-17289401333111.1127.7
4949Paweł Wdziękoński130.14.04077-44485981422118.5135.2
5050Halina Cecot124.24.03915-56783971370114.2130.8
5151Mariusz Wrześniewski172.84.03118-7563111246155.8155.8
5252Zofia Śmiech140.04.0274918053181116159.4152.3
5353Anna Kowalik121.93.03646-66479561152104.7127.5
5454Teresa Balewska115.63.04065-56286921253104.4129.4
5555Dariusz Nawrocki137.93.03992-44584291302108.5133.5
5656Adam Klimont137.93.020782243932731146.2136.2
5757Bernadetta Kudlińska117.02.03407-856767096787.9119.7
5858Magdalena Kupczyńska131.12.02620-575297755107.9129.3
5959Gabriela Miedzińska96.21.01883-188395455993.2126.5
6060Elżbieta Napiórkowska101.41.01464-351327944589.0119.0



Strona główna